18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polimaty o kurwach, kutasach i chujach

siwers3 • 2013-02-06, 17:17
Młody Wołoszański tym razem wziął pod lupę słownictwo, którego nie powinno się już dzisiaj używać(a kiedyś można było).

Ale czasem się nie da;p

Emkub

2013-02-06, 20:14
Młody Wołoszański ;)

yogi

2013-02-06, 21:06
Historia własna a propos tematu

Lekcja języka polskiego, powtórka do matury, czwarta klasa licemu (tak gimbusy kiedyś były cztery),
siedziałem w I-szej ławce z Wojtasem, lewy rząd, prawa strona nauczycielki.
W pierwszej ławce środkowego rzędu, naprzeciwko polonistki siedziało dwóch wesołków, Przemas i Ponton, którzy z wszystkiego zawsze mieli brechę. Gdzieś z tyłu siedział Mauryc, mój kumpel.

Tematem zajęć było SŁOWOTWÓRSTWO. Po pewnym czasie nauczycielka pyta się nas o przykład
wyrazów, które nie wyszły z użycia ale zmieniły znaczenie. Padały przykłady
miednica (taka miedziana misa)
bielizna (pościel)...

Oczywiście Mauryc miał tylko jedno w głowie i przysłał do mnie SMS z ostatniej ławki z adekwatnym
przykładem... "ku*as" (takie frędzlaste zwisy przy ciuchach, Mickiewicz pisał o nich w Don Tadeiro)
Wojtas oczywiście był chojrakiem i twardo podał na forum ku*as jako przykład. Nauczycielka, Alicja
bez drgnięcia wargą (tą na twarzy) przyznała rację, a Przemas i Ponton oczywiście w śmiech. Alicja
spojrzałą na nich z pytającą miną na co Przemek zadał pytanie:
- czyli na maturze moglibyśmy podać taki przykład?
- oczywiście! - odparła Alicja

Przysłuch*jąc się tej rozmowie powiedziałęm Wojtasowi, szeptem k*rwa!, no szeptem:
- no widzisz, na maturze za ku*asA nikt ci LASKI nie postawi

Alicja niestety wysonarowała swoją anteną mój szept i przyj***ła się do mnie, że jestem zboczoną
świnią... swoją drogą dużo się nie myliła, w końcu piszę post na Sadolu (szacunek dla Sadola, z dużęj literki :D )

Jak zauważyliście Alicja znała jeszcze jeden przykład (rozmnożenia znaczenia) ...LASKA

skinskin

2013-02-06, 21:25
mądrego to i milo posłuchac

Nerd

2013-02-06, 21:38
"Ziemię pomierzył i głębokie morze,
Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
A sam nie widzi, że ma k***ę w domu." Jan Kochanowski

msnpl

2013-02-06, 22:03
Ciekaw jestem, ile razy to nagrywali. Widać, że w pewnych momentach usilnie walczy z mięśniami mimicznymi.

krycha7

2013-02-06, 22:23
I nie robi też z siebie jakiegoś niesamowitego pedała, to też ważne

korinogaro

2013-02-06, 22:58
"Żyj i daj rzyć innym" -cytat miesiąca

LICH0

2013-02-06, 23:00
"niczym BMW lekko się prowadzi" chyba sobie zapiszę

defcon1

2013-02-06, 23:04
Inteligentny typ. Nie wydurnia się jak zjeb jeden z drugim, tylko rzeczowo i na temat.

koperfilc

2013-02-06, 23:15


taka tam miejscowość z moich okolic

TomBoy

2013-02-06, 23:25
Od siebie tylko dodam, że zajebiście (j***ć) pochodzi z rosyjskiego słowa jobać które oznacza... to samo co w języku polskim ;)

A tak generalnie filmik bardzo mi się spodobał

rusofil

2013-02-06, 23:25
Polszczyzna jest piękna. O ile, rzecz jasna, jakieś szmaty jej nie kalają.

Co do Pana Tadeusza, to pamiętam jak w gimbazie nauczycielka kazała mi czytać fragment z ku*asem. Wtedy jeszcze nie znałam innego znaczenia tego słowa i po prostu nie byłam pewna, czy ktoś się w druku nie jebnął. Klasa po tym nie mogła się uspokoić chyba z kilkanaście minut. Ale czego się spodziewać po gimbazie...

ddobry10

2013-02-07, 00:22
Całkiem mądrze "pie**oli" ;)

KanapkaZMP

2013-02-07, 02:05
Ponury Knur to ch*jec :krejzi:

Vi...........et

2013-02-07, 07:54
Połowy rzeczy dowiedziałem się na gramatyce historycznej. Drugiej połowy natomiast nie wiedziałem.
Zaiste, polski język (tak, z małej litery ;-) ) jest piękny i pełen tajemnic!