18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka mieszkająca w Niemczech opowiada o turkach muzułmanach

ssiwy • 2013-06-11, 17:36
Cytat:

Ostatnio w mediach dużo się pisze o postępującej islamizacji w Europie. Przez dwa lata mieszkałam w Berlinie i miałam okazję poznać wielu przedstawicieli tej religii. Oczywiście nie każdy muzułmanin był zły, z niektórymi utrzymuję kontakt do tej pory, ale opiszę wam kilka sytuacji które spotkały mnie i moich znajomych.

1. Wedding, dosyć nieprzyjemna dzielnica. Szłam akurat po zakupy z moją koleżanką, kiedy wybiegła grupka dzieci (Turków) i zaczęła się rzucać śnieżkami. Nic groźnego, prawda? Tylko że bardzo szybko zaczęły rzucać we wszystkich przechodniów, a kiedy zauważyłam że próbują wsadzić petardy do tych śnieżek to z koleżanką przyspieszyłyśmy kroku.

2. Wracaliśmy ze znajomymi z klubu do mojego domu w składzie trzech chłopaków i cztery dziewczyny. Kiedy metro zahamowało, jeden z kolegów wpadł na stojącego obok Turka, ale grzecznie przeprosił. Niestety to nie usatysfakcjonowało mężczyznę, więc wstał i wraz ze swoimi kolegami zaczął okładać naszych kolegów. Gdybym się nie schyliła zostałabym kopnięta w twarz.
Czemu nie zadzwoniliśmy po policję? Byliśmy nieletni, podpici, była druga w nocy i chcieliśmy jak najszybciej znaleźć się w domu.

3. Poznałam chłopaka, miał na imię Hassan. Wydawał się być bardzo miły, kilka razy wyszliśmy na spacer. Tylko że podczas jednego z takich spacerów chciał mnie w ciągnąć w krzaki mówiąc "no ile mam się jeszcze starać".

4. Moja przyjaciółka miała chłopaka, Mubedina. Kochała go bardzo i nie przeszkadzała jej różnica wyznań. Wiedziałam że on namawia ją aby przeszła na islam, był bardzo przekonywujący. Pewnego dnia Justyna przyszła do mnie pobita. Co się okazało? Była u Mubedina i jego mama zaproponowała jej sok, a ona odpowiedziała że nie chce jej się pić. Mubedin jednak odebrał to jako brak szacunku dla jego rodziny i bardzo dotkliwie ją pobił.

Ogólnie idąc po ulicach Berlina często byłam zaczepiana przez muzułmanów, byli mniej lub bardziej nachalni, ci z którymi nie chciałam rozmawiać wołali za mną "dzi***a". Patrząc na to co się dzieje teraz nic mnie nie dziwi, bo wiem do czego są zdolni, chociaż tak jak mówię, nie wszyscy są tacy, zdarzają się wyjątki.



Co do ostatniego zdania-wg mnie wyjątki są potwierdzeniem reguły.





tak, tak zaj***ne z piekielnych.

re...........ka

2013-06-12, 10:23
ssiwy napisał/a:

Czemu nie zadzwoniliśmy po policję? Byliśmy nieletni, podpici, była druga w nocy i chcieliśmy jak najszybciej znaleźć się w domu.


W rzeszy można przecież pić piwko od 16 roku życia!

gówniaczek

2013-06-12, 10:25
Phi. Mieszkam w UK od 5ciu lat i mnie nikt nie cytuje. :(

Shatter napisał/a:

No kuhwa zajebiste przykłady.Czyż nie podobnie zachowuje się polaczkowa patologia na emigracji?


Nie, nie zachowuje się. Znam angielską polonię, nawet tych z największych zadupi w Polsce i nie wychylają się, nie atakują przechodniów. Żyją spokojnie z angolami, po prostu nie spędzają razem czasu.

Powiesz, że się nie asymilują. Prawda. Ale za to nie latają jak pojeby i nie wk***iają angoli co chwile. Jest między nimi a muzułmanami różnica. Muzułmanie albo udają kumpli, albo się również nie asymilują. Z tym, że u nich asymilacja wygląda w ten sposób, że chodzą grupami po mieście i tłuką niewiernych. Polacy siedzą w swoich grupach, najczęściej w swoim ulubionym miejscu (jak w Polsce pod klatkami) i się ni wychylają, jak mają komuś dać w zęby to dadzą sobie nawzajem.

tepad.no

2013-06-12, 10:26
Moral z historii jest taki: lepiej napic sie soku matki ciapaka niz dostac po mordzie. :D

Lordzik92

2013-06-12, 10:53
Bo gdyby muzulmanin jeden z drugim zostal zagoniony do roboty, to niemialby czasu na gwalty,rozboje i handel dragami... Ale wiadomo, ze skoro to ,,ofiara wojny" to trza sypnac socjalem, dzieki ktoremu zyje mu sie lepiej niz przecietnemu tubylcowi... Albo upadnie ten chory system, albo ludzie ktorzy zyli przed nim.

paolo232

2013-06-12, 11:13
Jest wiele sposobów zabezpieczania się przed gwałtem przez ciapatego np:
- przyklejenie do pośladków kawałka bekonu
- noszenie w kieszeni świńskiego ucha bądź ogona w razie gwałtu okładać napastnika po mordzie
- zamiast z psem wychodzić na spacer z kozą 100% pewności że skusi sie na koze a Wam odpuści

i najskuteczniejszy sposób





:ok:

Badluck13

2013-06-12, 11:33
Ta historia jest jakby żywcem wyjęta ze społeczności polskich Cyganów

Ne...........es

2013-06-12, 12:41
Banek napisał/a:

Kloaka i Shitter atakują. j***ne lewackie k***y.



pie**olony dzieciak :roll:

i tak mu pewnie dala dupy w krzakach ;) . tak to jest jak polki leca za granice i pie**ola sie byle z kim

koozzi

2013-06-12, 13:08
Sam miałem przyjemność poznać kilku Syryjczyków. Przyjemność, bo to byli normalni ludzie o dziwo. Przez 6 lat znajomości ani razu nie usłyszałem od nich słowa allah, ani nic obraźliwego w kierunku ludzi o odmiennej religii czy rasy. Co więcej, oni studiowali i pracowali, także byli całkowicie w porządku. No ale zapewne to tylko wyjątek potwierdzający regułę.

myha

2013-06-12, 13:41
Cytat:

to tylko wyjątek potwierdzający regułę.



wyjątek nie może potwierdzić reguły jest to bezsensowny z logicznego punktu widzenia

Voit

2013-06-12, 15:57
Już widzę jak niemcy uciekają do Polski przed muslimami

rew123321

2013-06-12, 21:30
Paula94 napisał/a:

jak można w ogóle umówić się z ciapatym ja się pytam!?


na kiełbaskę i wódeczkę?

koozzi napisał/a:

Sam miałem przyjemność poznać kilku Syryjczyków. Przyjemność, bo to byli normalni ludzie o dziwo. Przez 6 lat znajomości ani razu nie usłyszałem od nich słowa allah, ani nic obraźliwego w kierunku ludzi o odmiennej religii czy rasy. Co więcej, oni studiowali i pracowali, także byli całkowicie w porządku. No ale zapewne to tylko wyjątek potwierdzający regułę.


a czy na pewno byli muzłumanami? Dużo imigrantów z syrii jest katolikami lub protestantami, otwarcie lub ukrycie.

ka...........ma

2013-06-12, 22:02
Paula94 napisał/a:

jak można w ogóle umówić się z ciapatym ja się pytam!?



Dużo takich p*zd u nas w kraju które na wycieczkach w egipcie czy turcji dają dupy kozojebcom. Wiem co mówię :idzwch*j: