18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

polowanie na dzika

tribal216 • 2012-12-31, 11:43
świnia w opałach :swinia:

NuclearBlast

2013-01-01, 04:01
Pariah napisał/a:

jak ja uwielbiam kopać nadpobudliwe psy... Raz jak jeden mnie poszczuł takim ogarem to w łydkę mnie bodnął, że upadłem ale i pies i właściciel kosą dostali pies kłuty kilka razy właściciel chlaśnięty bo chciał się postawić za swoim goofnianym szczeniackim i to jest sadyzm a nie tototo to znęcanie się nad dziczyzną...




Nie jedz więcej tych dopalaczy .... zwidy masz po tym

DisHonoreD

2013-01-01, 05:53
ile bym dał zeby taka... swinie sam upolowac rozerwac jej flaki i rzucic psom

Skora2

2013-01-01, 07:46
tofur napisał/a:

j***ne bestialstwo. Rozumiem polowanie, gdzie zwierzęta w miarę humanitarnie się zabija, ale rozszarpywanie przez psy i podrzynanie gardła? j***ne ch*je




Bo wataha wilków robi to humanitarnie?
k***a byles kiedyś na polowaniu? jak sie postrzeli zwierzybe raczej nie ma ona szans na ucieczke psy ją tropia az wytropia i dojda. mysliwi robi przysuge ze a zaboje w soboób:
a) pistoletem
b) jak go nie ma, nozem. (podrzyna gardłow bo nożem nie siegnie serca czy te nie przekroi czaszki i nie uszkodzi mózgu)
pomyśl! greenpeace z opowiatek kolegow.

MojeAvi

2013-01-01, 08:12
tofur napisał/a:

j***ne bestialstwo. Rozumiem polowanie, gdzie zwierzęta w miarę humanitarnie się zabija, ale rozszarpywanie przez psy i podrzynanie gardła? j***ne ch*je



Zapraszam na dział hard, bo gowno widziales a w dupie byleś.

john9871

2013-01-01, 11:23
Cytat:

j***ne bestialstwo. Rozumiem polowanie, gdzie zwierzęta w miarę humanitarnie się zabija, ale rozszarpywanie przez psy i podrzynanie gardła? j***ne ch*je


to jest sadistic nie onet wiec wypie**alaj...

lwRazor

2013-01-01, 12:10
Pierdu pierdu a najwięcej mają do powiedzenia Ci co najmniej temat znają, znawcy pie**oleni do swoich komórek o metrażu 4mx4m sp***alać i się nie wypowiadać głupio bo tylko pośmiewisko z siebie robicie.
Jeszcze te pie**olone stereotypy, no k***a gościu... jak masz takie sytuacje postrzałowe w kole to nie znaczy, że tak wszędzie ^^
Nad jedną świnią płaczecie, a jak przyjeżdżają np. holendrzy to walą do wszystkiego i ch*j ich obchodzi czy coś zostanie xD

bu...........ka

2013-01-01, 14:28
tofur napisał/a:

j***ne bestialstwo. Rozumiem polowanie, gdzie zwierzęta w miarę humanitarnie się zabija, ale rozszarpywanie przez psy i podrzynanie gardła? j***ne ch*je



Idz wracaj ogladac "my little pony"|
To je Sadol!!!

JcS

2013-01-01, 14:58
tofur napisał/a:

j***ne bestialstwo. Rozumiem polowanie, gdzie zwierzęta w miarę humanitarnie się zabija, ale rozszarpywanie przez psy i podrzynanie gardła? j***ne ch*je



Gówno wiesz. Tak wygląda większość humanitarnych polowań na dziki i na dzikie świnie (bo to nie to samo!), na terenie USA. Te zwierzęta są tam szkodnikami. W prawie wszystkich polowaniach wykorzystuje się psy. W niektórych stanach USA 70% mięsa zjadanego przez ludzi, pochodzi właśnie z polowań.
Co do podcinania dzikowi gardła, to nie wiem, czy wiesz, ale tak wygląda większość uboju trzody na całym świecie. Radzę przejść na wegetarianizm jak większość pedałów!

Thoor

2013-01-01, 15:17
tofur napisał/a:

j***ne bestialstwo. Rozumiem polowanie, gdzie zwierzęta w miarę humanitarnie się zabija, ale rozszarpywanie przez psy i podrzynanie gardła? j***ne ch*je



Gówno wiesz. Psy, może i brutalny sposób, jednak samo ubicie wzorowe. Koleś podniósł łapy i wbił nóż bezpośrednio w serce. Najszybszy i najmniej bolesny sposób dla zwierzyny.

NuclearBlast

2013-01-01, 20:35
john9871 napisał/a:


to jest sadistic nie onet wiec wypie**alaj...




Ooo magiczne słowo będzie krawat :amused: