18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

polowanie na dzika

tribal216 • 2012-12-31, 11:43
świnia w opałach :swinia:

kroplowa

2012-12-31, 22:37
Ja to bym chciał na takie polowanko się wybrać.
tofur napisał/a:

j***ne bestialstwo. Rozumiem polowanie, gdzie zwierzęta w miarę humanitarnie się zabija, ale rozszarpywanie przez psy i podrzynanie gardła? j***ne ch*je

Zabić humanitarnie świnię? Czyli jak? Strzał ostrzegawczy, żeby miała możliwość ucieczki? Przenośną komorę gazową mają ze sobą nosić? A no i zwabić tą świnkę do niej? To nie jest rzeźnia, gdzie zwierzyna niczego się nie spodziewając wchodzi do komory i kaput, tylko polowanie. Wracaj do swoich warzywek glonojadzie..

Alonso

2012-12-31, 22:42
Bał się j***ny strzelić, żeby pieska nie zabić.
Mam nadzieję, że następnym razem gdy podejdzie do zwierza z nożem, młody, silny nad swój wiek i odważny dzik, miotając się i walcząc o powrót do żołędziowych polanek i zacienionych, błotnistych kałuż, przetnie mu swą szablą tętnicę udową.

theszponder

2012-12-31, 22:44
kroplowa, trochę szacunku do drugiej osoby, piździelcu. Przeczytaj definicje "humanitarnie" bo to co napisałeś ma się jak piernik do wiatraka. Ja bym chętnie ciebie upolował. Oooo taaaak.

Leniwy Leonard

2012-12-31, 22:55
@tofur ch*ja się znasz. Takie obrazki to rzadkość...częściej kończy się tak, że myśliwy podcina gardło takiemu dzikowi. Wiadomo, że dostrzelić nie można, bo jeszcze psa trafisz a psa szkoda

Caribou

2012-12-31, 23:09
Leśnikiem z wykształcenia nie jestem, ale wydaje mi się, że to była locha i do tego zaryzykowałabym stwierdzenie, że karmiąca a to oznacza zwykłe prostactwo tych ludzi gdyż wraz z tą matką wymrze cały miot. Zapewne istnieją też przepisy zakazujące zabijania w okresie rozrodu ale kto by się tym przejmował. Tym bardziej, że polując psami, które nie tyle płoszą i naganiają zwierzynę, co rzucają się jej do gardła, widać, że nie mają i nie chcą mieć wyboru co ubiją. Chcą tylko ubić.

nanab

2012-12-31, 23:11
Ja bym się chyba porzygał na takim polowaniu jak na drugim filmiku. Albo bym odstrzelił te tępe psy. Ile mozna słuchac jak te bezmózgie kawałki mięsa szczekają, szczekają, szczekają, szczekają, szczekają, szczekają...
hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau i tak pare godzin bez przerwy...

jach

2012-12-31, 23:23
k***a pie**olicie głupoty nie martwił bym sie o tego dzika tylko o wszystkie dzikie zwiezeta jest coraz wiecej kuł łowieckich i mordują te zwiezyne tylkopo to by sie pod koniec polowania uwędzić dzika i napić sie gozoły.pamietam kilka lat temu na polach były stada saren po 60i wiecej a teraz to k***a wszystko odszczelone i tylko gdzieniegdzie widać juz sarny jelenie daniele i dziki .za kilkanascie lat powiedzą populacja sie tak zmniejszyła bo sa opryski na polach itp.rzad powinien sie zajać ta sprawa poniewasz niedługo zostanie h*j wielki 3 bąbelki nara
ps z polaka mniałem jeden wiec wiecie

Leniwy Leonard

2012-12-31, 23:27
Lochy strzela się w okresie jesieni i na początku zimy, czyli wtedy gdy warchlaki są już odchowane.
@jachu Mówisz o tych polach...jesteś rolnikiem? Jeśli jesteś, to pewnie spotykasz się ze zniszczeniem upraw (głównie przez dziki) ? Saren się dużo nie strzela, poza tym w każdym kole jest odstrzał na dana liczbę zwierzyny. Każdą sztukę się rejestruje, niestety jest problem kłusownictwa, a to już inna bajka.
Pozdrawiam.

oozyxak0o

2012-12-31, 23:51
tofur napisał/a:

j***ne bestialstwo. Rozumiem polowanie, gdzie zwierzęta w miarę humanitarnie się zabija, ale rozszarpywanie przez psy i podrzynanie gardła? j***ne ch*je


tp nie jest strona z kucykami i innymi pokemonami

debilny komentarz a najwiecej piw... ale taki narod mamy

mare30ks

2013-01-01, 00:21
cos w tym co jach mowi jest. mieskam w miescie pod warszawa gdzie jest sporo lasow i pol. jak bylem mlody to zaden problem bylo przy wyjsciu na spacer zobaczyc jakas sarne, czy lisa, zajace i inne ptactwo latajace po kilka razy sp***alalo spod nog, teraz jak ide to raz na jakis czas jakis zajac czy cos i tyle tego
ot pewnie bogaci panowie musza sie wyzyc, do driftu sie nie nadaja wiiec zapie**alaja ze szticerami i napie**alaja do zwierzakow w imie obroby przyrody rzeczjazna, no i zeby sie napie**olic przy okazji

Konikmamy

2013-01-01, 00:24
jak mawiał mój facio od histori kiedyś ludzie latali z dzidami i było 50=50 bo ludzie latali z dzidami dzisiaj jest 99=1 "sport dla grubasów i leni"

drebot

2013-01-01, 00:46
Założyłem tutaj konto tylko w jednym celu. Wiele oglądałem filmików i od dłuższego czasu. Ale takie kurestwo jak dla mnie nie przechodzi. Szkoda im jednego naboju żeby strzelić zwierzakowi w głowę by się nie męczył....
.....z chęcią sam bym ich tak potraktował. I łatwiej by mi przyszło upie**olić takiego debila/li, niż zwierzaka.

........a jeszcze ta radość dzieciaka jak patrzy gdy dzik się wykrwawia. Zero poszanowania dla jakichkolwiek wartości.

Do pieca żywcem wrzucić i patrzyć jak się smażą.

m3tr0wy

2013-01-01, 01:47
tofur napisał/a:

j***ne bestialstwo. Rozumiem polowanie, gdzie zwierzęta w miarę humanitarnie się zabija, ale rozszarpywanie przez psy i podrzynanie gardła? j***ne ch*je


Uwaga, mamy tutaj cipcie...
Wejdź czasem na harda kumplu :)

jach

2013-01-01, 01:58




@leniwy leonard jestem tak jakby rolnikiem ale nie mam kukurydzy lecz wiem ze to wielki problem bo znajomy miał kopiec z kiszonką to wszystko poryte a mysliwi nic nie robią .chodz z drugiej strony ostatnio na polowaniu ustrzelili tylko jednego dzika wiec musi być tych dzików jest naprawdę mało .masz tez racje z tym klusownictwem bo to dosyć wielki problem (mieszkam w wlkp koło leszna )i boje sie isc do lasu bo lubie chodzić po krzakach a oni szczelaja do wszystkiego co się rusza wiec wiesz ostatnio zastrzelili myśliwego.

pozdro

Pariah

2013-01-01, 02:49
jak ja uwielbiam kopać nadpobudliwe psy... Raz jak jeden mnie poszczuł takim ogarem to w łydkę mnie bodnął, że upadłem ale i pies i właściciel kosą dostali pies kłuty kilka razy właściciel chlaśnięty bo chciał się postawić za swoim goofnianym szczeniackim i to jest sadyzm a nie tototo to znęcanie się nad dziczyzną...