18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant kopie w głowę demonstrującego

trytodie • 2021-11-02, 18:13
Według opisu: Policjant kopie w głowę (0:21) demonstrującego przeciw pandemicznym obostrzeniom w Holandii.
W mediach społecznościowych pojawiła się burza związana z represjonowaniem przez policję w Hadze protestujących w ten weekend. Policjant z nagrania nadal pełni służbę.

RamboSerbia

2021-11-02, 23:42
satariel napisał/a:

TO po ch*j dalej piszesz? bo jak widać jesteś niedoj***ny. Pytałem wczoraj twojej starej, stary potwierdził, babcia poszła do piachu na kiłę.



Bo moge, zabronisz mi ? Wez sie juz tam nie pogrążaj, lekcje odrobione ?

sa...........el

2021-11-02, 23:50
RamboSerbia napisał/a:

Bo moge, zabronisz mi ? Wez sie juz tam nie pogrążaj, lekcje odrobione ?



Sam mówiłeś, że nie dyskutujesz z takimi jak ja, a teraz, że dyskutujesz, bo możesz. Masz rozdwojenie jaźni, czy raka dupy? A może mgłę mózgową po covidzie?

:lol:

epening

2021-11-03, 00:08
policjant tez człowiek tak jak i ksiądz ;)

RamboSerbia

2021-11-03, 00:09
satariel napisał/a:

Sam mówiłeś, że nie dyskutujesz z takimi jak ja, a teraz, że dyskutujesz, bo możesz. Masz rozdwojenie jaźni, czy raka dupy? A może mgłę mózgową po covidzie?



W sumie to przyznam Ci racje. Pies Cie j***ł :D

sa...........el

2021-11-03, 00:22
RamboSerbia napisał/a:

W sumie to przyznam Ci racje. Pies Cie j***ł



Brawo, a tak poza różnicami, to bądźmy ludźmi, nie nadgorliwymi faszystami, czy w jedną, czy w drugą stronę. Po prostu. Pozdro!

litek

2021-11-03, 09:54
C0C0JUMBO napisał/a:

Obostrzenia to obostrzenia. Covid to nie wymysł jednego kraju. Wszyscy mądrzy do momentu zachorowania



no k***a straszny ten katarek xD

discordo napisał/a:

munologiczna,



presdzej Ciebie te szczepionki wykoncza niz, nas ten katarek :)

b4mb0

2021-11-03, 12:39
Pewnie w tej postępowej Europie ten policjant dostał już dożywocie. Żona została ogolona na łyso i musiał publicznie ściągnąć mundur i przeprosić matkę

neo001

2021-11-03, 14:38
discordo napisał/a:

Up up ale pie**olicie aż uszy więdną. Jeszcze przypadkowo jednemu debilowi piwo dałem. Może ten wirus zmutuje do tego stopnia że wszyscy niezaszczepieni padną jak muchy. Naturalna selekcja, idioci nie przetrwają.



Może zmutuje tak jak byś chciał, a może zmutuje tak że to zaszczepieni będą w kostnicy lądować :mrgreen:

U mnie wszyscy zdrowi i ci zaszczepieni i ci niezaszczepieni. Zamknij się w mieszkaniu/chałupie i nie wychodź z tej nory przez kolejne dwa lata. Ja już po pierwszej fali się nie izolowałem i uważam, że na tym wygrałem. Ty to pewnie nie masz nawet do kogo zadzwonić, a co dopiero się spotkać rycerzyku martwiący się o zdrowie innych :lol:

ra...........ks

2021-11-03, 14:56
RamboSerbia napisał/a:

W sumie to przyznam Ci racje. Pies Cie j***ł



Pies cię j***ł kondomie

Sigonek

2021-11-03, 16:03
Z grypy zrobili narzędzie do BEZWGLĘDNEJ tresury bydła. Odpie**alają cyrk przed kamerami, a po ich wyłączeniu mają bękę z plebsu ulepionego jak im się tylko podoba. NA SZCZĘŚĆIE na zachodzie opór względem j***nej tyranii faszystowskiej w imię globalnego interesu korporacji jest coraz większy. Wyr*chali wszystkie podstawowe prawa i swobody obywatelskie bez jednego zająknięcia z lewa i prawa (drugiego lewa w Polsce). Ja rozumiem, że urzędasy, lekarze, nauczyciele i ch*j wie kto tam jeszcze z budżetówki wraz z rodzinami KORZYSTAJĄ z tej sytuacji pośrednio i bezpośrednio (kasa+mniej pracy), ale żeby taki zwykły DEBIL dalej łykał farsę o śmiercionośnej chorobie, na którą nikt nie umiera (grypa jako katalizator zgonów w ciężkich przypadkach od wieków był sprawą NATURALNĄ), to już jest jednak niepojęte.

Dubielo1946

2021-11-03, 18:31
To nic nowego tam bylem 5 lat i takie pacyfikacje to normalka tylko w Polsce bawią się w jakieś przenoszenie protestujących baranów :roll:

Manolito666

2021-11-03, 19:18
Bandyci w mundurach. Robią to co lubią i jeszcze im za to płacą. A ich godziwa pensja pochodzi z podatków napie**alanych.

Ay...........ya

2021-11-03, 20:39
ra0mir napisał/a:

Dokładnie, a teraz wyobraźmy sobie, że to dzieje się w Polsce



O to to. We Francji jak ludzi dosłownie napie**alali na ulicach za stajki antyrządowe, to było wszystko cacusio, wszystko legalnie i w poszanowaniu praw człowieka pałą po nerkach, a u nas jak za naruszanie nietykalności funkcjonariusza i oplucie gazem po parszywym ryju dostała larwa, to ło jesu, ratujta, bo mordujo XD

focusek

2021-11-04, 01:39
Strielok1 napisał/a:

PRA-WO-RZĄD-NOŚĆ ! KON-STY-TU-CJA! a nie czekaj, to postępowa europa, nie mamy przypadkiem uczyć się od nich demokracji, poszanowania prawa i jeszcze jakichś frazesów?



jebac ciebie pisiorku i karakana cwe*a !

anewmorning

2021-11-04, 02:22
o co ta burza? za słabo kopnął?