18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polimaty. Diabeł na papieskim tronie?

mareczekzip • 2013-02-19, 20:18
Polimaty o czarnych kartach w historii papiestwa. Bardzo ciekawie jak zwykle.


n1troo

2013-02-20, 11:16
ten celibat to taka przykrywka dla ludzi by nie chcieli iść na księży

Loaloa

2013-02-20, 13:23
Najlepiej te "wartości" widać w życiu codziennym Polaków. Takiego kurewstwa, jak w polandii nie uświadczysz nigdzie indziej na świecie. Komentarze na sadolu, szczególnie te przepełnione miłością do bliźnich o innych poglądach czy kolorze skóry też są pisane przez młodych katoliczków - polaczków. Jeśli wy ze swoimi tysiącletnimi korzeniami jesteście tacy zdziczali, to aż boję się pomyśleć coby było bez tych wszystkich łask boskich i osobitej ochrony mamusi Jezuska, jakie tak hojnie a Polskę spływały przez ostatnie tysiąc lat.
A może wręcz przeciwnie - może byłoby normalniej. W końcu im ktoś więcej ma w gębie "wartości", tym bardziej zryty dekiel.

Koperek

2013-02-20, 14:00
Te całe papiestwo to taki Tony Montana renesansu :D

Rejtan

2013-02-20, 14:29
Loaloa napisał/a:

Takiego kurewstwa, jak w polandii nie uświadczysz nigdzie indziej na świecie.


Hahaha... W dupie byłeś i gówno widziałeś. Są takie kraje, że jakbyś się w nich znalazł, to byś kwiczał jak mała świnka, że chcesz wracać do Polski.
Loaloa napisał/a:

Komentarze na sadolu, szczególnie te przepełnione miłością do bliźnich o innych poglądach czy kolorze skóry też są pisane przez młodych katoliczków - polaczków.


Powiedział lewaczek, który epatuje miłością i szacunkiem do bliźnich. Typowa lewacka hipokryzja.
Loaloa napisał/a:

wy ze swoimi tysiącletnimi korzeniami jesteście tacy zdziczali


A ty jakiej jesteś narodowości, co? Coś mi się wydaje, że jesteś polaczkiem, i jeździsz sam po sobie :)

Powiedzcie mi lewaki, czemu stąd po prostu nie sp***olicie, szukać swojego miejsca na ziemi, tylko kwiczecie jak wam jest tutaj źle, jaka ta Polska niedobra, jacy niedobrzy są Polacy?
Macie otwarte granice, więc won! Poradzimy sobie bez was!

Lordzik92

2013-02-20, 16:28
Za lewicowe poglady gloryfikujace obce kultury i odmienne orientacje powinien byc odrazu sznur na pierwszej lepszej latarni lub drzewie.

abdul

2013-02-20, 17:59
nic sie nie zmienilo. no moze poza tym, ze papiezowi akurat teraz patrzy sie na rece

kelolan

2013-02-20, 18:34
Lordzik92 napisał/a:

Za lewicowe poglady gloryfikujace obce kultury i odmienne orientacje powinien byc odrazu sznur na pierwszej lepszej latarni lub drzewie.



Poglądy lewicowe to dobre poglądy.
Drażni mnie ta małostkowość i ostatnio popularny katolicyzm, miłość do ojczyzny itp. Na dodatek jeszcze pomimo znacznie większej popularności komentarzy pro katolickich i pro patriotycznych taki wieśniak jeden z drugim twierdzi że "lewactwo" robi się popularne.

Pomyśl chłopie/kobito czytająca ten komentarz że najbardziej prawicowy punkt widzenia ma MUZUŁMANIN. To są prawdziwie wierzący ludzie (oczywiście w swoją wiarę) i patriotyczni do tego stopnia że ZDYCHAJĄ za swój ukochany kraik.
Dzięki postępowi technicznemu, sceptykom i ateistom jesteśmy w dość komfortowej sytuacji inaczej byłoby tak jak tam.
WIĘC NIE sp***OLCIE TEGO!!!

Lordzik92

2013-02-20, 19:23
Postep dokonuje sie wtedy gdy ludzie daza do jakiegos celu, nie ograniczani durnymi zasadami, ale postepu dokonuja nie masy a pojedyncze jednostki ktore wybijaja sie z tlumu. A jakby nie spojrzec to lewica jest najbardziej za ujednoliceniem spoleczenstwa,za rownoscia, ochronie jednostek nie tyle slabych co niezdolnych do zycia w spoleczenstwie, oparta na krotkowzrocznych zasadach pozbawionych logiki, przykro mi ale malzenstwa homo, adopcje przez nich dzieci, parady i anarchia to jednak nie jest postep... O ile w polsce lewa strona dopiero zaczyna realizowac swoje pomysly, to w zachodniej europie rozpowszechnili je az za nadto. Piszesz o wojnie na bliskim wschodzie, a wiesz gdzie te ofiary wojny znajduja schronienie? W krajach EU zarzadzanych przez lewice, gdzie taki azylant ma wieksze prawa niz rdzenny obywatel, nie wspominam juz o socjalu ktory nierzadko przekracza pensje zwyklego tubylca...
Ja preferuje taki model zycia : egzystencja bez pomocy panstwa, oraz bez zbednych trudnosci z jego strony wraz z wolnoscia osobista konczaca sie tam gdzie zaczyna wolnosc drugiego czlowieka.
Lewe poglady : Wolnosc dla gejow,lesbijek,transow, tolerancja kosztem tradycji i godnosci,zwiekszanie podatkow i urzednikow, zwiekszanie pomocy panstwa i zarazem kontroli nad obywatelem.
A zreszta lewica, socjalizm, komunizm i wszystko podobne to najwieksze zlo na swiecie, ktorego krotkowzroczna wizja pomocy ludowi doprowadzila do najwiekszych katastrof w historii. Takze najwieksi zbrodniarze wywodzili sie z tych ideologii (Stalin,Hitler,Mao).
Popraw mnie jesli w czym sie pomylilem.