18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjanci i zapasy ze śmieciem

Wiewór • 2019-06-07, 08:02
Policjanci próbują zatrzymać odpada społecznego.

Pan twierdzi, że stał niewinny jak baranek boży a zomowcy podeszli do niego i rzucili się i kuć poczęli bez powodu za żywota :lol:



Komentarze do filmiku to czyste złoto :amused:
Największa beka z komentarzy patoli.





O na koniec najlepszy :mrgreen:



Znalezione na FB.
Źródło

ScrappyCoco

2019-06-08, 09:26
Ci dwaj policjanci to taka sama patola, jak te ludziki w komentarzach. Rozumisz? Jak to w ogóle przeszło jakiekolwiek szkolenia?

krasnal_hałabała

2019-06-08, 10:08
remi1982 napisał/a:

Żal na to patrzeć. Faktem jest jednak, że w takim wypadku jeśli gliniarze zrobią coś nie tak to patus może ich zaskarżyć. Tak na prawdę policjmajstry ch*ja mogą, niestety. A powinien istnieć przepis który mówi, że policjant 3 razy powtarza komendę do zatrzymanego lub podejrzanego. Jeśli ktoś się nie dostosuje policjant ma prawo użyć wszelkich dostępnych środków w tym broni służbowej w celu obezwładnienia. I ch*j. Odj***li by kilku patusów to by im się na ulicy kłaniali. A tak się meczą z jednym "niewinnym".



Trzy komendy to chyba jak się nie rusza bo istnieje prawdopodobieństwo że głuchy a jak rozrabia to jedna komenda a jak do policjanta z łapami wyskakuje to kula w łeb bez ostrzeżenia i po krzyku, tak jak jest w Hamburgerowni.

pawianek85

2019-06-08, 10:55
Jabulko69 napisał/a:

I wez tutaj czuj sie bezpiecznie jak podejda do Ciebie takie dwa psy, skuja a pozniej na komencie pewnie skatuja :/



"komencie" ja pie**ole kto zapracuje na moją emeryturę :(

Daimler1916

2019-06-08, 11:02
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

oho ilu tu speców od technik interwencji i szkoleń specjalnych



Kiedyś miałem okazje zobaczyć jak owe szkolenia z technik interwencji wyglądają na jednej ze Szkółek Policji.
I jeżeli mam być szczery to przy naszej malej wiedzy (ograniczającej się do filmów z Bruce Lee) mozemy sie uznac za specjalistow od technik interwencji. Serio bo to co człowiek widział to już nie odwidzi a widzial tragedie.
Takze może nie dla całości ale dla większości taki Heniu spod monopola będzie sporym wyzwaniem (szczególnie Policjantek).

Co do filmiku to zawsze brakuje tej kropki nad I a dokładnie kaj jest początek akcji?

Siberian_Meat_Grinder

2019-06-09, 16:12
Daimler1916 napisał/a:

I jeżeli mam być szczery to przy naszej malej wiedzy (ograniczającej się do filmów z Bruce Lee) mozemy sie uznac za specjalistow od technik interwencji. Serio bo to co człowiek widział to już nie odwidzi a widzial tragedie.



OK, ale każdy policjant, który widział te filmy (więc pewnie z 90% z nich) też będzie takim samym specem jak obecni tu "instruktorzy" :D

Hrabia Drapula

2019-06-09, 19:51
powinni mieć opaski zaciskowe takie duże i spinać nogi, łatwiej by im było, a koleś z pyska wygląda na winnego

mateusz123pl

2019-06-09, 22:47
thcthc napisał/a:

na czym k***a?



Przeciez napisal ze na komencie. Slepy?

gruberps84

2019-06-15, 00:41
świadka to powinni odstrzelić od razu na miejscu