18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant kopie w głowę demonstrującego

trytodie • 2021-11-02, 18:13
Według opisu: Policjant kopie w głowę (0:21) demonstrującego przeciw pandemicznym obostrzeniom w Holandii.
W mediach społecznościowych pojawiła się burza związana z represjonowaniem przez policję w Hadze protestujących w ten weekend. Policjant z nagrania nadal pełni służbę.

Halman

2021-11-02, 18:30
trytodie napisał/a:

Policjant kopie w głowę (0:21) demonstrującego przeciw pandemicznym obostrzeniom w Holandii.



widocznie pracodawca czyli rząd go upoważnił

trytodie

2021-11-02, 18:46
Halman napisał/a:

widocznie pracodawca czyli rząd go upoważnił



w ogóle z tym nie polemizuję :D

garota

2021-11-02, 19:05
Pracowałem 8 lat w urzędzie kontrolnym od którego przychodzili czasem policjanci. Jak zostajesz psem to jesteś na smyczy i masz właściciela. Nic nie mogą zrobić, nic. Są debilami bo pchają się do policji i momentalnie jeśli byli porządni muszą o tym zapomnieć. Właściciele piesków, komendanci, mają nad nimi taką kontrolę że trzeba naprawdę się po prostu słuchać. Jak wyjebią cię z policji jesteś skończony, po tym to tylko ochrona w biedronce albo inne żałosne posadki zostają.

Pomimo tego co napisałem wielu jest tam normalnych którzy strasznie męczą się że muszą spełniać polecenia pancia. Niestety ci z filmiku to typowe k***y ewidentnie lubią swoją robotę. Smutnie tam mają na zachodzie XD jakoś nie pali mi się żeby ich odwiedzać. Wolę nasz lokalny covid, można mieć na wszystko wyj***ne.

Pralpunkt

2021-11-02, 19:13
Jak kopał czarnego to nie widzę problemu

trytodie

2021-11-02, 19:40
Pralpunkt napisał/a:

Jak kopał czarnego to nie widzę problemu



Jak kopał kopanego, to ja też nie widzę problemu

Strielok1

2021-11-02, 19:41
PRA-WO-RZĄD-NOŚĆ ! KON-STY-TU-CJA! a nie czekaj, to postępowa europa, nie mamy przypadkiem uczyć się od nich demokracji, poszanowania prawa i jeszcze jakichś frazesów?

ra0mir

2021-11-02, 20:20
Strielok1 napisał/a:

PRA-WO-RZĄD-NOŚĆ ! KON-STY-TU-CJA! a nie czekaj, to postępowa europa, nie mamy przypadkiem uczyć się od nich demokracji, poszanowania prawa i jeszcze jakichś frazesów?



Dokładnie, a teraz wyobraźmy sobie, że to dzieje się w Polsce :)

voodoo_16

2021-11-02, 20:47
łoj tam, pokazał mu tylko gdzie maske ma nastepnym razem zalozyc, pomocny chlop

KFCnigget

2021-11-02, 20:49
garota napisał/a:

Pracowałem 8 lat w urzędzie kontrolnym od którego przychodzili czasem policjanci. Jak zostajesz psem to jesteś na smyczy i masz właściciela. Nic nie mogą zrobić, nic. Są debilami bo pchają się do policji i momentalnie jeśli byli porządni muszą o tym zapomnieć. Właściciele piesków, komendanci, mają nad nimi taką kontrolę że trzeba naprawdę się po prostu słuchać. Jak wyjebią cię z policji jesteś skończony, po tym to tylko ochrona w biedronce albo inne żałosne posadki zostają.
Pomimo tego co napisałem wielu jest tam normalnych którzy strasznie męczą się że muszą spełniać polecenia pancia. Niestety ci z filmiku to typowe k***y ewidentnie lubią swoją robotę. Smutnie tam mają na zachodzie XD jakoś nie pali mi się żeby ich odwiedzać. Wolę nasz lokalny covid, można mieć na wszystko wyj***ne.



i co z tego? UB, SS, policja, covidioci... i co z tego jeszcze raz się pytam? właśnie o to chodzi żeby tracili pracę tacy ludzie głąbie :kawa:

C0C0JUMBO

2021-11-02, 20:59
Obostrzenia to obostrzenia. Covid to nie wymysł jednego kraju. Wszyscy mądrzy do momentu zachorowania ;-)

jozue

2021-11-02, 21:00
a co ma go głaśkać po główce ? Ma butować, j***ć k***ę. Od tego jest pies !!!!!!!!

kasiarz

2021-11-02, 21:00
Gdzie jest KOD ? Przecież jest zagrożona demokracja . ;)

neo001

2021-11-02, 21:37
C0C0JUMBO napisał/a:

Obostrzenia to obostrzenia. Covid to nie wymysł jednego kraju. Wszyscy mądrzy do momentu zachorowania



Z jednym się zgadam, że covid to nie wymysł jednego kraju :D