18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka sika na podłogę w samolocie

Potfur • 2018-07-22, 14:07

Polska śmietanka mieszkająca na obczyźnie. "Sika w przedpokoju"

Czy ktoś rozpoznaje bohaterkę filmiku?

sumka

2018-07-23, 09:24
k***a skasujcie to przecież ona nie jest czarna.

Wiewór

2018-07-23, 09:38
@up jest czarna w środku.

UPAdlina napisał/a:



Jadę samolotem do UKej.
A czasem lecę samochodem do UKej.

:idzwch*j:

A swoją droga to ciekawe co ty byś i tobie podobni zrobili w jej położeniu :sraka:



Wiele razy leciałem samolotem i nigdy się nie nażłopałem piwska przed odlotem, żeby się porobić w gacie.
Także nie wiem co bym zrobił bo nigdy nie doprowadziłem do takiej sytuacji.
A gdzie ja napisałem, jechać samolotem?? :shock:

Xx...........oJ

2018-07-23, 10:48
@UPAdlina Ale wiesz, że często trzeba przejechać kawał drogi samochodem, autobusem lub pociągiem, bo większość lotów jest z Warszawy? Po cholerę się czepiasz za słowa?

DoubleBorger

2018-07-23, 10:50
Wolałbym wybiec z samolotu chyba i na płycie gdzieś nalać. Może trzeba poste butelki nosić ze sobą awaryjnie, a nie przecież w terminalach są kible, gdybym tylko poszedł się wysikać wcześniej :roll:

bartzt

2018-07-23, 13:12
Ostatnio leciałem na trasie Warszawa-Dubaj i powiem Wam, że to co polacy odwalali w tym samolocie to jest taki wstyd, że mówiłem tylko po angielsku żeby nikt z załogi nie wiedział skąd jestem ...

realign

2018-07-23, 13:39
czerczil napisał/a:



nie musze byc swiatowym czlowiekiem wiesniaku, zeby wiedziec jak sie nalezy zachowac w cywilizowanym swiecie, pewne nawyki wynosi sie z domu.



Nie "wieśniak" a mieszkaniec obszarów nie zurabnizowanych.

bartzt napisał/a:

Ostatnio leciałem na trasie Warszawa-Dubaj i powiem Wam, że to co polacy odwalali w tym samolocie to jest taki wstyd, że mówiłem tylko po angielsku żeby nikt z załogi nie wiedział skąd jestem ...



Co takiego?

szyszka_stg12

2018-07-23, 14:12
takie odszczepieńcy głosują na pIs...

hitec

2018-07-23, 16:16
Jaki tam zaraz wstyd dla polakow?
'' Widze to co widze i wcale sie nie wstydze,
Niech sie wstydzi ten co robi a nie ten cowidzi. ''


Ti...........ch

2018-07-23, 18:51
bartzt napisał/a:

Ostatnio leciałem na trasie Warszawa-Dubaj i powiem Wam, że to co polacy odwalali w tym samolocie to jest taki wstyd, że mówiłem tylko po angielsku żeby nikt z załogi nie wiedział skąd jestem ...



I tak poznali cię po akcencie :krejzi:

waloos

2018-07-23, 22:37
Przecież widać, że to jakiś niechluj jest. Spójrzcie tylko na jej włosy - tłuste tak, jakby je myła olejem. Te klapki też wyj***ne - w takich butach to wypada iść na plażę, ale nie do samolotu żeby swoimi pewnie niezadbanymi paluchami obrzydzać innym lot.

Pewnie przed lotem golneła coś na "lepszą podróż" i tak się to skończyło.

MadDave

2018-07-23, 23:40
Okurła znam ten typ polaków rodaków, niestety poznałem w trakcie krótkiej wizyty w uk kilka lat temu. Generalnie dusigrosze, fleje, żyją u innych polaków (ponieważ nie potrafią się dogadać po 5 latach z anglikiem) albo u pakoli którzy ich jebią na hajs lub sami generują jakieś chore akcje. Awanturnicy i agresywni ze względu na swoją nijaką pozycję społeczną z której sobie zdają sprawę ponieważ okazało się że szorowanie kibli nie jest tym co sobie wymarzyli jadąc za pierwszym razem. Niektórzy walą jakieś tanie dragi od murzynów po nosie żeby zapie**alać szybciej 12h na dobę na dwie zmiany żeby mieć więcej i przyjechać do tej polski na urlop i żyć jak Pan! Przeważnie zakładają pato-rodzinki i żyją jak szczury.
Taka rada dla osób którzy wybierają się zagramanicę bo np muszą. Szukajcie pracy z dala od rodaków, mieszkajcie u angoli albo u hindusa(będzie syf i pewnie robaki ale raczej nie będzie patusem) najlepiej z dobrym kolegą, kolegami ( na pewno znajdzie się taki który potrzebuje kasy) Z rodakami nie rozmawiajcie - nie ma sensu. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Ale wyjątek nie stanowi reguły.
Ale to nie jest jakaś wiedza tajemna i pewnie każdy zdaje sobie sprawę jak jest.

Cloverface

2018-07-24, 14:09
Obecnie dużo przebywam we Włoszech. Staram się nie odzywać i nie komentować idiotyzmu jaki panuje w tym kraju. Jednak, dowiedziałem się, że my to tacy imigranci jak somalia czy bułgarii, że chlejemy nie pracujemy, że kradniemy itp. Ciężko mi czasem racji nie przyznać, bo poznałem tu polaków, każdy to tłuk bez zęba i patola. Co jest prostu słabe. Przez takich pacanów, nasz ciekawy naród jest postrzegany jak gówno i pomyje.

hawo

2018-07-26, 01:29
powinni kopnąć ja w p*zde jak ten dziadek z gifa co babka sikała na chodzniku, a pozniej w luku bagażowym niech leci prosto na komisariat.

ne...........ch

2018-07-27, 19:16
Fajny tyłeczek :)