18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna interwencja

callantin • 2015-04-22, 14:48
Cytat:

Salwy śmiechu wywołała interwencja ostrowskich policjantów. Do McDonald`s wysłano patrol składający się z pani policjantki i towarzyszącego jej pana policjanta. Mieli oni za zadanie dotrzeć do młodego mężczyzny siedzącego na górnym poziomie wieży zabawowe. Sęk w tym, że jest ona zaprojektowana dla małych dzieci. Ale cóż to za problem dla świeżej policyjnej krwi.
Policjant wykazał się niespotykaną gibkością i sprytem. Najbardziej rozbawił wszystkich świadków tej interwencji sposób opuszczenia wieży :)
Aktualuzacja:
Interwencja miała miejsce w dniu 12 kwietnia 2015 r. i została zgłoszona przez obsługę restauracji. Dotyczyła ona mężczyzny, który dłuższy czas przesiadywał w wieży zabawowej dla dzieci znajdującej się przed lokalem
i nie chciał jej opuścić.





Źródło

P.S. wiem że ci co to nagrywali musieli być pod wpływem jakiegoś środka odurzającego jak np. coca (cola) z McDonalda dlatego od razu uprzedzam że nie ja to nagrywałem. :-D

crankshaft

2015-04-22, 14:58
Interwencja skuteczna? To czego śmiejesz michę jak typowy, zjarany przygłup?

SsijMiKij

2015-04-22, 14:59
@up jest pierwszy komentarz milicjanta po sluzbie

czekamy na zlot psiarni

carlos232323

2015-04-22, 15:17
@SsijMiKij

milicjanta??? jebnął się pan o 25 lat wstecz :D


nowynick

2015-04-22, 15:18
callantin napisał/a:

e nie ja to nagrywałem. :-D



jasne, że nie mogłeś nagrać z tej perspektywy siedząc na wieży...

kambodia66

2015-04-22, 15:19
@SsijMiKij - pierwszy komentarz 100% JP , typowy gimbus który pierwszy się popłacze i zadzwoni 112, a przy okazji to nie jest milicja- u nas w Polsce mamy już POLICJĘ

callantin

2015-04-22, 15:23
nowynick napisał/a:



jasne, że nie mogłeś nagrać z tej perspektywy siedząc na wieży...



Ku*** przejrzał mnie...

zonk

2015-04-22, 15:32
Jak czytam że udział brała policjantka to ogarnia mnie pusty śmiech. Jakim ch*jem tępe dzidy pracują w policji ? Przecież one są do niczego. Żadnego pożytku,

KI...........R3

2015-04-22, 15:34
SsijMiKij napisał/a:

@up jest pierwszy komentarz milicjanta po sluzbie

czekamy na zlot psiarni



Tak btw. To nie ładne robić zdjęć swojemu staremu i wrzucać go na avatr.

Teflon666

2015-04-22, 15:41
delikatne wyjście z progu, piękny zjazd, zabrakło tylko telemarka i byłaby zasłużona dycha :D podejrzewam że panu policjantowi się podobało i była to jedna z fajniejszych interwencji w jego dotychczasowej karierze :)

PanBóg

2015-04-22, 15:47
Interwencja jak interwencja, różne bywają przypadki, natomiast zjazd mistrzowski :-) :-)

SsijMiKij

2015-04-22, 15:49
@KIERR3 lepszy taki niz byly pies

crankshaft

2015-04-22, 16:45
Mówisz o sobie cały czas? Ja nie byłem nigdy psem. A to ty jesteś zwykłą suką, na dodatek wysterylizowaną.

Fa...........um

2015-04-22, 17:59
Co w tym śmiesznego?

Aberracja

2015-04-22, 18:06
Gimbusiarnia bawiąca się za hajs rodziców w MCGrubasie, zdradzająca histerycznym śmiechem swój strach przed nakryciem ich o tej godzinie poza terenem gimnazjum. W akcji policjantów nie zauważyłem nic śmiesznego (Zjechać sobie nie mógł? Miał rozpie**olić całe to gówno żeby wygonić jakiegoś zbakanego dzieciaka?), no może oprócz typowego zachowania policjantki, czyli "nie wiem po ch*j tu jestem więc sobie postoje obok i poudaje że coś wiem".

Panom od "JP 100%" życzę tego co zawsze, czyli wykazania się niezmiennością swoich poglądów gdy ktoś ich okradnie, pobije itd.