18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na dzika i myśliwy od siedmiu boleści

Salieri16000 • 2019-11-08, 17:28
Szkoda, że ten dzik, nie zrobił sobie z jego dupy paśnika...



A ode mnie:


Andrzejas

2019-11-08, 19:59
Salieri16000. Nie zmieniaj tematu. Nic nie mówię, że wrzutka zła, tylko, żeś dziwak. Nie wiesz na czym polega polowanie i dlaczego każdego roku musimy strzelać do różnej dziczyzny. Poczytaj trochę na ten temat, a potem będziesz się wypowiadał.

Salieri16000

2019-11-08, 20:17
"Musimy strzelać do różnej dziczyzny". Ja nie muszę i nie widzę takiej potrzeby- matka natura poradzi sobie sama, pod warunkiem, że człowiek nie będzie się wpierdzielać do tego. Niepotrzebny byłby odstrzał gdyby człowiek nie wycinał lasów- procesy zachodzące w ekosystemie same się nie rozregulowały...

niemamskarpet.

2019-11-08, 20:32
co wy pie**olicie, to co tutaj zobaczyliście to jest pełna amatora i po to się szkolisz w kole łowieckim żeby właśnie tak nie robić, takie akcje to można odpie**alać na Alasce gdzie oprócz polowań z kusz to teraz wchodzi moda na polowanie na j***ne niedźwiedzie dzidami , o prosze




Andrzejas

2019-11-08, 20:34
Salieri16000, no właśnie dlatego, że napsuliśmy przez te wszystkie wieki już całą masę różnych ekosystemów, to musimy tępić miejskie szczury, dziki, sarny, suma karłowatego i całą masę innych rzeczy, żeby nas nie zalały do imentu! Wytłukliśmy bardziej lub mniej świadomie różne gatunki, które się nimi żywiły i nie mają one teraz naturalnych wrogów. Mnożą się na potęgę i bezpowrotnie dewastują własne żerowiska nie dopuszczając do ich regeneracji. Sprawa ma się podobnie z owadami, grzybami i glonami w morzu.

dennissliwa

2019-11-08, 21:01
niemamskarpet. napisał/a:

co wy pie**olicie, to co tutaj zobaczyliście to jest pełna amatora i po to się szkolisz w kole łowieckim żeby właśnie tak nie robić, takie akcje to można odpie**alać na Alasce gdzie oprócz polowań z kusz to teraz wchodzi moda na polowanie na j***ne niedźwiedzie dzidami , o prosze



Zwabić zwierzę jedzeniem i z kryjówki je zabić pełen profesjonalizm........

Loaloa

2019-11-08, 21:23
Coś pięknego! Uwielbiam to uczucie dominacji nad dziką bestią. I ten moment, w którym tę bestię dobijasz i patrzysz jak kona.

Wiewór

2019-11-08, 21:23
Dobry myśliwy zabija jednym strzałem. Po to się używa broni na mocne pociski żeby zwierzę się nie męczyło. To co odj***l ten koleś to żenada. Zwykła masakra.

niemamskarpet.

2019-11-08, 21:55
dennissliwa napisał/a:

Zwabić zwierzę jedzeniem i z kryjówki je zabić pełen profesjonalizm........



no ciekawe własnie to jest, powiedz mi jaka dla Ciebie jest różnica czy cie zabiją jak jesz czy srasz czy drapiesz się po piździe, bo dla mnie chyba żadna, to nie jest stały paśnik tylko tymczasowo rozłożony wabik , jak zobaczysz na innych filmach to jest celowo rozkładane jedzenie na górnej części bęczki aby zwierze się naciągnęło i odsłoniło klatkę aby można było z kuszy oddać czysty strzał....... no można też biegać potem z kozikiem i fafikiem w golfie po lesie aby dobić konające zwierze tak jak to na tym filmiku

ProVVe

2019-11-08, 22:33
Populacja dzików nigdy by się nie namnożyła ponad normę gdyby pedalski myśliwy i jego pedalscy przyjaciele nie zapie**olili wilków czy niedźwiedzi... Zostawić sobie naturę samej sobie... Uwierzcie, że sobie dobrze poradzi... Polowanie tylko i wyłącznie w celu pozyskania mięska i skóry jesli jest potrzebna do czegoś, a nie dla "sportu"

Myśliwi to ciota i ch*j po moim sąsiedzie widze to nawet... Własne psy kopie z buta jak go nie słucha jakiś... Ci kretyni nawet własne psy zabijają... Banda zapijaczonych pseudo facetów z fiutkiem wielkości fasolki...

niemamskarpet. napisał/a:

co wy pie**olicie, to co tutaj zobaczyliście to jest pełna amatora i po to się szkolisz w kole łowieckim żeby właśnie tak nie robić, takie akcje to można odpie**alać na Alasce gdzie oprócz polowań z kusz to teraz wchodzi moda na polowanie na j***ne niedźwiedzie dzidami , o prosze



Jak usłyszałem "best adrenaline rush" no k***a dla adrenaliny niech jedzie na wojnę

niemamskarpet. napisał/a:

co wy pie**olicie, to co tutaj zobaczyliście to jest pełna amatora i po to się szkolisz w kole łowieckim żeby właśnie tak nie robić, takie akcje to można odpie**alać na Alasce gdzie oprócz polowań z kusz to teraz wchodzi moda na polowanie na j***ne niedźwiedzie dzidami , o prosze



Jak usłyszałem "best adrenaline rush" no k***a dla adrenaliny niech jedzie na wojnę

BooooomHeadshot

2019-11-08, 22:39
kotlettp napisał/a:

Nie zesraj się z tym AHAB, wpier%alaj dalej trawę i oglądaj filmiki z kotkami na swoim macu.



Oho, gimby lajkujo

Andrzejas

2019-11-08, 22:39
Salieri16000, za usuwanie swoich postów z tej dyskusji już na pewno nie pomyślę o Tobie lepiej. Wracaj do sałaty, głupcze.

radso83

2019-11-08, 23:10
Loaloa napisał/a:

zwierze. Zwlaszcza, ze teren nie nalezał do najłatwiejszych.

Dożynanie zwierzyny to norma, celny cios w komorę, nie będzie ładowal w niego kilo śrutu.





Loaloa napisał/a:

Coś pięknego! Uwielbiam to uczucie dominacji nad dziką bestią. I ten moment, w którym tę bestię dobijasz i patrzysz jak kona.



Taaa bestia- mały prosiak.

ManiacGregor

2019-11-08, 23:43
kotlettp napisał/a:

Nie zesraj się z tym AHAB, wpier%alaj dalej trawę i oglądaj filmiki z kotkami na swoim macu.



Tylko, ze nie potrzeba polowac na dziczyzne. Od groma jest miesa na swiecie. Ludzie to robią dla rozrywki. Zabijają dla rozrywki. Zadna zywa istota, poza tfu czlowiekiem, tego nie robi dla rozrywki.

expieczesto

2019-11-08, 23:51
Jestem myśliwym i ch*j Ci w dupala

Mors_Nigra

2019-11-09, 00:46
Salieri16000 napisał/a:

Ty pajacu!
Po pierwsze: nie jem dziczyzny- jem mięso z hodowli takie jak: kury, krowy, prosiaki, etc.

Czyś ty k***a właśnie to napisał?! Powiedz, że to bait, błagam powiedz, że nie jesteś tak wielkim debilem, hipokrytą i zwykłym sk***ysynem! Te świnie które tak wpie**alasz ze smakiem z hodowli w porównaniu do tego prosiaka, cierpią 100 razy bardziej i to nie tylko podczas uboju ale przez całe swoje życie, błagam, powiedz, że to k***a bajt!!!