18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant Zabija rodzinę i siebie.

Czarny Pann • 2015-04-03, 15:01
Kuźnia Raciborska: Do dramatu doszło 2 kwietnia w bloku przy ul. Świerczewskiego w Kuźni Raciborskiej. Po godz. 21.00 w mieszkaniu na przedostatnim piętrze usłyszano cztery strzały. Jedna z mieszkanek natychmiast powiadomiła policję. Jak udało nam się ustalić, przybyły na miejsce patrol wyważył drzwi i ujawnił dwie osoby leżące w przedpokoju. Miejsce zdarzenia natychmiast zabezpieczono, wezwano straż pożarną oraz antyterrorystów. Ci przyjechali około północy i weszli szturmem do mieszkania. W środku były ciała trzech osób, 41-letniego funkcjonariusza Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej, jego 40-letniej żony, również policjantki z tego Komisariatu oraz ich półtoraroczonego synka. Ciała kobiety i dziecka było w przedpokoju. Ciało policjanta w fotelu w pokoju. Z naszych informacji wynika, że policjantka wróciła wieczorem ze służby. Zmarły policjant miał się stawić na nockę. Wszyscy zginęli od strzałów z broni służbowej. Dokładne okoliczności zdarzenia badają śledczy pod nadzorem prokuratora. Na razie nie wiadomo, co dokładnie zaszło w mieszkaniu przy Świerczewskiego. Niewykluczone, że to policjant zastrzelił najpierw żonę i syna a potem popełnił samobójstwo. Pomiędzy małżeństwem miało ostatnio dochodzić do kłótni i awantur.



Co trzeba mieć w głowie żeby zrobić takie coś.
:samoboj:

okrutnyCham

2015-04-03, 15:08
niewykluczone, ze najpierw zabil siebie, a pozniej zone i bachora :amused:

siemensen

2015-04-03, 15:11
"Co trzeba mieć w głowie żeby zrobić takie coś. "

ja wiem czego trzeba nie mieć..

je...........yA

2015-04-03, 15:16
czeka go piekło. Szkoda dzieciaka...

ooip

2015-04-03, 15:38
trzeba byc policjantem zeby zrobic cos takiego.wielu sie nie nadaje do tej roboty a ich biora.te testy co tam robia przy zdawaniu na policje sa gowno warte

androgenius

2015-04-03, 15:50
dwóch mandatów zabrakło za marzec :amused:

oc...........ki

2015-04-03, 15:51
ooip
10/10 - ale i tak nie zostanie to powiązane z pracą w policji czy tym co się tam odpie**ala od środka, a pewnie z chwilowymi kłopotami rodzinnymi, chorobą dziecka, śmiercią ukochanego kota...

HO...........OR

2015-04-03, 16:10
Praca w policji i wojsku wielu ludziom ryje beret.

NuclearBlast

2015-04-03, 16:43
U mnie w mieście było niemal że identycznie .

androgenius

2015-04-03, 16:57
^ tyle, że nie gliniarz a młynarz, nie rodzinę a teściową i nie w domu a za lasem :krejzi:




poza tym rzucił kamieniem. Słyszałem o tym zdarzeniu.

hejcior

2015-04-03, 17:30
W dzisiejszych czasach rozwód jest przereklamowany :)

KillOff

2015-04-03, 20:57
"Co trzeba mieć w głowie żeby zrobić takie coś."
W tym kraju??? Poukładane!!!

JohnSmith

2015-04-04, 05:49
Ta robota musi nieźle siadać na psychę.

kokroucz

2015-04-04, 06:04
ooip napisał/a:

trzeba byc policjantem zeby zrobic cos takiego.wielu sie nie nadaje do tej roboty a ich biora.te testy co tam robia przy zdawaniu na policje sa gowno warte


HODOR napisał/a:

Praca w policji i wojsku wielu ludziom ryje beret.


JohnSmith napisał/a:

Ta robota musi nieźle siadać na psychę.




co wy wiecie o patologii w rodzinach policyjnych...
stary był operacyjniakiem w wydziale zabójstw, miałem niespełna 20 lat jak musiałem wypie**alać z domu i zacząć życie na siebie.
To jest dopiero patolnia... katowanie rodziny w rytm bitych flaszek i żaden sąsiad słowa nie powie bo boi się policjanta...
Stary do tej pory ma pozwolenie na broń. Jak ten kraj funkcjonuje skoro psychole chodzą z klamkami?