18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant zawieszony za kopnięcie...

Jesse.Pinkman • 2022-02-17, 16:45
...aresztowanego. Ponoć zarzucili mu użycie nadmiernej siły. Źródło.

Info:
spoiler

nowynick

2022-02-17, 17:11
bo przekroczył i to znacznie. Tacy ludzie powinni być wypieprzani z policji bez emerytury za przepracowane lata. Na szczęście nie zrobił krzywdy człowiekowi ;-)

kamillo16

2022-02-17, 17:19
@nowynick
Przecież mógł słuchać poleceń, a z resztą mało to razy na sadolu było jak zaczęli się wyrywać, próbować przejąć broń itp.

nowynick

2022-02-17, 17:25
kamillo16 napisał/a:

@nowynick
Przecież mógł słuchać poleceń, a z resztą mało to razy na sadolu było jak zaczęli się wyrywać, próbować przejąć broń itp.



jak Polak zaj***ł niemcowi auto to mnie do niemiec powinni na wszelki wypadek nie wpuścić, bo też coś ukradnę? Na tej zasadzie powinni wszystkich murzynów w USA brutalnie aresztować a potem niech sąd decyduje wypuścić czy nie...

jozue

2022-02-17, 18:12
ale przecież on czarny jest, jak w takiej sytuacji możemy mówić o pojęciu "użycia nadmiernej siły" ? Nie rozumiem :-(

dejwid092

2022-02-17, 18:55
Zaj***ł małpie kopa i wielkie halo.. nie dziwię się że te zwierzęta robią co chcą skoro mają na to przyzwolenie.bialy od zawsze był panem który przywiózł cywilizację powinni do końca świata nam dziękować za to

mazga50

2022-02-17, 18:57
nowynick napisał/a:

bo przekroczył i to znacznie. Tacy ludzie powinni być wypieprzani z policji bez emerytury za przepracowane lata. Na szczęście nie zrobił krzywdy człowiekowi



pie**olisz. Smoluchy nagminnie nie wykonują poleceń policjantów, nawet tych celujących do nich z broni palnej. Do tego w takiej kurtce łatwo ukryć nóż czy pistolet. Policjant kilkukrotnie wydał mu polecenie, a murzyn i tak stawiał na swoim. Krzywdy mu nie zrobił wielkiej, a przynajmniej go zdominował i obezwładnił.

mariusz3pl

2022-02-17, 19:12
nowynick napisał/a:

jak Polak zaj***ł niemcowi auto to mnie do niemiec powinni na wszelki wypadek nie wpuścić, bo też coś ukradnę? Na tej zasadzie powinni wszystkich murzynów w USA brutalnie aresztować a potem niech sąd decyduje wypuścić czy nie...



Co ty pie**olisz? Co to za porównanie? Zatrzymany ma wykonywać polecenia, czego k***a znowu nie rozumiesz? Pismo miał mu ten policjant wysłać by ten łaskawie zrobił glebę i dał się skuć? k***a skąd tacy ludzie jak Ty...

Ps. Co do murzynów ogółem... jak nasrasz do wanny czystej wody i wymieszasz to dalej będzie brudna.

Krakus36

2022-02-17, 19:19
w USA ludzie maja wyj***ne na policje 1sekunda wystarczy by psychol co nie słucha rozkazów wyciągnął broń i odstrzelił policjanta! BARDZO DOBRZE ZROBIŁ POLICJANT ile można mówić mordą do ziemi a ten klęczy dalej... Policjant nie był agresywny bo chciał tylko BĄŁ SIĘ O Życie!

Iszbierra

2022-02-17, 19:48
nowynick napisał/a:

bo przekroczył i to znacznie. Tacy ludzie powinni być wypieprzani z policji bez emerytury za przepracowane lata. Na szczęście nie zrobił krzywdy człowiekowi



Człowiekowi?

nowynick

2022-02-17, 21:00
Iszbierra napisał/a:

Człowiekowi?



pojęcie aronii nowemu pokoleniu obce?

Sarniak17

2022-02-18, 06:34
troche go poniosło, ale w usa nie ma się co dziwić :lol:

7wporzondku

2022-02-18, 07:55
dejwid092 napisał/a:

Zaj***ł małpie kopa i wielkie halo.. nie dziwię się że te zwierzęta robią co chcą skoro mają na to przyzwolenie.bialy od zawsze był panem który przywiózł cywilizację powinni do końca świata nam dziękować za to



Dzień białego Pana :D dobre

grubycwa

2022-02-18, 10:37
Buty całe w gównie...

TrzyDwaJeden

2022-02-18, 11:45
... a mógł odstrzelić gangusa na miejscu, wielkie mi halo