18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka sika na podłogę w samolocie

Potfur • 2018-07-22, 14:07

Polska śmietanka mieszkająca na obczyźnie. "Sika w przedpokoju"

Czy ktoś rozpoznaje bohaterkę filmiku?

Ja...........ro

2018-07-22, 16:33
Fajne masz klapki dziecino, szyk, styl i ta nieugiętość!

biosone

2018-07-22, 16:48
Sadzac po ilosci siurow musiala pie**olnac kilka piwerek przed lotem :P

Polnischefuhrer

2018-07-22, 17:03
Debilizm nie ma narodowości, a Polacy nie są absolutnie wyjątkowi ;-)

korowiow777

2018-07-22, 18:09
pocieszcie się, że w znakomitej większości to patola wyjechała z naszego pięknego kraju... Ci, którzy tu sobie nie radzili z pracą, nałogami, komornikami itp. pojechali po lepsze życie. Tak z 20% moich znajomych. Zostali ci, którzy umieli znaleźć pracę, mieli zawody i jakieś sensowne wykształcenie lub rodziny wspierające się - ci pozostali. W jakimś sensie poziom kultury, człowieczeństwa w ojczyźnie się podniósł. Szkoda, że przez pryzmat tej pijanej, kradnącej trzody świat nas tak postrzega. 30-40 lat temu stany, dziś zachodnia Europa.

Jorgen88

2018-07-22, 18:23
że też nie wstyd im :facepalm:

Hrabia Drapula

2018-07-22, 18:29
wszędzie się trafiają czarne owce, a im bardziej napite tym czarniejsze, tak prawda.
tak samo z wyjazdami za granicę, wyjechało dużo wykształconych ludzi mimo że spokojnie mają robotę w kraju, ale tam są bardziej szanowani i doceniani co widać też w wynagrodzeniu, patologia to patologia, oni nie pracują czy to w PL czy UK żyją na sępa i socjal, a ten jest tam dużo lepszy, wyjechali też ci co nie mają szkoły ale chcą zapie**alać i zarobić za to godnie, a nie jak czarny na plantacji bawełny czyli zapie**alać za damski ch*j, więc nie ma co pisać że ci czy inni wyjechali, ale jak tak dalej będzie to ch*j z wyjazdów bo świat się zamknie przed nami, kraj będzie można opuścić tylko z paszportem, a o ty czy dostaniemy paszport będzie decydował jakiś śmieszek z partii rządzącej

lm65

2018-07-22, 18:29
Może jej się zmywak przypomniał i dlatego nie wytrzymała. Od mokrej roboty zwieracze jej puszczają.

fieryangel

2018-07-22, 18:30
Cytat:

j***na patologia, potem wstyd za granicą powiedzieć z jakiego kraju się jest.


Jak wstyd ci się jest przyznać, że jesteś Polakiem, bo jakaś patologiczna c**a się gdzieś tam poszczałą, to żal mi cię chłopcze.
Najlepiej mów wszystkim, że jesteś niemcem - po problemie. Oni są super.
:ja_pie**ole:
Co za pajac...

Wiewór

2018-07-22, 18:33
Nie wytrzymała bo oczywiście przed lotem Usia pie**olnąć 5 piw jak to tak Polak będzie na trzeźwo gdzieś jechał

solltys

2018-07-22, 19:08
Odpie**olcie się od mojej siostry! Nie znacie sytuacji!

Nikczemny_Płód

2018-07-22, 19:35
fieryangel napisał/a:


Jak wstyd ci się jest przyznać, że jesteś Polakiem, bo jakaś patologiczna c**a się gdzieś tam poszczałą, to żal mi cię chłopcze.
Najlepiej mów wszystkim, że jesteś niemcem - po problemie. Oni są super.
:ja_pie**ole:
Co za pajac...



Może zamiast odzywać się w ten sposób to może zacznij od sprzątania napotkanych śmieci, pomagania staruszkom, itp...
Daj dobry przykład, ludzie podchwycą a póki co...

Zrozum, że Polacy jako 1 naród na świecie za granicą nie szanuje sam siebie. Polaka nie okradnie ani rusek ani ukrainiec jak razem mieszkają ale bez mrugnięcia okiem zrobi to inny polak.

wiesnak66

2018-07-22, 19:40
szczerze, to baba gada z sensem, a jak toś zna kobiety to wie że mają mniejsze pęcherze, zwłaszcza gdy chorują, a przewidzieć się nie da, wierzcie mi,
ta akurat nie szczy na środku tylko w jakimś kąciku, bo do kibla wpuścić jej nie chcieli

Abraxus napisał/a:

Nie wytrzymała bo oczywiście przed lotem Usia pie**olnąć 5 piw jak to tak Polak będzie na trzeźwo gdzieś jechał


dziwisz się że wielu pije przed wejściem na samolot, to wynik działającej wyobraźni, dlatego wolę zrobić w ch*j kilometrów ale jechać autem,
wtedy też się stresuję czy dojadę i dlatego piję przed wyjazdem

Ti...........ch

2018-07-22, 20:08
wiesnak66, bo na trzeźwo to każda p*zda potrafi jechać, co? :pijaki:

AN...........or

2018-07-22, 20:13
nie wiem jak wy, ale ja bym jej chętnie wylizał c*pkę, podjarała m nie tą akcją :-P