18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na jaguara

phrontch • 2022-03-28, 21:38
Zwierzę zagrożone wyginięciem, a kary za polowanie na nie to do pół roku więzienia i grzywna w wysokości 5 tysięcy reali :idzwch*j:




Tetrix

2022-03-29, 20:47
Res0r napisał/a:

Ten kot musiał coś odj***ć i chcieli go zabić na śmierć. Jakby to byli kłusownicy to by zrobili tak, aby mieć z tego profit. Ci co piszą że murzyny to ch*je bo strzelają do kotów, nie mają pojęcia o sytuacji jaka tam panuje.



Nie nie nie ja nie mowie, ze sa ch*jami bo strzelaja do kota to tylko wisienka na calej reszcie ich zj***nia. :catfacepalm:

ProVVe

2022-03-29, 20:54
Zwierzę pod ochroną - ten wniosek zamyka temat. W dupie mam dasilvów i hebanowych człekokształtnych. Upie**olić łby i skonfiskowany "majątek" przeznaczyć na ochronę stwora. Co mnie obchodzi, że mają kontak z naturą 24h... Leśnicy też mają i nie wypie**alają każdego na swojej drodze... j***ny absurd w rozumowaniu.

PS. Za szkody w polu rolnicy dostaja np kasę.

neo001

2022-03-30, 09:18
ProVVe napisał/a:

Zwierzę pod ochroną - ten wniosek zamyka temat. W dupie mam dasilvów i hebanowych człekokształtnych. Upie**olić łby i skonfiskowany "majątek" przeznaczyć na ochronę stwora. Co mnie obchodzi, że mają kontak z naturą 24h... Leśnicy też mają i nie wypie**alają każdego na swojej drodze... j***ny absurd w rozumowaniu.
PS. Za szkody w polu rolnicy dostaja np kasę.



Co ten wniosek robi? Ty się z małpą na rozum zamieniłeś. Ich kraj ich zasady, skąd ty mądralo wiesz co oni dostają za szkody w polu, za bydło/kury/psy i inne? Trzeci świat gdzie życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia, a ten o kotecka się martwi.

sothis

2022-03-30, 12:20
neo001 napisał/a:

Co ten wniosek robi? Ty się z małpą na rozum zamieniłeś. Ich kraj ich zasady, skąd ty mądralo wiesz co oni dostają za szkody w polu, za bydło/kury/psy i inne? Trzeci świat gdzie życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia, a ten o kotecka się martwi.



Jestem za ochrona przyrody, ale jakby mi biegał pod domem taki sk***iel, zagrażał bliskim, tobym go wyeliminował.
Obroncy przyrody najwyraźniej woleliby ryzykować życiem bliskich, dla dobra planety.
Szanuję, choć podejrzewam, że raczej piszą bez myślenia.
Taka forma odreagowywania frustracji codziennego życia, popularna obecnie :)

burunduk

2022-03-30, 19:16
k***a ile bym dał aby uczestniczyć w takim polowaniu

sothis

2022-03-30, 22:27
burunduk napisał/a:

k***a ile bym dał aby uczestniczyć w takim polowaniu



Ile?
Podpowiem, że bezpańskie psy to całkiem spoko zabawa.

burunduk

2022-03-30, 23:27
sothis napisał/a:

Ile?
Podpowiem, że bezpańskie psy to całkiem spoko zabawa.



Ale one nie stawiają oporu i nie ma satysfakcji po upolowaniu

sothis

2022-03-30, 23:32
burunduk napisał/a:

Ale one nie stawiają oporu i nie ma satysfakcji po upolowaniu



No cóż, jak ma być opór to trzeba te z właścicielem wybierać jednak ;p