18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant zawieszony za kopnięcie...

Jesse.Pinkman • 2022-02-17, 16:45
...aresztowanego. Ponoć zarzucili mu użycie nadmiernej siły. Źródło.

Info:
spoiler

Andrzejas

2022-02-18, 12:05
nowynick napisał/a:

bo przekroczył i to znacznie. Tacy ludzie powinni być wypieprzani z policji bez emerytury za przepracowane lata. Na szczęście nie zrobił krzywdy człowiekowi



Dupa, a nie przekroczył. Jak Ci policjant wydaje polecenie, to masz je wykonać, a nie dyskutować. Polecenie było proste i klarowne. Murzyn był dorosły, słyszał wyraźnie. Ignorował polecenia. W takiej sytuacji już powinien zarobić kulkę w łydkę za niesubordynację! To nie jest jakiś ochroniarz w Wallmartu czy robotnik budowlany, tylko policjant na służbie w mundurze i z wycelowaną w jego papę bronią! Zachowanie murzyna nazywa się kretyństwem i na szczęście jest jeszcze na świecie taki kraj, gdzie prawo pozwala za kretyństwo (pośrednio) kogoś odj***ć. Chwałą Hamburgerom za to! Do kretynów strzelać należy już od dawna, bo to oni robią największe problemy na tym świecie, a tutaj nawet nie musiałem dodawać, że owy kretyn jest smolisty...

rufusso

2022-02-18, 15:33
nowynick napisał/a:

jak Polak zaj***ł niemcowi auto to mnie do niemiec powinni na wszelki wypadek nie wpuścić, bo też coś ukradnę? Na tej zasadzie powinni wszystkich murzynów w USA brutalnie aresztować a potem niech sąd decyduje wypuścić czy nie...



najpierw zapoznaj się z materiałami policji z USA... zobacz statystyki i dopiero sie udzielaj tutaj. tam ludzie maja bron i czarni w wiekszości ją maja. rece maja byc widoczne zebys nie sięgał po bron a wykonywanie poleceń to nie kamieniołomy. Policja u nich działa tak od lat a oni dalej sie nie nauczyli ??? Masz dzieci w domu jako pies na służbie to nie ryzykujesz,ze tym razem DINDU moze nie miec broni ... co za lewackie ścierwa ktore wszystko chcą tłumaczyc a najdalej byli u ciotki na mazowszu...

Andrzejas napisał/a:

Dupa, a nie przekroczył. Jak Ci policjant wydaje polecenie, to masz je wykonać, a nie dyskutować. Polecenie było proste i klarowne. Murzyn był dorosły, słyszał wyraźnie. Ignorował polecenia. W takiej sytuacji już powinien zarobić kulkę w łydkę za niesubordynację! To nie jest jakiś ochroniarz w Wallmartu czy robotnik budowlany, tylko policjant na służbie w mundurze i z wycelowaną w jego papę bronią! Zachowanie murzyna nazywa się kretyństwem i na szczęście jest jeszcze na świecie taki kraj, gdzie prawo pozwala za kretyństwo (pośrednio) kogoś odj***ć. Chwałą Hamburgerom za to! Do kretynów strzelać należy już od dawna, bo to oni robią największe problemy na tym świecie, a tutaj nawet nie musiałem dodawać, że owy kretyn jest smolisty...



brawo brawo brawo. Kiedy to sp***olone pokolenie miłości to zrozumie ehh... Od dziesięcioleci tak działa u nich policja, wielu monkeyów straciło życie próbując sięgać po bron więc niech się reszta stada uczy na błędach...