18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja zmusza 80 latka do przyjęcia migrantów w hotelu

fantastico • 2016-11-18, 21:52
Sadyzm w czystej postaci w kierunku tego człowieka. Na naszych oczach Europa umiera. Tak ku uświadomieniu społeczeństwa.


tepad.no

2016-11-19, 13:09
saves napisał/a:

A potem zdziwienie, że ruchy nacjonalistyczne nabierają wiatru w żagle. A do kogo ma się zwrócić ten Włoch? Do władz? To właśnie one go tak wyr*chały. Europa Zachodnia już umarła, ale jeszcze o tym nie wie.



Racja ale życie w kraju czy na kontynencie gdzie nacjonalizm staje się nową modą też mi sie nie widzi. Prędzej czy później to się odbije czkawką. Gdzie tu równowaga? Jak normalny, pracujący człowiek ma żyć?

Jeśli już mają przyjować uchodźców to może zrobić tak jak w Kanadzie - tylko rodziny i zakaz wstępu dla samotnych mężczyzn?

mygyry

2016-11-19, 13:18
@tepad.no A jak im udowodnisz czy to jego rodzina czy nie, skoro nawet nie wiedzą ile mają lat więc wierzą na słowo i umieszczają 30latków w podstawówkach

tepad.no

2016-11-19, 13:25
mygyry napisał/a:

@tepad.no A jak im udowodnisz czy to jego rodzina czy nie, skoro nawet nie wiedzą ile mają lat więc wierzą na słowo i umieszczają 30latków w podstawówkach



Nie wiem na ile to jest wykonalne ale jak mają dzieci to robić badania genetyczne. Jeśli nie to wywiad - rozdzielić i zrobić przesłuchanie - gdzie mieszkali, imiona członków rodziny, marka samochodu, kolor ścian ich domu etc.

ojcieckogut

2016-11-19, 13:43

coś cicho... gdzie się podziali nasi sadolowi lewacy? nie znajdzie się nawet jeden troll?

vieri22666

2016-11-19, 14:05
@tepad.no A dlaczego nacjonalizm miałby się odbić czkawką? Wiesz najgorsze jest to, że skrajny nacjonalizm, czy skrajna lewica są sobie równie złe. Jak dla mnie chce ,żyć w Polsce która jest chrześcijańska (i tak jestem za opodatkowaniem kleru) i nacjonalistyczna, i wolna, bo jeżeli taki dziadek jak z filmu pracował 60lat na ten hotel, albo jego przodkowie dorabiali się krwawicą, to chciałbym przyjmować gości takich jakich chce, z prawem odmowy bo to mój hotel moja własność.

Jakbym był tym facetem któremu "gwałci" się jego dobro materialne, zwróciłbym się chyba do Mafii. Nie wiem jak aktualnie wygląda mafia we Włoszech ale z historii wiadomo, że była skruwysyńsko uciążliwa :)

tepad.no

2016-11-19, 14:26
vieri22666 napisał/a:

@tepad.no A dlaczego nacjonalizm miałby się odbić czkawką?



Bo nacjonalizm, tak jak lewactwo, łatwo przedobrzyć. Poza tym dla Polaków to średnio dobry kierunek bo nacjonalistyczne państwa Europy są przeciw imigracji, w tym z Polski, oraz nie będą skłonne do wzajemnego wsparcia mlitarnego czy gospodarczego(sankcje) w razie konfliktu.

Z jednej strony dużo rodaków mieszka w EU, z drugiej Polska jest zderzakiem Europy na wschód.

Nad europejskim 'nacjonalizmem' mógłbym się jeszcze zastanowić ale niestety nie widać, żeby to szło w tym kierunku.

OxY

2016-11-19, 15:51
Za milion euro odrobaczę mu ten hotel :)

kenzol

2016-11-19, 19:35
Sądzę że za jakieś 30 lat przyjdzie konfiskata prywatnych domów i mieszkań dla rzeszy imigrantów.

karoldeicide

2016-11-20, 09:28
niech pokażą teraz jak te pokoje wyglądają

Marchuat

2016-11-20, 14:50
Strasznie dużo kobiet z dziećmi :( takie smutne :O

ObserwatorSadol

2016-11-29, 17:13

To co sie wyrabia to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie(wiem że trwa osiem minut ale warto wysłuchać)