18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant oddał dwa strzały ostrzegawcze...

Halman • 2021-04-30, 09:35

... i jeden nie ostrzegawczy... da się? Da... :kawa:

wiecej info

mrokussw

2021-04-30, 13:02
Ale ta polska policja jest ślamazarna xd ja pie**ole

Ca...........on

2021-04-30, 14:24
CzerstWybut napisał/a:


Nie wiedziałem że zatrudniają do policji nawet gluchoniemych. Ale muszą mieć braki w kadrach.



Jeżeli dla Ciebie dwa strzały oddane w powietrze nie są dość jasnym komunikatem, zawsze możesz zrozumieć przesłanie po trzecim, tak jak dżentelmen na filmiku :amused:

CzarneMleko

2021-04-30, 15:06
mrokussw napisał/a:

Ale ta polska policja jest ślamazarna xd ja pie**ole



Jak byś wiedział że obojetnie to zrobisz to zostaniesz wyzywany to też byś sie wachał, nie strzelisz - źle, policja to p*zda. Strzelisz - już julki i niektóre lewicowe strony zaczną cb wyzywać abyś trafił do więzienia za to co zrobiłeś :amused:

ojcieckogut

2021-04-30, 16:10

Policjanci to nie zawodnicy MMA, nie mają obowiązku bić się z ludźmi. Po to mają broń by się bronić i bronić innych, jak sama nazwa wskazuje.
Brawa z opanowanie i spokój w działaniu policjanta - i piszę to ja, który nie jest fanem policji.

xtz171

2021-04-30, 16:43
@up no jak to nie mają obowiązku ? gdyby było tak jak mówisz, to by nawet testów sprawnościowych nie robili bo i po co ? Muszą znać chociaż podstawowe chwyty obezwładniające... To raz, a dwa, że ten policjant chyba do końca nie przemyślał co robi i coś czuje, że będzie mu baaaardzo ciężko, przez najbliższe miesiące, jak nie lata, targać się po sądach i składać zeznania. Ulany grubas (zapewne pod wpływem przynajmniej alkoholu) szedł do przodu z nogi na nogę, policjant ani be ani me (krzyczenie poleceń, to również jego obowiązek, często element psychologiczny, który zwykle działa), broni powinien użyć w ostateczności, mógł 10 razy w tym czasie wyciągnąć paralizator i go użyć, skoro bał jebnąć ślepego (po gazie pieprzowym) pałą w kolano. Coś czuje, że pójdzie odszkodowanie... z naszych pieniążków...

Wiewór

2021-04-30, 16:57
banerr napisał/a:

No i po co strzelał w nogę? Przecież to notoryczny patuson. Taniej i bezpieczniej byłoby odj***ć go strzelając w łeb.



W Polsce nie wolno

:-(

Policjant i tak pewnie zawieszony i dostanie dwa lata

gjooby4

2021-04-30, 17:23
@xtz171 Nie każdy policjant ma Tasera ośle,na to są potrzebne dodatkowe uprawnienia. To jest policjant WRD czyl ruch drogowy (biały pas) im tych uprawnień nigdy nie zrobią bo teoretycznie nigdy go nie użyją. i jeszcze debilu naj***ny lub naćpany uderzenia tonfą czyli jak to napisałeś pałką nie poczuje. Za dużo filmów obejrzałeś.

xtz171

2021-04-30, 17:32
gjooby4, policjant p*zda i tyle, skoro sobie nie umie radzić, to powinien dzwonić po wsparcie i ch*j, a nie strzelać do gościa, któremu cymbale wszyscy zapłacimy ładnie odszkodowanie z naszych podatków (już lepiej by było jakby go zabił) to raz, a dwa że po strzale w nogę od razu spadł i zaczął skamleć jak dziecko ,a podobno naj***ny i naćpany bólu nie czuje... policjant źle wydedukował, bo nie ma pojęcia co zrobić w takiej sytuacji i tyle w temacie, tak to jest jak sie przyjmuje po znajomości pod mundur.

gjooby4

2021-04-30, 18:04
Ale ty pie**olisz kacapoły.... Znawca internetowy. Chciałbym zobaczyć jak ty obezwladniasz naj***nego typa który idzie na ciebie z tulipanem w ręku. Poza tym były przesłanki żeby użyć broni to użył. Specjalisto internetowy

xtz171

2021-04-30, 20:06
po pierwsze to nie jestem policjantem, więc dlaczego miałbym niby próbować go obezwładniać xD po drugie właśnie takie rzeczy są w ich zakresie bo za coś biorą pieniądze, po trzecie typek stał obrócony plecami do policjanta jakieś 5 sekund (i akurat wtedy nic w łapie nie miał) i po czwarte to tak, właśnie się na tym trochę znam :D i jak grubasek sobie ogarnie dobrego prawnika to dostanie zajebiste odszkodowanie, bo mamy prawo takie a nie inne, i zluzuj trochę bo ci żyłka w dupce pęknie ;)

St...........on

2021-04-30, 21:26
Hahahahahaha a taki kwardy był ahahahahaha :amused:

xtz171 napisał/a:

po pierwsze to nie jestem policjantem, więc dlaczego miałbym niby próbować go obezwładniać xD po drugie właśnie takie rzeczy są w ich zakresie bo za coś biorą pieniądze, po trzecie typek stał obrócony plecami do policjanta jakieś 5 sekund (i akurat wtedy nic w łapie nie miał) i po czwarte to tak, właśnie się na tym trochę znam i jak grubasek sobie ogarnie dobrego prawnika to dostanie zajebiste odszkodowanie, bo mamy prawo takie a nie inne, i zluzuj trochę bo ci żyłka w dupce pęknie



Hhahahahaahaha ch*ja wiesz o polskim prawie karnym, prawie uzycia broni przez policjanta i o zakresie jego obowiązków zatem. Za dużo Wesołowskiej się naoglądałeś :amused:

piorun343

2021-04-30, 23:11
No i z prosiaka zrobili męczennika!

Curtis000

2021-04-30, 23:49
Przećpana morda flojd sie w grobie przewraca

polakwrocek

2021-05-01, 02:43
Vinyl napisał/a:

Strzał w nogę
A co magicy sadolowi tak t tłumaczyli że tak ciężko trafić i że w klatę lepiej dla wszystkich a tu proszę ... Da się.



Da się. Łyżką od herbaty też można na śmierć zaklepać. Po prostu trzeba dużo cierpliwości.
A że policjant chce ryzykować zranienie postronnych rykoszetem, oraz tym że pijus po postrzale zamachnie się i jego nożem trafi to jego sprawa.

Azazel

2021-05-01, 19:03
Vinyl napisał/a:

Strzał w nogę
A co magicy sadolowi tak t tłumaczyli że tak ciężko trafić i że w klatę lepiej dla wszystkich a tu proszę ... Da się.



Tak, z pół metra.