18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant z powołania

ASAKKU • 2015-03-28, 14:34
Wywiad z policjantem na temat pracy policji (materiał ze strony Z. Stonogi)...
:gniew:

Co...........an

2015-03-28, 19:54
Może i tak, nie oglądałem całego tylko akurat przewinąłem na ten moment jak mówił coś tam o strażakach i pogotowiu.

Songo Master

2015-03-28, 20:17
Comedian napisał/a:

Może i tak, nie oglądałem całego tylko akurat przewinąłem na ten moment jak mówił coś tam o strażakach i pogotowiu.




To na h*j w ogóle się udzielasz jak nie siedzisz w temacie?
Nie nauczyli Ciebie że jak się na czymś nie znasz albo nie wiesz o co chodzi to albo słuchasz albo czytasz. Nie musisz wpie**alać swoje 3 grosze, bo później powstaje gówno burza. Chyba że jesteś jakimś trollem lub pracujesz dla dziwnych ludzi którzy sieją propagandę na stronach, bo takich jest już wielu.

Kl...........on

2015-03-28, 20:18
Nie rozumiem k***a ludzi. Z jednej strony nie pasuje im to, że policjanci robią innym krzywdę, a z drugiej jak już się znajdzie jakiś porządny policjant, który mówi jak je i chce coś zmienić to k***a też coś nie pasuje. No żebym z takim rozmawiał to zaj***łbym tępemu młotowi po mordzie za bycie p*zdą o niskim ilorazie inteligencji.

Co...........an

2015-03-28, 20:56
Songo Master, zamknij morde internetowy napinaczu ;-)

fryc88

2015-03-28, 21:07
Przypomina mi się zaaz film Psy i rola Cezarego Pazury...

-Olej-

2015-03-28, 22:17
Pracę znajdzie na pewno. Czy zbyt głośne odejście jest próbą wybicia się? Nie będę wyrokował poczekamy zobaczymy.

Zrobiło mi się trochę szkoda, może do tych ludzi trzeba podchodzić z dowodem i pytać czy można jakoś pomóc w trudnej służbie "P"aństwu, Narodowi. :)

Podsumowując: Oklaski na stojąco za to co zobaczyłem. Co dalej zobaczymy.

Cavaleria

2015-03-28, 22:24
Nie no wszystko fajnie... Szkoda tylko, że wszyscy patrzą na Policję przez pryzmat trepów z prewencji, albo drogówki. Chłop połaził po mieście 3 lata i mu się nie podoba... Z tego co wiem ten wydział konwojowy to też zapracowany, jedziesz z punktu A do punktu B przewieść jakiegoś klienta. Fakt faktem, statystyka zabiję Policję ale chłop to pewnie zawiedziony że po trzech latach łazi z buta i bąki zbija...

Paprotek

2015-03-28, 23:36
Facet który ma odwagę się postawić i skrytykować chory system w który go wplątano, warto go posłuchać, warto zastanowić się nad tym co mówi. Facet powinien mieć 2k piw przynajmniej, ale niestety, dziś na głównej rządzi ciotowaty burak z nosem w dupie kolegi i bawół z poszarpaną torbą.
:-/

kapitanstefan

2015-03-29, 01:17
ASAKKU napisał/a:

Czy wy k***a jesteście serio tak tępi???? Gość mówi, że ma już uprawnienia emerytalne, czyli 15 clat służby


"Czy ty k***a serio jesteś taki tępy?" czy może oglądaliśmy inne filmiki. Przecież koleś mówi, że ma ponad 11 lat do emerytury, czyli ma 3 lata służby z kawałkiem za sobą (o tym też mówił). Mówi, że ma prawo do emerytury po 15 latach, a nie po 25 + ukończone 55 lat jak ci co się przyjęli po zmianie przepisów emerytalnych.

Ja pie**ole, tępak wyzywa ludzi od tępaków. świat się kończy.

lufnik1946

2015-03-29, 10:23
System pracy policji wynika z budżetu państwa. Po prostu nie ma odpowiednich finansów aby policja mogła działać w sposób jaki przedstawia ten młody policjant. Obecnie policja musi zdzierać z obywateli gdzie tylko się da i za co tylko się da bo inaczej nie byłoby na premie dla komendantów, rzeczników itd.

HalfGod

2015-03-29, 10:26
POczątki rewolucji w Polsce?

Grzegorz.C

2015-03-29, 11:43
@Cavaleria
W dochodzeniówce też jest masa pojebów którzy wrabiają niewinnych ludzi na podstawie swojej słynnej intuicji.

ASAKKU

2015-03-29, 16:44
kapitanstefan napisał/a:


"Czy ty k***a serio jesteś taki tępy?" czy może oglądaliśmy inne filmiki. Przecież koleś mówi, że ma ponad 11 lat do emerytury, czyli ma 3 lata służby z kawałkiem za sobą (o tym też mówił). Mówi, że ma prawo do emerytury po 15 latach, a nie po 25 + ukończone 55 lat jak ci co się przyjęli po zmianie przepisów emerytalnych.

Ja pie**ole, tępak wyzywa ludzi od tępaków. świat się kończy.


11 lat do pełnej k***a emerytury a to nie jest 15 lat do ch*ja!!!

kapitanstefan

2015-03-29, 21:17
Nie mam ochoty i czasu na durną dyskusje z człowiekiem, który wstawia film, którego nawet nie obejrzał. Ten policjant ma 3 lata służby z kawałkiem i koniec. Nie mówię że to źle, to po prostu fakt i swoim gadaniem tego nie zmienisz.

Poza tym, nie rób z niego idioty. Mając wypracowaną chociaż minimalną emeryturę, po prostu by na nią poszedł.