18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish F&F - nielegalne wyścigi

wzi_wm • 2012-05-12, 16:01
Na wstępie... Polska to nie USA i jak wszyscy wiemy są tutaj inne realia. Chłopaki są młodzi, nie są "bananowcami" żeby tatuś kupował na 18-tke ferrari lub inne cudo. Chcecie to hejtujcie - mi to w każdym razie się podoba i życzę chłopakom szerokości i wytrwałości. Pozdro




niepozorny

2012-05-13, 10:34
Pedalski neon to nic, jak można jeździć oplem tigrą, to dopiero pedalskie auto.
Dla wiadomości : jeżdże astrą, nie jestem gimbusem, nie jestem bananowcem ani pisowcem.

jawamen

2012-05-13, 10:35
Brakuje mi Calibry :D "opla"

niepozorny

2012-05-13, 10:37
@jawamen golf powinien Ci wystarczyć,podobnej jakości truchło :D

pokornyGNO

2012-05-13, 10:38
Mnie takie coś nie kręci, ale się ludzie wyszaleją na takich wyścigach, żeby na co dzień jeździć normalnie, a nie jak ostatni debil, to jestem za.

ra...........90

2012-05-13, 10:52
- sorry stary ja się nie ścigam nie wykupiłem ostatniej raty OC
- wiesz co ja też rezygnuję, paliwo od ruskich mi się skończyło nie będę płacił 6 zł bo dużo pali (8 na 100)
- chłopaki ja też odpadam niestety parownik od gazu siadł
- to co jedziemy do domu no to naara, ej chłopaki weźcie popchnijcie bo nie che capalić :D hahahahahah HAHAHAHHAHAHHHA :D :hahaha:

Pit89

2012-05-13, 10:57
ale przyj***na muzyka

krzyhman

2012-05-13, 11:06
Gdyby Nero było w oryginale byłoby fajnie, ten rmx trochę zepsuł zabawę.

Stashqo

2012-05-13, 11:12
Nie hejtować, bo jeśli pojawi się głos krytyki wynikający z rozsądku to od razu hejterstwo, tak? Osobiście jeśli już to bujam się na torze i nie jestem zwolennikiem wyścigów ulicznych, szczególnie na prostej drodze (mistrzowie prostej, oł jea!), ale jeśli jest to zorganizowane bezpiecznie, tzn: policja zamyka drogę a możliwość pojawienia się pieszych czy innych kierowców jest ograniczona w najwyższym możliwym stopniu to rozumiem, popieram i niech się chłopaki bawią, szczególnie, że wiem ile kosztuje wynajęcie pieprzonego toru na parę godzin. Natomiast jeśli to idioci ścigający się na drodze otwartej w godzinach mniejszego ruchu, stwarzający zagrożenie dla osób postronnych to życzę im bolesnej śmierci na drzewie, byle tylko żeby żadnego z tych postronnych ze sobą nie zabrali.

mcmt

2012-05-13, 11:20
To jest przednia zabawa :ok: w Poznaniu często w takim trybie widuję się z klubowiczami Hondy, mają swoje zloty co 2gi czwartek 8-) . Bardzo fajna ekipa, dobrze oczytana w tematach motoryzacyjnych. Na szczęście nikt nie ma tigry z neonami :facepalm:

Miki6830

2012-05-13, 11:31
2:41 - neony, ja pie**ole :erniepalm:

ph...........ks

2012-05-13, 12:05
No to jak droga była zamknięta to dopie**olę się tylko do muzyki i neonów.

Haters gonna hate!


a tak na serio - to racja - lepiej by się rozbijali na torze niż chodzili w dresach i kroili radia, ale może nie róbmy z nich patologii...


Wynajęcie toru (np we Wrocławiu) to 50 zł za godzinę. Są zakręty, hopy, ciasne nawroty - może tam popróbować ? Opel tigra i jego 30 koni (reszta się rozbiegła) to nie jest auto do jazdy po prostej... Korba wyskoczy bokiem i tata będzie musiał płacić.

KiecolPB

2012-05-13, 12:12
Ja pie**ole jak można taką konkretną nutke jak Promises zj***ć i zrobić z tego dubstep. Co do filmu nie wiem co miał na celu pokazać, widziałem lepsze "Polskie" zloty nocne.

~LegendarnyZiom

2012-05-13, 12:20
F&F to bym tego nie nazwał. Ja wiem, że to Polska i że nie ma się co spodziewać Ferrari i Viperów, ale to zwykłe ekonoboxy, pierwsze własne albo tatusiowe. Pewnie nawet nie zmodyfikowane, bo odejścia jakoś nie widać. Widzę takie codziennie na ulicy. Nie ma mocy, nie ma szału, nie ma zakrętów, nie ma się nad czym spuszczać. Do tego ch*jowa muzyka. Pozdrów swoich kolegów z filmiku z Minśka Mazowieckiego. WZI to rozumiem nazwa waszego teamu? ;-)

BongMan

2012-05-13, 12:34
Za filmik piwo, za "muzykę" ch*j w dupę. I znowu dylemat...

łypa

2012-05-13, 14:21
Tia super... Reklamować swoje super 'tuning' spotkania na sadisticu...
Neony, farba 'ala' chrom, przyciemnione szybki folią z allegro i ta moc 70 KM wyciągniętych z całych 1600 cm^3. Po męczących wyścigach, grupowe zakupy w Biedronce. Yeah właśnie na to lecą laski!!!

Wysokie Maz. to mała miejscowość i starczy, że tam robicie wiochę. Nie musicie tego przenosić na całą Polskę...