18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjanci i zapasy ze śmieciem

Wiewór • 2019-06-07, 08:02
Policjanci próbują zatrzymać odpada społecznego.

Pan twierdzi, że stał niewinny jak baranek boży a zomowcy podeszli do niego i rzucili się i kuć poczęli bez powodu za żywota :lol:



Komentarze do filmiku to czyste złoto :amused:
Największa beka z komentarzy patoli.





O na koniec najlepszy :mrgreen:



Znalezione na FB.
Źródło

krasnal_hałabała

2019-06-07, 16:53
Nie mogli go zastrzelić?

Przecież widać że mają pistolety...

Musashi_Miyamoto

2019-06-07, 17:09
DzikiNapinacz napisał/a:

Naj***ny patus, na którego wystawiony jest nakaz zatrzymania z prokuratury się stawia, a reszta patoli traktuje go jak męczennika.
Wpiszcie sobie w google "Strzegom interwencja policji" wyskoczy wam artykuł o całej akcji.



Dzięki.

Nawet bez nakazu nie powinien się szarpać z Policją. Wszystko można kulturalnie wyjaśnić... Oczywiście jak się nie jest patusem.

pve11

2019-06-07, 17:25
Przecież nie ma na nagraniu całości zajścia. Teraz pytanie do sadoli, na jakiej podstawie twierdzicie, że tu policja ma rację? Nie twierdzę, że nie, ale z tego filmu nie można takiego wniosku wyciągnąć.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-07, 18:09
RudeBoy69 napisał/a:

Co jak co ale wyszkolenie polskiej policji jest dramatyczne. Opanowanie kilku skutecznych dzwigni to 2 miesiące cwiczeń



To tak nie jest tylko w Policji,ale wszędzie w państwówce dalej jest kryterium kumoterstwa.Myślisz że w Polsce np zrobisz odpowiednią szkołę z wyróżnieniem i zostaniesz kimś tam bez pleców?W prywacie możesz tak robić i tak wielu robi,ale za to płaci to ich kosztuje,bo nikt z budżetu nie dosypie.Dla jednych to jest wyścig szczurów dla innych profesjonalizm.Jeszcze kiedyś sport był jedynym sektorem,że wynik decydował kto gdzie stoi na pudle,dzisiaj nawet to jest fikcją

PixLord

2019-06-07, 18:21
Ten filmik ma już chyba z rok.

freddy.krueger

2019-06-07, 18:33
k***a no tak na logikę po ch*j on stawia opór i tak im nie sp***oli i tak mu nie odpuszczą ... zamiast jak człowiek pojechać się zbadać czy co tam to oni od niego chcą to się patusowi przy kontakcie wzrokowym jp załączyło i ofiarę z siebie robi ...

Ęriko De Skuczas Palabras

2019-06-07, 18:40
thcthc napisał/a:

na czym k***a?



W sumie to rzeczywiście ostro skatowali w tych komentach... nasz język ojczysty...

Dent

2019-06-07, 18:50
Piwo za materiał własny :)

Br...........ę

2019-06-07, 19:40
nie rozumiem na ch*j stawiać opór w takich sytuacjach, mógł wsiąść do radiowozu bez kajdanek ale nie ja jestem Kozak

barszczzuszkami

2019-06-07, 20:23
k***a we dwóch z jednym gościem sobie nie mogą dać rady

artiee

2019-06-07, 20:50
Panowie, pie**olicie tak o patoli. Czy nie myśleliście kiedyś, że takie sebki też idą do policji? Na własnym przykładzie wiem że idą. Pokłóciłem się w zasadzie byłą żoną (bez rękoczynów, tylko słowa), ta ździra zadzwoniła na milicję. Przyjechał milicjant sebek z irokezem na głowie i bez zadnych pytań wyj***ł gazem po oczach a następnie powykręcał ręce skuł i wywiózł. Drugi słuchał ściem żony. Jak mu powiedziałem że złożę skargę i mu nawrzucałem od różnych ten ch*j wyłączył kamerkę i zaczął normalnie śmiać mi się w oczy. Mówi - oj bateryjka padła. Myślałem że otrzymam wpie**ol, ale jakoś nie.

MadDave

2019-06-07, 20:59
#bekazpatoli
Swoje już żyje sporo też odj***łem po pijaku głównie ale na trzeźwo też i k***a nigdy. Ale to nigdy nie miałem problemu z policją. Zawsze udało się ugadać, załagodzić sytuacje czy w inny sposób załatwić temat i wyjść z twarzą.
Ale nie kurła jest to pokolenie jp co się będzie szarpać z pałami co z jednej strony jest dla mnie jedną z największych zagadek ludzkości. Bo k***a no jaki to ma cel? żeby dostać dodatkowe zarzuty za atak na funkcjonariusza, no najwidoczniej. Jeśli jest tutaj ktoś kto mi to potrafi wytłumaczyć to słucham.

azerbejdzanification

2019-06-07, 22:21
Uwielbiam to patolskie poczucie sprawiedliwości. Se k***a stał i się do niego niewdzięczne psy przyj***ły. Jak żyje k***a nigdy do mnie Policja bez powodu nie podeszła. Co najwyżej jak browarka 10 lat temu się piło gdzieś na boisku. Ale jakoś zawsze kulturalnie, jak do ludzi. Czasami wj***li mandat bo musieli ale zero pretensji taką mają robote, a pić w takich miejscach nie wolno. Ale nigdy prze nigdy żaden Policjant spiny nie miał, a tym bardziej takie akcje. Więc patolu jeden z drugim nie pie**ol, że to za nic bo na bank coś za brudnymi uszami masz..

mieszalniapasz

2019-06-07, 22:29
"Panowie ja tu śtałem i widziałem fśyśko" :mrgreen: