18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polimaty - mądre słowa o końcu świata

siwers3 • 2012-11-26, 17:14
Kilka słów na temat szumu o końcu świata.


Z cyklu: młody dobrze mówi :)

Pater patriae

2012-11-26, 17:46
Głupie pie**olenie. Dołączcie do mnie, ja się wybieram, jedynie 10000 euro, co to jest za możliwość przetrwania. Już nie mogę się doczekać spotkania z Patrickiem.

Cytat:

Aktualnie Patrick Geryl zajmuje się organizowaniem przeżycia kataklizmu przez grupę ludzi, tzw. 2012 Survival and Revival Group, którzy schronią się wysoko w górach na terenie Afryki, w specjalnie wybudowanych bunkrach wraz z rocznym zapasem wody i żywności, ziarnami zbóż, ryżu, ziemniaków i warzyw oraz przedmiotami niezbędnymi do odbudowania ludzkiej wiedzy i cywilizacji. Według Geryla jedynie miejsca położone powyżej 2 500 metrów n.p.m. na kontynencie afrykańskim lub w Papui Nowej Gwinei, z dala od wulkanów, dają ludziom możliwość ocalenia. Ze względów logistycznych grupa szukająca schronienia nie może być liczniejsza niż 5 000 osób. Europa i Ameryka Północna nie nadają się do zorganizowania miejsca schronienia przed katastrofą, albowiem podczas trzęsień ziemi, które zdaniem Geryla obejmą całą kulę ziemską, dojdzie do zniszczenia elektrowni atomowych i uwolnienia materiałów radioaktywnych, które na wiele lat skażą środowisko naturalne. Podaje także cenę uchronienia się przed kataklizmem, która wynosi przynajmniej 5 000 euro, ale kwotę 10 000 euro uważa za bardziej odpowiednią.


:-P

czyhanastrychu

2012-11-26, 17:47
Ten gostek ma nawijkę zupełnie jak Wołoszański.

szefooo

2012-11-26, 18:01
Mój dziadek był heteroerektus a jaki twój to już twoja sprawa. Ja tam nie wnikam.

TajnyPaktCukierkowy

2012-11-26, 19:04
Często w jakiś takich filmach jest fragment "pisaliście do mnie".
k***a, kto pisał? Znacie kogoś kto pisze do tych pseudogwiazd internetu?!
To takie chwalenie się sztuczną sławą, nie lubię takich ludzi.
Gada jak jakiś wyuczony pedałek dziennikarski i nie brońcie go kobitki.
Co do końca świata mówi się jasno i konkretnie "nie będzie, idź pie**olić głupoty gdzieś indziej"
A tutaj 10min bla bla bla

~Velture

2012-11-26, 19:09
Wierze ,że 20ch*jwiektórego grudnia będe miał wyj***ne na bande debili wierzących w koniec świata.
Do tej pory miało byc kilkadziesiąt końców świata.

Co do filmu to wyłączyłem po ok 1min jak usłyszałem jak ten wsiok akcentuje nadmiernie Ą i Ę.
Tylko wsioki tak mocno akcentują te dwie głoski.

croyna

2012-11-26, 19:53
TajnyPaktCukierkowy napisał/a:

Często w jakiś takich filmach jest fragment "pisaliście do mnie".
k***a, kto pisał? Znacie kogoś kto pisze do tych pseudogwiazd internetu?!
To takie chwalenie się sztuczną sławą, nie lubię takich ludzi.
Gada jak jakiś wyuczony pedałek dziennikarski i nie brońcie go kobitki.
Co do końca świata mówi się jasno i konkretnie "nie będzie, idź pie**olić głupoty gdzieś indziej"
A tutaj 10min bla bla bla


Ja kiedyś do niego pisałem. Masz jakiś problem? Wylewa się z Ciebie zazdrość. Robi dobre materiały, jeśli Ci się nie podoba, to co najmniej go nie obrażaj. Nie musi Ci odpowiadać, ale takie żółcie zachowaj dla siebie, albo nie wlewaj ich do Internetu. A krytykę też można wyrazić w cywilizowany sposób, a nie trollowanie na forach. Hejtuj mi, ulżyj sobie

genghiskhan

2012-11-26, 19:55
a wyobrazaliscie sobie ten dzień gdyby jednak to miał być koniec? kind of scary :roll:

MUodyy

2012-11-26, 19:56
Nie ma takiego czegoś jak mądre słowa o końcu świata.

k***A! to jest takie coś jak "Watykańskie obserwatorium astronomiczne"?! Ja pie**ole!

Olasty

2012-11-26, 20:09
Z cyklu: młody dobrze mówi

tutaj się nie przyjmie :D

genghiskhan

2012-11-26, 20:18
MUodyy napisał/a:

Nie ma takiego czegoś jak mądre słowa o końcu świata.

k***A! to jest takie coś jak "Watykańskie obserwatorium astronomiczne"?! Ja pie**ole!


podglądają małe dzieci z dachu jakiejś bazyliki

Po...........ł

2012-11-26, 20:21
Będzie golił głowę jak będzie dział się koniec świata haha :D przecież będzie osrany po pachy.... co za ściemniacz.

AnteTheOne

2012-11-26, 20:21
9:28 szybkie przejście na czerwonym ;-D

Benyslaw

2012-11-26, 20:25
Czy on nie Gada jak ten z sensacji z XX wieku ?

przesmiewca

2012-11-26, 20:30
No pocieszajcie się dalej :P


Obejrzałem to i nie mogę wyjść z podziwu co za głupoty wygaduje ten gość .... przebiegunowanie o którym nic nie wiemy.. nie wiem czy czy zdarzy się to w jeden dzień czy w 1000 lat. po prostu nie ma możliwości sprawdzenia tego ..... planeta X , asteroida lecąca w stronę ziemi ( lecąca za słońcem ) została by zauważona na max 4 dni przed zderzeniem z ziemią. a nawet jeśli NASA wie o tym że dupnie w nas planetoida , to czy myślicie że nam powiedzą ? Ej ludzie, yebnie w nas planetoida 21 grudnia, więc sorry ale zostało nam się mało życia... i co by tym osiągnęli ? OGÓLNĄ PANIKĘ.. więc sorry ale i tak się o tym nie dowiemy ..



I baba na czerwonym w 9.26 :p