18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policmajstry z Bengalu

T3RMINATOR • 2023-04-27, 20:05


Wściekły tłum protestujący przeciwko śmierci nieletniej dziewczynki podpalił komisariat policji w Kaliaganj

Black_Hole

2023-04-28, 11:46
KrystekKrystek napisał/a:

Kojarzysz księdza Miedlara? Kościół w takiej formie mu nie odpowiadał to przestał być księdzem. Kojarzysz sierżant bagieta? To teraz jest cywilem. Sam ogarnij dlaczego....
Więc przestań pie**olić, że coś odgórnie jest narzucane. Gdyby kurewska krew w nich nie płynęła to by poszli honorowo gdzieś indziej do pracy.
Ale muszę Ci przyznać racje w tym, że są tam sympatyczni, empatyczni i czasem bardzo pomocni ludzie, ALE!!! na pewno nie są większością do k***y nędzy!



miedlar to idiota, taki mały katolski hitlerek, ktory w swoim marnym zywocie nie powiedział nigdy nic logicznego i sensownego. Faktycznie dałes przykład....

orzechcccc

2023-04-28, 14:05
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpie**ol od suwerena za swoje usługi.



Wstawaj zesrales się. Na szczescie patusy jak Ty mogą sobie tylko komentarze popisać ewentualnie zesrac się w czasie mokrego snu.

Asystent

2023-04-28, 14:20
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpie**ol od suwerena za swoje usługi.



Suweren wstawaj, zesrałeś się.

mazga50

2023-04-28, 15:09
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpie**ol od suwerena za swoje usługi.



W odróżnieniu od bengalskich policjantów z tyczką (jedyna broń), nasi posiadają pistolety.

Mors_Nigra

2023-04-28, 15:56
nowynick napisał/a:

w większości są sympatyczi i pomocni. Problem w tym, że mają rozkazy i prawo takie jakie uchwaliła większość obywateli głosując. Się nie podoba to głosujcie k***a na kogoś innego....



Prawo, srawo. Za maseczki dawali mandaty? Nie było żadnego prawa które im na to pozwalało. Dostali rozkaz i jak durne cepy, wbrew swojej przysiędze wypełniali. Zero szacunku do tych szmat, jak dostaną rozkaz by wbić ci na chatę w palnąć w łeb też powiesz, że tylko wypełniają rozkazy? Już żyliśmy z takimi trepami na ulicy, pięknie PiS udowodnił, że NIC się nie zmieniło. Będzie trzeba, to prawo nie będzie się liczyć.

Szary_Jeleń

2023-04-28, 19:58
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpie**ol od suwerena za swoje usługi.



Za to, że dostałeś mandat za 80 w zabudowanym, czy co?

OdbytBiskupa

2023-04-28, 23:20
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpie**ol od suwerena za swoje usługi.


Nie zobaczysz, bo Polacy, wbrew opinii o sobie samych, to p*zdusie. Każdy będzie tylko po cichu narzekał i klął ale psom się nie postawi bo jeszcze mandat dadzą! Przypomnijcie sobie pandemię i durne zakazy. Ilu protestowało? A w tych posłusznych Niemczech na ulice wychodziło nawet 30 tysięcy. Polak tylko w gębie jest mocny u cioci na imieninach, ale oporu przeciw władzy zorganizować nie potrafi. Cóż, spadek komunizmu, tego nas uczono przez 45 lat.

KrystekKrystek

2023-04-29, 00:04
Black_Hole napisał/a:

miedlar to idiota, taki mały katolski hitlerek, ktory w swoim marnym zywocie nie powiedział nigdy nic logicznego i sensownego. Faktycznie dałes przykład....



A Ty jesteś pie**olnięty czy nie umiesz myśleć logicznie? A może masz problem z przyswojeniem tekstu czytanego?
Ja mógłbym i papieża Benedykta XVI nawet dać dla przykładu. Bo to były przykłady zachowań, o których mowa. A to czy ten czy tamten komuś nie pasuje to już nie moja sprawa. A na koniec napiszę Ci jeszcze jedno. To jest Twoje zdanie czy tam opinia na temat Miedlara, ale mi ta Twoja opinia koło ch*ja lata.

Black_Hole

2023-04-29, 00:27
KrystekKrystek napisał/a:

A Ty jesteś pie**olnięty czy nie umiesz myśleć logicznie? A może masz problem z przyswojeniem tekstu czytanego?
Ja mógłbym i papieża Benedykta XVI nawet dać dla przykładu. Bo to były przykłady zachowań, o których mowa. A to czy ten czy tamten komuś nie pasuje to już nie moja sprawa. A na koniec napiszę Ci jeszcze jedno. To jest Twoje zdanie czy tam opinia na temat Miedlara, ale mi ta Twoja opinia koło ch*ja lata.



ale co mnie to interesuje? napisałem tylko ze ten debil miedlar w ogole nie jest dla nikogo przykładem

KrystekKrystek

2023-04-29, 11:58
Black_Hole napisał/a:

ale co mnie to interesuje? napisałem tylko ze ten debil miedlar w ogole nie jest dla nikogo przykładem



Dalej nie czaisz. Ale to już Twój problem. Cześć

SirMajkel

2023-05-02, 13:24
Manolito666 napisał/a:

Przesympatyczny widok. W myśl starożytnej maksymy: Kto pałą wojuje...



akurat tam policja często ma rację z tym pałowaniem.. mówisz o kraju gdzie w dalszym ciągu jest system kastowy, "honorowe" gwałty, zabójstwa itd.