18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant Zabija rodzinę i siebie.

Czarny Pann • 2015-04-03, 15:01
Kuźnia Raciborska: Do dramatu doszło 2 kwietnia w bloku przy ul. Świerczewskiego w Kuźni Raciborskiej. Po godz. 21.00 w mieszkaniu na przedostatnim piętrze usłyszano cztery strzały. Jedna z mieszkanek natychmiast powiadomiła policję. Jak udało nam się ustalić, przybyły na miejsce patrol wyważył drzwi i ujawnił dwie osoby leżące w przedpokoju. Miejsce zdarzenia natychmiast zabezpieczono, wezwano straż pożarną oraz antyterrorystów. Ci przyjechali około północy i weszli szturmem do mieszkania. W środku były ciała trzech osób, 41-letniego funkcjonariusza Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej, jego 40-letniej żony, również policjantki z tego Komisariatu oraz ich półtoraroczonego synka. Ciała kobiety i dziecka było w przedpokoju. Ciało policjanta w fotelu w pokoju. Z naszych informacji wynika, że policjantka wróciła wieczorem ze służby. Zmarły policjant miał się stawić na nockę. Wszyscy zginęli od strzałów z broni służbowej. Dokładne okoliczności zdarzenia badają śledczy pod nadzorem prokuratora. Na razie nie wiadomo, co dokładnie zaszło w mieszkaniu przy Świerczewskiego. Niewykluczone, że to policjant zastrzelił najpierw żonę i syna a potem popełnił samobójstwo. Pomiędzy małżeństwem miało ostatnio dochodzić do kłótni i awantur.



Co trzeba mieć w głowie żeby zrobić takie coś.
:samoboj:

waldemooos

2015-04-04, 10:08
"Co trzeba mieć w głowie żeby zrobić takie coś."

- być sadolem ? ;)

ja_jestem

2015-04-04, 11:56
Pewnie zona go zdradzala, a bachor nie byl jego. Powiedziala mu to podczas klutni, a on wku*wiony wyja klamke i ich zabil. Kiedy ochlona zdal sobie sprawe co zrobil to ze strachu zabil i siebie. Smutne, ale takich ludzi zatrudniaja w policji ehhh...

androgenius

2015-04-04, 13:10
^ wstrzyknij sobie słownik, j***ny imbecyl :homer:

zincum

2015-04-04, 13:50
Tak na rozluźnienie.

Stare czasy czy jak ktoś woli komuna. Podoficer, baba mu się puszczała. Dwa razy bodajże strzelał, baba padła. No to on sobie w łeb. Żandarmeria, prokurator. Baba żyje, raz gdzieś w dupę, drugi na miękkie ale żadnych organów nie uszkodziło. Facet trup, mózg na chodniku. Słowa prokuratora: ch*jowy żołnierz, nawet strzelać nie potrafił.

pedoen

2015-04-04, 17:25
Najwieksza patologiczna grupa społeczna w polsce=POlicja i SM

Keepo

2015-04-04, 23:18
Teraz lewicowe śmieciuchy maja pretekst aby drzeć mordy żeby nie dawać obywatelom broni. Najlepiej to policji nie dawajmy, ani nawet wojsku broń jest zła! :)
I tak na marginesie, w rękach pojeba to i nawet widelec staje się bronią.

kklement

2015-04-04, 23:25
Niedokładnie wytarła usta po powrocie ze służby, mąż był zbyt spostrzegawczy? ;)

man_of_steel

2015-04-04, 23:28
Czarny Pann napisał/a:


Co trzeba mieć w głowie żeby zrobić takie coś.
:samoboj:



Trzeba po prostu być policjantem :amused:

zincum

2015-04-04, 23:57
Ja pie**olę, jaki ty jesteś zabawny. Żebyś ty chociaż miesiąc popracował w środowisku meneli, zwykłych bandziorów i pie**olniętych psychicznie. Większości psycha nie siada a ty już masz zryty beret. Chociaż gówno widziałeś i gówno o tym wiesz.

Więc zrozum jełopie, że za 2 tysie z hakiem to ty byś rzygał dalej niż widział. Po pierwszym trupie. Więc szanuj innych, bo może być tak, że ktoś ciebie przestanie szanować. I żeby ci wytrącić argumenty z ręki - nie, nie bronię Policji. Natomiast wiem, że ja do takiej pracy bym się nie nadawał. Bo pierwsze co bym zrobił, gdybym spotkał takiego gościa jak ty - to od razu w łeb. A na ch*j mi iść siedzieć za takiego półgłówka...

Ja sobie życie sam zmarnuję, niepotrzebny mi do tego taki pajac.

man_of_steel

2015-04-05, 00:12
@zincum

Jakiś problem? 8-)

Zabawna to jest Twoja stara...

...a czekaj, nie żyje :krejzi:

lasztom

2015-04-05, 00:13
"Niewykluczone, że policjant zastrzelił najpierw żonę i syna a potem popełnił samobójstwo."

Ale niewykluczone, że prokurator się myli i policjant najpierw popełnił samobójstwo a dopiero potem zastrzelił żonę i syna... :)

PolaczekRR

2015-04-05, 00:38
Zaczyna się ? Mam nadzieje że powstanie osobny dział "Martwe Psy"

BiszkoptWE

2015-04-05, 00:41
Jakby państwo było konsekwentne to by odebrało broń wszystkim policjantom bo stanowi ona zagrożenie i zabiija niewinne istoty. W tym roku policjanci zabili już 5 osób, odwołać POLiCJE!

molokosos

2015-04-05, 01:26
A co jeżeli... ten pan miał zatargi z strefą mafijną a wszystko to co jest nam przedstawione jest realnie ustawione?

RockyWood

2015-04-05, 01:35
pewnie nie mogli wyrobić normy