18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na dzika i myśliwy od siedmiu boleści

Salieri16000 • 2019-11-08, 17:28
Szkoda, że ten dzik, nie zrobił sobie z jego dupy paśnika...



A ode mnie:


smoku1987

2019-11-09, 01:24
No nie strzelam do ssaków, ale wedkuje i też, jaka okazję, to luboe zaj***ć szczupaka "między oczy" pałką. Poprawiam zawsze dla pewności. Ważne żeby pilnować limitów i starać się zabijać jak najbardziej humanitarnie - szybko i skutecznie.
pie**oli jeden z drugim że sadyści i zwyrole, sam wpie**ala burgery z maka. Śmieszne jest to że użytkownicy sadola, gdzie pełno krwi i filmów z ubojni, płaczą że kotlety jedzą tylko z hodowli przemysłowych... Jak to mówią jeden lubi schabowe, drugi jak mu stopy śmierdzą...

gonzales1988

2019-11-09, 01:32
Bardzo żal mi zwierząt hodowlanych na masowa skale, dlatego zawszę wole dziczyzne (o ile mam wybór). Szacun dla takich ludzi. A dzików jest poprostu za dużo, no i pyszne mięsko.

xalk

2019-11-09, 02:53
kotlettp napisał/a:

Nie zesraj się z tym AHAB, wpier%alaj dalej trawę i oglądaj filmiki z kotkami na swoim macu.



wszyscy mysliwi to podludzie z kompleksem małej pyty

Phil_ips

2019-11-09, 07:21
ProVVe napisał/a:

Populacja dzików nigdy by się nie namnożyła ponad normę gdyby pedalski myśliwy i jego pedalscy przyjaciele nie zapie**olili wilków czy niedźwiedzi...



A widzisz, i znowu pierdzielenie o szopenie. Bo to nie myśliwi zapie**olili wilki i niedźwiedzie tylko takie wieśniaki jak Ty. Chłopy co to potrzebowali więcej pola i bezpieczniejszej hodowli zwierząt. Tak więc wiesz.... Nie pierdziel.

polakwrocek

2019-11-09, 08:57
Ten koleś to jakieś moron , nie myśliwy.
Ale odstrzał zwierząt jest potrzebny.
Z drugiej strony nie uważam że w zabijaniu jest coś chwalebnego. Jak by facet niedźwiedzia włócznią zabił to może jeszcze, ale bycie dumnym z zastrzelenia
X sztuk jeleni z niemal snajperskiego karabinu (nie o tym filmiku mówię) , to jak być dumnym z wygrania w szachy z przedszkolakami...

Phil_ips napisał/a:

A widzisz, i znowu pierdzielenie o szopenie. Bo to nie myśliwi zapie**olili wilki i niedźwiedzie tylko takie wieśniaki jak Ty. Chłopy co to potrzebowali więcej pola i bezpieczniejszej hodowli zwierząt. Tak więc wiesz.... Nie pierdziel.



No it taki jełop myśli że wilki mogły by żyć w parkach miejskich lub lasach pod miastami XD
Ludzie boją się jak wataha psów biega , a te jołopy chciały by wilki... k***a mać...

Wójcik

2019-11-09, 09:54
Komuś tu efekt bambi wszedł za mocno, ale co się dziwić jak w warszafce lemingi dokarmiają dziki....

Dziki w lesie jeszcze aż takich szkód nie robią, to bardziej problem rolników, ale stany zwierzyny takiej jak Sarna Jeleń czy Łoś to już u nas tragedia a myśliwi nie chcą więcej strzelać i zmniejszyć pogłowia do normy.

misiopysio123

2019-11-09, 10:11
"Myśliwi" to po prostu banda degeneratów-alkoholików, a jak jeszcze leśniczy to kradną drewno i co się da z lasów.

Hyży_wojownik

2019-11-09, 10:19
Ja pie**ole ... nigdy nie myślałem, że na sadolu bedzie tyle ekościerw . ch*j wam wszystkim w dupe . Wystarczy 2 lata nie polować a ceny waszego ulubionego Jarmużu czy jakiegoś innego ekulogicznego gówna, bedą pod sufit . Weźce se mieszkajcie ze zwierzetami w domu ( bo to przecież między innymi WY także zabraliście tereny tych zwierząt) . Każdy gatunek dba o siebie. Wiec gdyby to sytuacja była odwrotna to wilczki dziczki wpie**oliłyby was zaczynając od waszych wacków.. . Wiec jeden z drugim ekolog morda w kubeł i wypie**alać na taśmy do roboty

SirMajkel

2019-11-09, 11:11
polowanie jest spoko jak ktoś to robi dla pożywienia a zabijanie dla zabijania to czyste sk***ysyństwo.

bakus1233

2019-11-09, 11:53
Nie pie**olcie, zwierzęta i tak się zabijają w brutalny sposób :D więc są do tego przyzwyczajone.

mrokussw

2019-11-09, 12:01
Salieri16000 napisał/a:

Ty pajacu!
Po pierwsze: nie jem dziczyzny- jem mięso z hodowli takie jak: kury, krowy, prosiaki, etc.
Po drugie: jesteś głupi jak ten ślepy oszołom co strzelał do dzika i zamiast go zabić, to tylko go zranił, a nie na tym polowanie polega.
Tak więc ch*j w dupę myśliwym i tobie lamusie.



Ty p*zdo z lgbt

kr...........14

2019-11-09, 13:38
kotlettp napisał/a:

Nie zesraj się z tym AHAB, wpie**alaj dalej trawę i oglądaj filmiki z kotkami na swoim macu.



Smutno mi, że ten komentarz tyle piwska obskoczył




:-(

TB303

2019-11-09, 13:40
Salceson666 napisał/a:

Smutno mi, że ten komentarz tyle piwska obskoczył


Bo jesteś słaby psychicznie.

kr...........14

2019-11-09, 13:46



TB303 napisał/a:

Bo jesteś słaby psychicznie.



zapraszam na grilla TB3030.