18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant z powołania

ASAKKU • 2015-03-28, 14:34
Wywiad z policjantem na temat pracy policji (materiał ze strony Z. Stonogi)...
:gniew:

gramwto2014

2015-03-28, 15:10
jakiś młody... dostanie po łbie to będzie jak reszta ;p

Misiek_KRK

2015-03-28, 15:27
Człowiek jak widać po wysławianiu się wykształcony do policji nie idzie. Facet miał inne mniemanie o pracy w policji i niestety po 3 latach pracy wypalił się

padi666

2015-03-28, 16:01
Na 100 jeden się znajdzie uczciwy. Kuźwa....

Cyt.:
Rzecznik podkreśla, że sierżant Całek wstąpił do policji we Wrocławiu, ale po kilku miesiącach poprosił o przeniesienie do Warszawy, gdzie służy od 1 czerwca 2013 roku. – Ten funkcjonariusz tylko w ubiegłym roku przebywał 105 dni na zwolnieniach lekarskich, do tego ma 70 dni odebranych urlopów wypoczynkowych i ponad 20 dni wolnego w ramach wypracowanych nadgodzin. Tak więc, prawdę powiedziawszy, zbyt wiele czasu w czynnej służbie nie spędził – mówi.

wynika że leser, ale jak jest to nie wiem.

ASAKKU

2015-03-28, 16:16
padi666 napisał/a:

wynika że leser, ale jak jest to nie wiem.


W służbach na tak długie "zwolnienia lekarskie" nie idzie się bez powodu, bo ma się katar na przykład...

ZR...........E_

2015-03-28, 16:45
Już był taki jeden młody policjant :mrgreen:


CichaWoda

2015-03-28, 16:51
chyba na tym filmie chce zrobić kariere polityczną
pewnie myślał że da rade łapówki brać a tu taka lipa,
pewnie wróci do paserki i rozbojów bo to się bardziej opłaca

ASAKKU

2015-03-28, 16:59
@up "wybrani"

Czy wy k***a jesteście serio tak tępi???? Gość mówi, że ma już uprawnienia emerytalne, czyli 15 clat służby. To, że ma odwagę powiedzieć jak jest, to jest k***a złe i od razu "kapuś"??? Nie k***a, policja i cała ta struktura ma korzenie w PRLu i dlatego jest jak jest. To, że kolo głośno o tym powiedział, to k***a medal za to powinien dostać a nie zjeby od takich postkomunistycznych lamusów jak wy...

NastyRascal

2015-03-28, 17:03
mojej znajomej mąż byl policjantem, facet wyksztalcony i madry.
tez zrezygnowal, powiedizal ze nigdy w zyciu nie spodziewal sie ze praca w tym miejscu moze byc tak "prymitywna", wscig szczurow, brak poszanowania dla obywatela i dla jego praw.
Powiedzial ze wolałby spac pod mostem niz tam wrocic. (wytrzymal tam kolo 5 lat.)

Co...........an

2015-03-28, 17:38
co on pie**oli

według niego policja nie powinna patrolować ulic?

Szegerege12

2015-03-28, 17:46
CichaWoda napisał/a:

chyba na tym filmie chce zrobić kariere polityczną
pewnie myślał że da rade łapówki brać a tu taka lipa,
pewnie wróci do paserki i rozbojów bo to się bardziej opłaca




Jacy wy k***a jestescie głupi. Ktoś chce cos zmienić w kraju to zawsze znajdą sie takie parówy jak ty, szukasz dziury w całym, jak kogoś spałują to płacz, jak chcą cos zmienic to hejtujesz...

Grzegorz.C

2015-03-28, 17:47
@Comedian
Ulice powinny patrolować prywatne firemki ochroniarskie które zysk zdobywałyby z ilości zatrzymanych ;)

ImmoXZ

2015-03-28, 18:20
@Grzegorz.C

Nie nie, nie mów tak bo jeszcze Comedian zrozumie dosłownie że On tak powiedział.

Dosłownie DO Comedian ten były już policjant powiedział że policja powinna być na ulicach patrolować je i interweniować w razie konieczności (czytaj) wtedy kiedy dzieje się komuś krzywda, w jakiejkolwiek postaci, bądz będzie ewidentnie łamany jakiś srogi przepis, A nie dlatego że "o idzie jakiś frajer, zgarniemy to będzie do rubryki dla komendanta" o to chodziło. i facet się wkur*ił że jest tak a nie jak powinno.

lion.

2015-03-28, 18:26
@Comedian :ks_homer:

@pedi666 A jakie znaczenie mają tu jego urlopy? To chyba lepiej, że wolał zostać w domu niż je*ać mandaty na prawo i lewo takim jak ty?

No z drugiej strony nie wiem kim jesteś. Po treści komentarzy można podejrzewać nagonkę na chłopaka ze strony osób, którym na tej statystyce zależy. Bo jak inaczej wytłumaczyć krytykę potępiania przez policjanta walenie bezsensownych mandatów? Może jak dostaniesz mandat za głupotę to się zastanowisz czemu dostałeś mandat a nie pouczenie.

Brak mi słów, że na sadisticu są tacy ludzie jak niektórzy powyżej. :xalpalm: