18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na jaguara

phrontch • 2022-03-28, 21:38
Zwierzę zagrożone wyginięciem, a kary za polowanie na nie to do pół roku więzienia i grzywna w wysokości 5 tysięcy reali :idzwch*j:




Ogórek

2022-03-28, 21:43
Przecież tak podziurawił ze nawet skórka nie zostanie

dogip

2022-03-28, 21:50
O co oni tak ryje drą? :mrgreen:

Zasysacz

2022-03-28, 22:05
Przecież to że go podziurwił jak sito pozbawiło sensu zabijanie tego zwierzaka przecież ta skóra nie będzie się do niczego nadawać... Ale to dzicz jak widać.

sothis

2022-03-28, 22:14
Panowie powyżej demonstrują postawę mieszkańców kompleksów miejskich, co z przyrodą kontakt mają gdy mucha wleci do mieszkania.

Natomiast gentlemani uwiecznieni na nagraniu to przedstawiciele kultury zbieracko łowieckiej. I jako tacy kontakt z naturą mają zapewne ciągły.

Innymi słowy pałętał im się j***ny morderczy sk***ysyn pod chałupą, psa oj***ł, właściciela i jego rodzinę by zeżarł chętnie (a może i zeżarł).
->I każdy mężczyzna w takiej sytuacji może zrobić tylko jedno.<-
A wiecie, jaki wniosek wynika z faktu, że wy tego nie rozumiecie?

Krakus36

2022-03-28, 23:03
sothis napisał/a:

Panowie powyżej demonstrują postawę mieszkańców kompleksów miejskich, co z przyrodą kontakt mają gdy mucha wleci do mieszkania.
Natomiast gentlemani uwiecznieni na nagraniu to przedstawiciele kultury zbieracko łowieckiej. I jako tacy kontakt z naturą mają zapewne ciągły.
Innymi słowy pałętał im się j***ny morderczy sk***ysyn pod chałupą, psa oj***ł, właściciela i jego rodzinę by zeżarł chętnie (a może i zeżarł).
->I każdy mężczyzna w takiej sytuacji może zrobić tylko jedno.<-
A wiecie, jaki wniosek wynika z faktu, że wy tego nie rozumiecie?



a ch*j mnie to obchodzi wiesz ile miliardów z naszych podatków idzie na ratowanie tej zwierzynę że życie tych czarnóchów nie jest tyle warte... odj***ć sk***ysynów albo przestać pie**olić i pomagać im i zwierzynie ... wybiją wszystko co da się zjeść i zabić to zaczną na siebie polować lub będą żebrać o pomoc .... ale mnie to wk***ia

Riben

2022-03-29, 00:59
Krakus36 napisał/a:

a ch*j mnie to obchodzi wiesz ile miliardów z naszych podatków idzie na ratowanie tej zwierzynę że życie tych czarnóchów nie jest tyle warte... odj***ć sk***ysynów albo przestać pie**olić i pomagać im i zwierzynie ... wybiją wszystko co da się zjeść i zabić to zaczną na siebie polować lub będą żebrać o pomoc .... ale mnie to wk***ia



Ja pie**ole ile nam ściągają na ratowanie jaguarów k***a!?

Zasysacz

2022-03-29, 01:25
sothis napisał/a:

Panowie powyżej demonstrują postawę mieszkańców kompleksów miejskich, co z przyrodą kontakt mają gdy mucha wleci do mieszkania.
Natomiast gentlemani uwiecznieni na nagraniu to przedstawiciele kultury zbieracko łowieckiej. I jako tacy kontakt z naturą mają zapewne ciągły.
Innymi słowy pałętał im się j***ny morderczy sk***ysyn pod chałupą, psa oj***ł, właściciela i jego rodzinę by zeżarł chętnie (a może i zeżarł).
->I każdy mężczyzna w takiej sytuacji może zrobić tylko jedno.<-
A wiecie, jaki wniosek wynika z faktu, że wy tego nie rozumiecie?



To wszystko prawdo nie mniej jednak u nas są inne zagrożenia:P w tej miejskiej dżungli.

nowynick

2022-03-29, 09:16
Riben napisał/a:

Ja pie**ole ile nam ściągają na ratowanie jaguarów k***a!?



od nas ściągają na Jaguary, które potem rozbija BOR...

pr...........47

2022-03-29, 11:11
nowynick napisał/a:

od nas ściągają na Jaguary, które potem rozbija BOR...


Haha w punkt!

Halman

2022-03-29, 14:20
żegluj na główną amatorze homo... :-D

Tetrix

2022-03-29, 15:38
To jest piekne zwierze! Ale teraz rozumiem czemu murzyny i da silvy nie zaluja kulek... Jakby kociontko wstalo po tym to by byl dopiero filmik :catfacepalm:




Res0r

2022-03-29, 18:02
Ten kot musiał coś odj***ć i chcieli go zabić na śmierć. Jakby to byli kłusownicy to by zrobili tak, aby mieć z tego profit. Ci co piszą że murzyny to ch*je bo strzelają do kotów, nie mają pojęcia o sytuacji jaka tam panuje.

ruddie

2022-03-29, 19:30
Pewnie kury kradł, więc ok