18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna interwencja

callantin • 2015-04-22, 14:48
Cytat:

Salwy śmiechu wywołała interwencja ostrowskich policjantów. Do McDonald`s wysłano patrol składający się z pani policjantki i towarzyszącego jej pana policjanta. Mieli oni za zadanie dotrzeć do młodego mężczyzny siedzącego na górnym poziomie wieży zabawowe. Sęk w tym, że jest ona zaprojektowana dla małych dzieci. Ale cóż to za problem dla świeżej policyjnej krwi.
Policjant wykazał się niespotykaną gibkością i sprytem. Najbardziej rozbawił wszystkich świadków tej interwencji sposób opuszczenia wieży :)
Aktualuzacja:
Interwencja miała miejsce w dniu 12 kwietnia 2015 r. i została zgłoszona przez obsługę restauracji. Dotyczyła ona mężczyzny, który dłuższy czas przesiadywał w wieży zabawowej dla dzieci znajdującej się przed lokalem
i nie chciał jej opuścić.





Źródło

P.S. wiem że ci co to nagrywali musieli być pod wpływem jakiegoś środka odurzającego jak np. coca (cola) z McDonalda dlatego od razu uprzedzam że nie ja to nagrywałem. :-D

BadMan666

2015-04-22, 18:06
Ja też nie rozumiem co w tym śmiesznego.. pogoda ładna, ale dzieci się bawić nie mogły bo jakiś zjeb wszedł do wieży, zrobili co mogli, ch*j w dupę osobom które się tak nabijały.

Darkwaterfall

2015-04-22, 18:30
Co w tym jest k***a śmiesznego?

Bo...........86

2015-04-22, 18:34
ssijmikij zlotu psiarni nie będzie wszyscy są u twojej starej na chacie k***o. kolejna szmata jp na 100% ale jak przyjdzie co do czego to pierwszy na psach zaczniesz spiewac.

Du...........77

2015-04-22, 18:55
Oh, jak się śmieszki chowają z tym telefonem, aby pani polcjantka tego przypadkiem nie zauważyła...
Jak na katechezie w gimnazjum.

oozyxak0o

2015-04-22, 18:59
crankshaft napisał/a:

Interwencja skuteczna? To czego śmiejesz michę jak typowy, zjarany przygłup?


ti...........ax

2015-04-22, 19:06
ch*j mnie rozbawiło i widać że Pan policjant też miał frajdę. I k***a śmiać się można jak najbardziej. Ale k***a oczywiście gangsterska ekipa JP na 100% zasyciła nas zajebistymi komentarzami. Ciekaw jestem jak by ktoś podszedł do nich zaj***ł by mu frytki to jak szybko błagał by tego "psa" o pomoc.

smarek12

2015-04-22, 19:39
crankshaft

"To czego śmiejesz michę jak typowy, zjarany przygłup?"

A ty czego się czepiasz ludzi jak jakiś zjeb? Idź w ch*j ponuraku.

th...........ng

2015-04-22, 19:46
Ok, czyli śmiejące się cwe*e to p*zdy max 20 lat (Och, zgadłem ? Ja to jestem.. [to by wyjasniało niedoj***nie mózgowe]) lub 20-up czyli upośledzenie umysłowe.

kam332

2015-04-22, 21:46
@crankshaft
Wyzywanie w pierwszym komentarzu od przygłupów ludzi, którzy nic ci nie zrobili jest co najmniej nie na miejscu. Tym bardziej, że autor tematu, nie jest autorem filmu. Miejmy do siebie trochę szacunku.
A sytuacja komiczna :)

crankshaft

2015-04-23, 01:14
kam332 napisał/a:

@crankshaft
Wyzywanie w pierwszym komentarzu od przygłupów ludzi, którzy nic ci nie zrobili jest co najmniej nie na miejscu. Tym bardziej, że autor tematu, nie jest autorem filmu. Miejmy do siebie trochę szacunku.
A sytuacja komiczna :)



W pierwszym? Posty ci pie**olą po tym kopceniu?

Kickbokser

2015-04-23, 11:19
te pedalskie głosiki..

air_jordan_show

2015-04-23, 20:27
masz coś do jarających ?
czy do przygłupów ?
crankshaft napisał/a:

Interwencja skuteczna? To czego śmiejesz michę jak typowy, zjarany przygłup?


crankshaft

2015-04-24, 02:43
Potrafisz cytować? Czy masz do mnie? Masz coś do pijących piwo?

Wyraźnie masz coś z deklem. Nikt mając 35 na karku takiego podpisu by sobie nie ustawił.