18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjanci w Warszawie nie moga pouczać.

BonusRPK • 2013-02-16, 10:51


- Zabroniono nam pouczać ludzi i zobowiązano, żeby każdą interwencję kończyć mandatowo

Kabe

2013-02-16, 13:46
cud tuska

Pa...........ek

2013-02-16, 14:16
Takie życie, jak w każdej pracy, jak taki w telemarketingu wykona za mało telefonów to też ma ch*j nie wypłatę.Wykrywalność w policji musi być...Nfz też k***a punktów szpitalom nie przyznaje z kosmosu...

Ant1984

2013-02-16, 14:49
Zbliża się Wielki Ucisk, o którym mówią przepowiednie. Ma być tak źle, że ludzie będą chcieli już wojny. I wtedy nadejdzie wojna.

MrYeni

2013-02-16, 15:05
a ja muszę się przyznać, że udało mi się skończyć na pouczeniu ;) pojechałem na spory parking z kumplem po driftować po śniegu, wyjeżdżając zajechał mi droge czarny pickup Mitsubishi L200 i pani policjant z lizakiem się wyłoniła. byłem obsrany strasznie, bo policjant powiedział, że za to należy się 5 baniek, co dla mnie taka kasa to kosmos, ale pogadałem, pokazałem skruche i naszczęście tylko pouczenie.

Jaanek

2013-02-16, 15:20
@mryeni - ładne prane mózgu ci zrobili skoro uważasz, że to nadal twoja wina i tylko miła pani ci pomogła... Widziała zesranego smarka za kółkiem to nastraszyła i pewno do dzisiaj beke z tego ciśnie

mo...........id

2013-02-16, 15:50
Zrozumcie patałachy, że mandat to kara za wykroczenie a pouczenie jest środkiem oddziaływania wychowawczego i to tylko dobra wola Pana policjanta. Myślę, że jednak większość z was miekkoch*jcy ignoranci nie ma o tym pojęcia więc dalej nawet się nie ścieram.

Mistrinic

2013-02-16, 17:18
Filmik jak na zawołanie. Wczoraj dostałem mandat 100 zł za przechodzenie przez TORY TRAMWAJOWE gdzie tramwaj jeździ raz na 10 min, na czerwonym świetle które zmienia się razem ze światłem na przejściach przez drogę. Jest to ogólnie przejście gdzie nigdy sie nie czeka na zielone tylko zawsze przechodzi. I te te 2 mendy się schowały za kioskiem po drugiej stronie pasów, ja sobie przechodzę i nagle z tyłu słyszę, panowie proszę do nas (byłem z kumplem, dwie ofiary za jednym zamachem). Podszedłem, spodziewałem się pouczenia a ten mówi że mandacik 100 zł będzie, próbowałem porozmawiać że nie trzeba wystarczy pouczenie a ta menda że jak mi sie nie podoba moge iść do sądu ( z j***ną satysfakcją na twarzy). No i wypisali mi ten mandat i gdy tylko odszedłem złapali od razu drugą osobę. Nawet podczas wypisywania nam mandatu ludzie chodzili na czerwonym falami. Sie k***y ustawiły, zapytałem się ile orderów za to dostaną. HAHAH odpowiedzieli ze robią to dla naszego bezpieczeństwa a nie dla premii :D Jak by im k***a na bezpieczeńśtwu zależało to nie stali by ukryci za kioskiem :D i na szczgólnie niebezpiecznym przejsciu.

Smogu93

2013-02-16, 18:01
Gość dobrze mówi młodzi się po prostu boją, tylko wk***ia to że się niektórzy puszą jak pawie a tak naprawde są tylko p*zdeczkami bez stopnia... Miałem kiedyś sytuacje na starówce u mnie w mieście z tym że ze straża miejską... kiedyś wszedłem na plac starówki z papierosem dwóch młodych bach mandat za palenie w miejscu publicznym... za jakiś czas robiąc zdjecia na starówce nie pomyslałem nawet i odpaliłem sobie papierosa robie zdjecia a za mna sie otwierają drzwi okazało się że stałem pod drziwami komendy starży miejskiej;p wychodzi juz starszy pan koło 40stki zapytał czy jestem pełnoletni odpowiedziałem że tak, poprosił tylko żeby z papierosem przeszedł do smietnika gdzie jest popielniczka i wrócił na komende...

Kolka122

2013-02-16, 23:59
Jak ktoś żyje zgodnie z prawem, to w życiu mandatu nie dostanie. Jak się przechodzi na czerwonym - mandat, jak parkuje na zakazie - mandat, jak mu szkoda kasy na bilet parkingowy - mandat, itp, itd. Jak szkoda poczekać minutę, czy wydać 2 zł na bilet, to płaćcie i tyle. Za darmo mandatu nie dostaniecie, więc już tak nie płaczcie

Kaprys

2013-02-17, 00:39
Jaka jest prawda? Starzy mają wylane, starczy rzeczowo i bez ściemniania pogadać. Stało się, tak, zapaliłem bo się zdenerwowałem, ale to nie usprawiedliwienie, Nieważne że szef dziś kazał dłużej zostać i może policzy nadgodziny... Itp, itd. Różne są powody. Starsi stażem mundurowi są spoko. Ale trafić na gołowąsa co pragnie wykazać się wynikami, i ma nadzieję na awans z tego powodu - lipa. Albo inny typ: gnojony w szkole p*zduś, odreagowuje. Są wyjątki, oczywiście, sam się z takimi spotkałem. Ale gros zjebów, dosłownie, to trzeba nieco przylizać dyskretnie rowa, żeby nie dostać kilku stów. Ale jak czytałem, dlaczego tyle kamerek za szybą w Rosji? Nie z bogactwa. Tam Policja tak skorumpowana, że kamerka to narzędzie walki z tym zjawiskiem. Taniej kupić prostą kamerkę, niż bulić za widzimisię DTP. Ostatnio znalazłem sposób na 'krzakmenów'. Jadę poniżej dozwolonej. No niestety trzeba wyjść z domu nieco wcześniej, i ścierpieć wyprzedzanie przez 'przedstawicieli' w Pandzie, Clio, 'innym gównie', ale świadomość, że spokojna jazda to jednak za te kilka stów mandatu można nieco zatankować, brak obaw o punkty... ch*j, że połknę każdego paździocha na momencie, jeśli chodzi o moc. Mam szerokie wygodne kombi z niemałym silniczkiem, i wystarczy mi komfort i wygoda jazdy. A osiągi... No, czasem przydepnę, spod świateł, no i skłamię, że mi się morda się nie cieszy, jak odstawię jakieś BMW czy Audi, bo to jednak frajda :) Jednak zawsze przegrywam z quattro. Jebańce startują spod świateł jak rakiety. Nie ma opcji na równy start. Ja ze swoim marnym napędem na przód, niszczę opony na dwójce, choć się staram dawkować gaz bez poslizgu. Nie da się. Quattro wygrywa nawet przy słabszym silniku.

kk...........al

2013-02-17, 02:00
Kolka122 napisał/a:

Jak ktoś żyje zgodnie z prawem, to w życiu mandatu nie dostanie. Jak się przechodzi na czerwonym - mandat, jak parkuje na zakazie - mandat, jak mu szkoda kasy na bilet parkingowy - mandat, itp, itd. Jak szkoda poczekać minutę, czy wydać 2 zł na bilet, to płaćcie i tyle. Za darmo mandatu nie dostaniecie, więc już tak nie płaczcie



Kolka, Ty to pewnie co niedziele do kościoła chodzisz? A może częściej?

Coliber

2013-02-17, 19:14
Skąd wiemy że wypowiada się faktycznie policjant i to nie jest fejk?

Kolka122 napisał/a:

Jak ktoś żyje zgodnie z prawem, to w życiu mandatu nie dostanie. Jak się przechodzi na czerwonym - mandat, jak parkuje na zakazie - mandat, jak mu szkoda kasy na bilet parkingowy - mandat, itp, itd. Jak szkoda poczekać minutę, czy wydać 2 zł na bilet, to płaćcie i tyle. Za darmo mandatu nie dostaniecie, więc już tak nie płaczcie


Weź pod uwagę że są sytuacje kiedy trzeba nagiąć prawo dla przykład: no fakt niby czerwone, ale jak okiem sięgnąć żadnego samochodu, a ktoś się spóźnia do pracy.
Poza tym faktycznie niektórzy ludzie, mogą nie mieć z czego zapłacić mandatu i to widać, więc IMO taka kara może być nieadekwatna do popełnionego wykroczenia.

mongoloid napisał/a:

Zrozumcie patałachy, że mandat to kara za wykroczenie a pouczenie jest środkiem oddziaływania wychowawczego i to tylko dobra wola Pana policjanta. Myślę, że jednak większość z was miekkoch*jcy ignoranci nie ma o tym pojęcia więc dalej nawet się nie ścieram.


Twój nick tak bardzo pasuje do Twojej wypowiedzi, że nawet nie podejmę polemiki.

Kolka122

2013-02-17, 20:43
Doskonale rozumiem (o ile to możliwe, jak na kobietę), że ktoś może nie mieć kasy na mandat, ale jak go dostanie, to dlaczego ma do innych pretensje? Nikt mu nie kazał przejeżdżać na czerwonym, parkować na zakazie, czy przekraczać dozwolonej prędkości. Codziennie jeżdżę samochodem (od ponad 3 lat), motocyklem 2 sezony. Miałam parę razy kontrole, nigdy mandatu nie dostałam, bo nie mieli za co go dać. Nigdy nie przejechałam (ani nie przeszłam) na czerwonym. Zdarza mi się przekroczyć prędkość (lubię zapie**alać), ale akurat jak mnie zatrzymywali, jechałam przepisowo. Co nie znaczy, że jakbym dostała mandat, to bym miała pretensje do policji, czy do straży miejskiej, bo to by było poj***ne. Bo jak k***a w słup ktoś wjedzie, to ma pretensje do słupa, że tam stał?

erpi

2013-02-19, 22:01
Gazeta --- Didnt watch even!