18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Policjant oddał dwa strzały ostrzegawcze...

Halman • 2021-04-30, 09:35

... i jeden nie ostrzegawczy... da się? Da... :kawa:

wiecej info

CzerstWybut

2021-04-30, 09:40
Nie wiedziałem że zatrudniają do policji nawet gluchoniemych. Ale muszą mieć braki w kadrach.

zdun

2021-04-30, 09:41
Powoli robi nam się ameryka. Szkoda tylko dwóch ślepych kulek, tu nawet jednej za dużo.

mygyry

2021-04-30, 09:46
zdun napisał/a:

Powoli robi nam się ameryka. Szkoda tylko dwóch ślepych kulek, tu nawet jednej za dużo.



Do ameryki daaaaleko, tam by dostał cały magazynek w klatę, przynajmniej by go nic nie bolało a tu się biedak męczy po postrzale w nogę...

Vinyl

2021-04-30, 09:47
Strzał w nogę
A co magicy sadolowi tak t tłumaczyli że tak ciężko trafić i że w klatę lepiej dla wszystkich a tu proszę ... Da się.

janlew

2021-04-30, 09:52
zdun napisał/a:

Powoli robi nam się ameryka. Szkoda tylko dwóch ślepych kulek, tu nawet jednej za dużo.


Taaa Ameryka, nie zauważyłem na stacji benzynowej, bym mógł Walthera na dowód kupić. W artykule napisali:
Cytat:

policjant, który obezwładnił mężczyznę również został zabrany do szpitala, ponieważ mężczyzna wskazał, że jest nosicielem zakaźnej choroby.

Ja bym powiedział że wchodzimy w nowy etap pandemii, skoro kulkę dostał za covida, a nie żadna Ameryka. Jak coś to Unia Europejska jeszcze bardziej.

karaseka

2021-04-30, 10:12
janlew napisał/a:

Taaa Ameryka, nie zauważyłem na stacji benzynowej, bym mógł Walthera na dowód kupić. W artykule napisali:

Ja bym powiedział że wchodzimy w nowy etap pandemii, skoro kulkę dostał za covida, a nie żadna Ameryka. Jak coś to Unia Europejska jeszcze bardziej.




Przeczytaj info... Za jaką szczepionkę?

banerr

2021-04-30, 10:25
No i po co strzelał w nogę? Przecież to notoryczny patuson. Taniej i bezpieczniej byłoby odj***ć go strzelając w łeb.

JaTylkonaChwile

2021-04-30, 10:40
zamiast pedalsko psikac gazem, mogli zajebac z paralizatora a bron w pogotowiu - jakby paralizator nie zadzialal (a raczej by zadzialal, bo grubas szedl wolno i byl idealnym celem) wtedy mozna strzelac. Najwidoczniej policja nie byla przygotowana - poniewaz lapanie osob bez maseczek zazwyczaj nie wymaga paralizatora. Gaz jest ok bo mozna kobietom i staruszkom psikac po oczach.

medyklujleczywchuj

2021-04-30, 10:47
janlew napisał/a:

Taaa Ameryka, nie zauważyłem na stacji benzynowej, bym mógł Walthera na dowód kupić. W artykule napisali:

Ja bym powiedział że wchodzimy w nowy etap pandemii, skoro kulkę dostał za covida, a nie żadna Ameryka. Jak coś to Unia Europejska jeszcze bardziej.



k***a gosciu juz mialem nadzieje ze zaczeli utylizowac tych smieci ludzkich ale to zwykly trolling. Moze kiedys spadnie deszcz i zmyje z ulic wszystkie antyszczepionkowe brudy

Rafao

2021-04-30, 11:55
Przede wszystkim biorą do policji p*zdy, które nie potrafią takiego człowieka obezwładnić. Wiem jak wyglądała rekrutacja kiedyś i wiem jak wygląda dziś.

koras24

2021-04-30, 12:04
No i elegancko.

LB...........BZ

2021-04-30, 12:26
Zajebiscie. O to chodzi. Cwaniak myślał, że jest bezkarny a tu proszę. Kulka w noge sprowadziła go na ziemie. Zimne piwko dla policji :mrgreen:

Tradyt

2021-04-30, 12:27
Rafao napisał/a:

Przede wszystkim biorą do policji p*zdy, które nie potrafią takiego człowieka obezwładnić. Wiem jak wyglądała rekrutacja kiedyś i wiem jak wygląda dziś.


A po co miał sobie ręce i mundur patusem brudzić i się z nim szarpać ? Tak to jedna kulka i grzecznie leży . Następnym razem już nie będzie taki odważny...

AN...........or

2021-04-30, 12:58
"Zaznaczył, że użycie broni przez policjanta jest aktualnie badane przez wydział kontroli KSP,"

Ale co tu jest do badania, k***a ?! Jakby go zabił , to nadal, co tu jest do badania ? Potem płacz ze policja jest p*zdowata, jak on ma się zastanawiać czy nie pójdzie siedzieć za to czy użył broni, albo niech strzelają z tej broni, albo zabrać im to w p*zdu i tyle