18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poligon w straży miejskiej?

phrontch • 2020-12-15, 00:20
W Vila Velha w stanie Espirito Santo strażnik miejski postanowił rozdzielić walczące ze sobą psy, i trzeba mu przyznać, że zrobił to dość skutecznie.




nwonigers

2020-12-15, 00:24
maja palki przeciez. szkoda gadac. ja dzisiaj musialem walczyc z takim 1 k***iem kiedy zaatakowal mojego psa. dostal kopa na brzuch i odechcialo mu sie bawic.

Halman

2020-12-15, 00:25
czyli na te kundle które tracą kontrolę nad sobą w szale bojowym są jednak sposoby...

Asuritta

2020-12-15, 01:11
nwonigers napisał/a:

maja palki przeciez. szkoda gadac. ja dzisiaj musialem walczyc z takim 1 k***iem kiedy zaatakowal mojego psa. dostal kopa na brzuch i odechcialo mu sie bawic.



pies jest poj***ny kazdy... mnie gdy uj***ł dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby poj***nej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł sk***iel ;P blizny moje :) ale warto było

Barnellini

2020-12-15, 01:15
phrontch napisał/a:

W Vila Velha w stanie Espirito Santo strażnik miejski postanowił rozdzielić walczące ze sobą psy, i trzeba mu przyznać, że zrobił to dość skutecznie.



Nie dwa walczące ze sobą psy tylko jeden poj***ny (jak najbardziej do odstrzelenia) kundel znęca się nad psem. Koniec filmu satysfakcjonujący. :D

plastic

2020-12-15, 05:23
wszyscy do uśpienia!! powtarzam! WSZYSCY DO UŚP.... ZzZZzzzZzzZz

35i

2020-12-15, 05:24
Asuritta napisał/a:

pies jest poj***ny kazdy... mnie gdy uj***ł dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby poj***nej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł sk***iel ;P blizny moje ale warto było



Już dawno pisałem, że Asuritta to nowe wcielenie Poligona. Natury nie oszukasz.

djted

2020-12-15, 06:34
I jak ładnie. Sie dogadały na koniec :-|

Cz...........as

2020-12-15, 06:44
Uuuuuuuu czarnego zastrzelili.

Szangti

2020-12-15, 07:18
I super, ważne że skutecznie.

MrLiquor

2020-12-15, 07:40
nwonigers napisał/a:

maja palki przeciez. szkoda gadac. ja dzisiaj musialem walczyc z takim 1 k***iem kiedy zaatakowal mojego psa. dostal kopa na brzuch i odechcialo mu sie bawic.



Wstawaj mordeczko i posprzątaj łóżko

banerr

2020-12-15, 08:41
Każdy bezpański kundel powinien tak kończyć.

katoslaw

2020-12-15, 08:50
Asuritta napisał/a:

pies jest poj***ny kazdy... mnie gdy uj***ł dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby poj***nej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł sk***iel ;P blizny moje ale warto było



Myślę, że jakbyś ją pozwał to jeszcze by ci płaciła odszkodowanie.

Jebac_pedalarzy

2020-12-15, 10:48
To powinien być film instruktażowy dla sebixow i Karin co się lansują na trotuarach z psami rasy groźnej bez kagańca.
Od pie**ole nie takiego psa + duuuży mandat dla byłego właściciela pchlaża

outsidethebox86

2020-12-15, 11:10
Asuritta napisał/a:

pies jest poj***ny kazdy... mnie gdy uj***ł dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby poj***nej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł sk***iel ;P blizny moje ale warto było



Z psami, jak z ludźmi, niewiadomo czego się do końca spodziewać. Ale trzymać w domu psa nad którym nie ma się kontroli, to głupota, tym bardziej łazić z nim po ulicy.