18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poligon w straży miejskiej?

phrontch • 2020-12-15, 00:20
W Vila Velha w stanie Espirito Santo strażnik miejski postanowił rozdzielić walczące ze sobą psy, i trzeba mu przyznać, że zrobił to dość skutecznie.




Kostor

2020-12-15, 14:01
Asuritta napisał/a:

pies jest poj***ny kazdy... mnie gdy uj***ł dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby poj***nej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł sk***iel ;P blizny moje ale warto było



Wstawaj, zesrales sie

Guisante

2020-12-15, 15:31
Asuritta napisał/a:

pies jest poj***ny kazdy... mnie gdy uj***ł dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby poj***nej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł sk***iel ;P blizny moje ale warto było



a sklepowa co widziała to wszystko zza lady biła brawo?

TRQPL

2020-12-15, 16:06
Asuritta napisał/a:

pies jest poj***ny kazdy... mnie gdy uj***ł dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby poj***nej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł sk***iel ;P blizny moje ale warto było



Zapomniałeś dodać że pies był nie szczepiony.

DiKej

2020-12-15, 16:41
nwonigers napisał/a:

maja palki przeciez. szkoda gadac. ja dzisiaj musialem walczyc z takim 1 k***iem kiedy zaatakowal mojego psa. dostal kopa na brzuch i odechcialo mu sie bawic.



Masz na myśli że policjant zaatakował twojego psa?
Może byli z jednego miotu i tylko się bawili :D

Wiewór

2020-12-15, 17:43
Oczywiście jak zwykle policja strzela do czarnego. BLM może zaczynać rozpie**ol.

saves

2020-12-15, 18:28
Kiedyś kumplowi jamnik doskoczył do nogawki. Biedny kundel nie wiedział, że ma on gaz pieprzowy. :D

donkapusta

2020-12-15, 19:56
Wiadomo, że czarny winny. Buahahah.

Sawix

2020-12-15, 20:12
Asuritta napisał/a:

pies jest poj***ny kazdy... mnie gdy uj***ł dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby poj***nej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł sk***iel ;P blizny moje ale warto było



To był pies rasy York ?

Kostor

2020-12-16, 00:44
Sawix napisał/a:

To był pies rasy York ?



Nie, po prostu wymyslil te historie zeby sie dowartosciowac. Tak to zwykly przygraniec zyciowy jest. Przed yorkiem to by sie obsral