18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish F&F - nielegalne wyścigi

wzi_wm • 2012-05-12, 16:01
Na wstępie... Polska to nie USA i jak wszyscy wiemy są tutaj inne realia. Chłopaki są młodzi, nie są "bananowcami" żeby tatuś kupował na 18-tke ferrari lub inne cudo. Chcecie to hejtujcie - mi to w każdym razie się podoba i życzę chłopakom szerokości i wytrwałości. Pozdro




wiktormuzyk

2012-05-13, 14:44
Ja pie**ole łypa, a ty czym się interesujesz?
I weź się zastanów nad pojęciem "laski lecą". Chcesz kiedyś poznać laskę czy kobietę?

quattroxx

2012-05-13, 16:56
Nieee noooo... tyle czasu przegladalem sadistic az ten temat sklonil mnie do zalozenia tu konta bo juz nie wytrzymalem. Pytanie.. a nawet dwa... co w tym filmiku moze sie podobac? To ze nagrywajacy ma parkinsona? Czy to ze tu nic nie widac? Ja nie mowie ze to ma byc filmik gdzie beda ferrari, porsche, veyron, subaru itp... juz nawet ta muzyke zniose... ale nie moge zniesc tego ze ten film po prostu NIC nie pokazuje... (no nie wspominajac niebieskich lampek u jednego z "zawodnikow") Sam jezdze po tego rodzaju spotach... ale to jest najgorsze co widzialem.

def__

2012-05-13, 17:37
Hahaha, nielegalne wyścigi to ja mam codziennie na mieście, ale takie uroki posiadanie hondacza :D

FilipNigga

2012-05-13, 22:31
Ja jestem za takimi wyścigami... niech się chłopaki wyszaleją... lepiej tak, niż mieliby się ścigać na normalnych drogach gdzie jest ruch...
sam chętnie bym się pościgał... tak po prostu żeby się sprawdzić, bo wyprawa na tor jest dla mnie zbyt drogi...

loczkow

2012-05-13, 22:52
a mozna prosic tytul nutki?

czerwo64

2012-05-13, 22:55
@niepozorny sam popie**alasz czinkłeczento a pie**olisz, nie po to golf jest najlepiej sprzedającym się samochodem wszechczasów na europejskim rynku, ja mam golfa iv r32 i mieszkając w Niemczech to żadna atrakcja ale cwaniaki w porsche boxter wymiękają

szymek9090

2012-05-14, 13:43
Czerwo na polskie realia to vr6 wystarczy . Ale i tak trafiają się znawcy z hondy, którzy wiedza lepiej :)

SasekPL

2012-05-14, 20:48
Zamiast głosów silnika słyszę jakiś remont mieszkania.