18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poligon6 odnaleziony...

Halman • 2020-11-24, 11:39

...na dalekim wschodzie (syberia) gdzie służy swoją fachową pomocą miejscowej ludności... :kawa:

Vilda96

2020-11-24, 17:02
syberia, konie stoją jak za dom, szanuje odparcie psów z pomocą łopaty

Rebeliant

2020-11-24, 20:27
Super filmik, rusek się wk***ił na zj***nego dziada i na młodzież mającą wyj***ne. Dobra akcja, choć szkoda, że szpadlem nie rozj***ł żadnemu kundlowi łba.

Scartabelli

2020-11-24, 23:26
Sam mieszkam na wsi i pracowałem przez jakiś czas w Lasach Państowych więc napatrzyłem się na takie sytuacje też u nas w kraju. To niestety plaga.

Wsioki puszczają psy wolno bo "pies się musi wylotoć" a te sk***ysyny płoszą i zagryzają sarny i zwięrzęta hodowlane. Właśnie dlatego myśliwi mają prawo (na jakiś czas odebrane) do strzelania do psów jeśli je zauważą w terenie leśnym lub wiejskim bez kagańca i właściciela w zasięgu wzroku/odpowiedniej odległości.

To prawo było zawieszone na jakiś czas przez protesty Ekozjebów czy innych Greenpeace'ów "bo biedne pieski są zabijane". To że Sarna w ciąży pogoniona przez takie psy straci płód to już ich nie obchodziło. Ani to że odławianie takich psów graniczy z niemożliwością. Takie właśnie pojęcie zieloni mają o ochronie przyrody.

Exclip

2020-11-25, 09:26
Ta twoja nowa jakosc, malo ale dobre, to chyba cos ci nie pyklo, 10 tematow pod rzad, slabych. Ty spamerze

NataliaW

2020-11-26, 00:14
W Polsce 10/20 lat temu z takimi psami myśliwi zrobili porządek. Dziś to już by to Maja Ostaszewska porównała do rzezi wołyńskiej. A może i by nie porównała bo za głupia jest by wiedzieć co wydarzyło się w Wołyniu.