18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policmajstry z Bengalu

T3RMINATOR • 2023-04-27, 20:05


Wściekły tłum protestujący przeciwko śmierci nieletniej dziewczynki podpalił komisariat policji w Kaliaganj

Manolito666

2023-04-27, 20:08
Przesympatyczny widok. W myśl starożytnej maksymy: Kto pałą wojuje...

aurora

2023-04-27, 21:07
Żółty kask w lewym rogu -szczęściarz :brawo2:

przedwczoraj

2023-04-27, 21:16
Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpie**ol od suwerena za swoje usługi.

Heliar

2023-04-27, 21:32
A gdzie pożar i pieczyste? :-/

Mez

2023-04-27, 21:33
a ja bym tam widział w 5 osobowych grupkach wiejską, a i z pałacu saskiego.

nowynick

2023-04-27, 21:47
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpie**ol od suwerena za swoje usługi.



w większości są sympatyczi i pomocni. Problem w tym, że mają rozkazy i prawo takie jakie uchwaliła większość obywateli głosując. Się nie podoba to głosujcie k***a na kogoś innego....

Igorek95

2023-04-27, 22:04
Nienawiść do zwykłych "krawężników" to dla mnie wystarczająca oznaka aby stwierdzić że ktoś jest debilem i niewiele wie o świecie, a dużo ma do powiedzenia.

KrystekKrystek

2023-04-27, 23:19
nowynick napisał/a:

w większości są sympatyczi i pomocni. Problem w tym, że mają rozkazy i prawo takie jakie uchwaliła większość obywateli głosując. Się nie podoba to głosujcie k***a na kogoś innego....



Kojarzysz księdza Miedlara? Kościół w takiej formie mu nie odpowiadał to przestał być księdzem. Kojarzysz sierżant bagieta? To teraz jest cywilem. Sam ogarnij dlaczego....
Więc przestań pie**olić, że coś odgórnie jest narzucane. Gdyby kurewska krew w nich nie płynęła to by poszli honorowo gdzieś indziej do pracy.
Ale muszę Ci przyznać racje w tym, że są tam sympatyczni, empatyczni i czasem bardzo pomocni ludzie, ALE!!! na pewno nie są większością do k***y nędzy!

quntakinte69

2023-04-27, 23:51
Tam widać jakieś inne zwyczaje , u nas to policja pałuje , a tam jak widać pałują policje :P

duzyblend

2023-04-28, 00:03
Igorek95 napisał/a:

Nienawiść do zwykłych "krawężników" to dla mnie wystarczająca oznaka aby stwierdzić że ktoś jest debilem i niewiele wie o świecie, a dużo ma do powiedzenia.



No pewnie że nie ich wina. Oni tylko wykonują rozkazy, właśnie przez takich debili którym ktoś wyżej w hierarchii mówi co maja robić a oni bezrefleksyjnie to robią cierpią normalni ludzie. Historia zna ogromną ilość takich przypadków. Wszystkie totalitaryzmy bazują właśnie na ślepym posłuszeństwie. Pewien Austriacki malarz nic by nie zdziałał gdyby nie ludzie ślepo mu posłuszni. Oni też się potem tłumaczyli że tylko wykonywali rozkazy. Nie wiem jak można bronić kogoś takiego, a psy w każdym kraju na świecie postępują tak samo. "Jeżeli chcesz poznać prawdziwy charakter człowieka, daj mu władzę. "

A tekst na temat głosowania na kogoś innego jest poprostu żałosny. W teatrze jaki się rozgrywa na scenie politycznej nie chodzi o to aby coś zmienić tylko dobrać się do koryta i samemu rządzić. Różne poglądy, programy czy nawet pomysły danej partii to tylko droga do tego celu. Nic więcej...

KrystekKrystek napisał/a:

Kojarzysz księdza Miedlara? Kościół w takiej formie mu nie odpowiadał to przestał być księdzem. Kojarzysz sierżant bagieta? To teraz jest cywilem. Sam ogarnij dlaczego....
Więc przestań pie**olić, że coś odgórnie jest narzucane. Gdyby kurewska krew w nich nie płynęła to by poszli honorowo gdzieś indziej do pracy.
Ale muszę Ci przyznać racje w tym, że są tam sympatyczni, empatyczni i czasem bardzo pomocni ludzie, ALE!!! na pewno nie są większością do k***y nędzy!



Dobrze mówisz, jeżeli ktoś idzie do jakiejś instytucji i okazuje się że jego wyobrażenia bardzo odbiegają od rzeczywistości to jeśli jest normalnym człowiekiem to z niej rezygnuje czy odchodzi tak jak przykłady które podałeś a nie dalej tkwi w tym bagnie i posłusznie wykonuje polecenia.
Ale pokolenie niewolników tego nie rozumie, też miałem takich zawodników w pracy narzekali na nią, nie były zadowoleni, planowali odejście. Gdy przyszło co do czego to każdy miał jakieś wytłumaczenie typu mam kredyt który muszę spłacać, Bożenka jest w ciąży, przynajmniej wypłata jest na czas, jest chu*owo ale stabilnie itp. I w gruncie rzeczy mało kto miał ikre aby coś zmienić, reszta pokornie opuszcza głowy.


bishfinger

2023-04-28, 07:37

nowynick napisał/a:

w większości są sympatyczi i pomocni. Problem w tym, że mają rozkazy i prawo takie jakie uchwaliła większość obywateli głosując. Się nie podoba to głosujcie k***a na kogoś innego....


oczywiście, możemy głosować na kogoś innego, tylko że jak tylko ten inny dorwie się do władzy pierwsze co robi to wykorzystuje formacje siłowe do własnych celów i tak w kółko co 4 lata.
więc my tak na prawdę niewiele możemy to wy musicie w porę zauważyć że dzieje się coś złego i zareagować, wielu to zrobiło i stąd braki kadrowe w policji


leonfun

2023-04-28, 09:47
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpie**ol od suwerena za swoje usługi.



nie Ty jeden :(

SmierdzacyBambus

2023-04-28, 09:54
Tak czytam te komentarze i mam wrażenie że co raz więcej tutaj osób jest spod znaku pioruna

mianas

2023-04-28, 10:52
JebacPis100procent napisał/a:

Haha ! j***ć sk***ieli bez litości!!
Igorek. Weź ty już sp***alaj do domu.



Teraz w modzie są Dziennikarze społeczni to takie k***y jak ORMO. ,I ch hasło PODSTAWA PRAWNA .