18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja zmusza 80 latka do przyjęcia migrantów w hotelu

fantastico • 2016-11-18, 21:52
Sadyzm w czystej postaci w kierunku tego człowieka. Na naszych oczach Europa umiera. Tak ku uświadomieniu społeczeństwa.


styx38

2016-11-19, 07:01
W 2003 byłem na nie w referendum dotyczacym wejścia Polski do unii europejskiej,pamiętam jak w rozmowach wszyscy piali z zachwytu nad samymi plusami wejscia w te struktury,obecnie minusów jest chyba więcej.W najbliższych wyborach głosuję na Ruch Narodowy.

HILL33

2016-11-19, 08:25
Przecież oni maja darmowe wakacje, mało tego: hotel, zarło, ciuchy wszystko za kasę podatnika.
Do tego brak konsekwencji za swoje zachowanie: kradzieże, gwałty, pobicia, obrażania i wiele innych.

Zadi_

2016-11-19, 09:45
Fantastico z wrażenia aż podpis normalny dał

bleblebator1

2016-11-19, 10:17
Miotłę w łapę i niech zapie**alają albo wypie**alają

Wiewór

2016-11-19, 10:47
Masakra. Nigdy bym nie dał wprowadzić dzikich do swojego lokalu

SirMajkel

2016-11-19, 11:06
Koleś nie widzi potencjału w tych ludziach, ja bym ich wpuścił i od razu wynająłbym prawnika, niech demolują i robią gnój, niech pałą ogniska w pokojach i niech robią pod siebie a ch*jnia europejska niech płacze i płaci.

parolpl

2016-11-19, 11:06
Jak przenoszą smoluchy do hotelu, to płaci się właścicielowi hotelu. Tyle, ze pewnie zostaną jedynymi "gośćmi" i nie wiadomo, czy dostanie ewentualne odszkodowanie za zniszczenia. Nic, tylko zamknąć ich w środku i podpalić.

Ma...........ke

2016-11-19, 11:10
Na jego miejscu z góry podniósłbym stawki 10x i powiedział że od rana wprowadziłem nowy plan biznesowy i albo goście zostają a państwo płaci albo niech wyp***zielają na bambus plus oczywiście ubezpieczenie co by małpy za dużych szkód nie porobiły.

Lexuz123

2016-11-19, 11:45
dziwne, że te murzyny w ogóle wiedzą, że to co jest przy stole służy do siedzenia.

siwybis

2016-11-19, 12:03
Jest tu może przedstawiciel lokalnego Ku Klux Klanu? Chciałbym się zapisać...

imek

2016-11-19, 12:11
@Maupajoke, o k***a, wpuścili mu gówno na jego prywatny teren, mimo tego że chłop prawie płakał bo nie mógł kompletnie nic z tym zrobić.. i myślisz, że przejęli by sie jakaś jego gadka o wyższych cenach czy nowym biznesplanie?

zairland

2016-11-19, 12:19
Papież Franciszek na środowej audiencji ogólnej wezwał do poszanowania imigrantów poszukujących wolności i pokoju. Jak zaznaczył "wszyscy jesteśmy synami jednego miłosiernego Boga. Jak wiecie mili, coraz więcej biednych i opuszczonych ludzi przybywa również w Watykanie, i oni pytają się mnie, ojcze czy możemy się modlić w bazylice Piotra? i ja im pozwalam. I mówię wam że sprzedam wszystkie złocenia, figury i obrazy, bo to marność. I jeśli więcej tych braci mnie poprosi zamaluję freski na biało, i sprzedam dzwony z bazyliki i umieścimy tam muezinów którzy nie mogą wykonywać swojej pracy. A nawet umiłowani, może przyjdzie czas na zdjęcie krzyża z kopuły Michała Anioła, i wstawienie na jego miejscu półksiężyca ze złotym oktagramem. Bo Bóg jest jeden, i każdy z nas ma krzyż w swoim sercu. Nasi goście muszą się poczuć akceptowani jak w domu którego nie mają. I to się liczy bardziej"

lakilan69

2016-11-19, 12:26
Za tydzień te same psy przyjadą na interwencję, bo dziadziowi zgwałcono córkę.