18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja wjeżdża w protestujących

Nihilista88 • 2020-05-31, 19:09
Wjechanie w protestujących jest skutkiem zabicia jednego z przedstawicieli naczelnych, o którym głośno.


xY...........69

2020-05-31, 22:36
shoe5maker napisał/a:

Rozumiałbym takie zamieszki jakby tego glinę uniewinniono, ale k***a nie. Jakiś jeden patus odwali murzyna, to nagle wszyscy biali są rasistami. Sami to skaczą po głowach swoich współplemieńców w skali większej niż 1 trup i zamieszek nie ma.



Bo te murzyniatko takie niewinne było. Jak każdy jemu podobny. Odj***li go, bo mają dość tego małpiego gaju co panoszy się po USA do którego żadne inne argumenty nie docierają. Strzelać bez ostrzeżenia to jedyna rada na to bydło. Za dużo syfu robią te małpie k***y by traktować ich jak ludzi.

Centurionero

2020-05-31, 23:34
Nie ma się co podniecać, wprowadzili godziny policyjne w 21 wieku :-D Teraz służby mają zielone światło do interwencji na skalę o jakiej tylko śnili w tych czasach.
Osobiscie uważam, że Trump wpie**oli tam taki nadzór, że połowa Minnesoty będzie chodzić jak w zegarku w rytm tej piosenki


nano50

2020-06-01, 00:04
xYZ69 napisał/a:

Bo te murzyniatko takie niewinne było. Jak każdy jemu podobny. Odj***li go, bo mają dość tego małpiego gaju co panoszy się po USA do którego żadne inne argumenty nie docierają. Strzelać bez ostrzeżenia to jedyna rada na to bydło. Za dużo syfu robią te małpie k***y by traktować ich jak ludzi.



Mam nieco włoską urodę. Nie chcę, żeby mnie kiedyś jakiś policjant odj***ł za nic, bo będzie miał dość cyganów panoszących się po rejonie. Wsadź sobie w dupę taką logikę i generalizowanie. Policjanci., którzy z zimną krwią doj***li tamtego "niewinnego" murzyna powinni dostać co najmniej dożywocie.

xY...........69

2020-06-01, 00:20
nano50 napisał/a:

Mam nieco włoską urodę. Nie chcę, żeby mnie kiedyś jakiś policjant odj***ł za nic, bo będzie miał dość cyganów panoszących się po rejonie. Wsadź sobie w dupę taką logikę i generalizowanie. Policjanci., którzy z zimną krwią doj***li tamtego "niewinnego" murzyna powinni dostać co najmniej dożywocie.



Nie zesraj się ciapciu. Za darmo nie dostał. Na uczciwego obywatela nie trafiło. ch*j mu w dupę. Poza tym nie bardzo wiem co znaczy "włoska uroda"? Włosi nie jacyś mieszańce to praktycznie typowi biali ludzie. Za to południowe regiony są mocno pomieszane stąd te ciemne mordki.

Dukenstein

2020-06-01, 00:40
Przecież to same niedoj***ne lewactwo, murzyństwo i antifa czyli gówno ludzkie.. powinni to rozjeżdżać walcem.

InnyName

2020-06-01, 03:46
25 lat im chcą wjebac za ten molotov, 2 nastolatki, siostry z bogatego domu.
Dla przykładu trump im wjebie pewnie maksa.
Najgorsze wyroki to te medialne.

homorek

2020-06-01, 05:07
nano50 napisał/a:

Mam nieco włoską urodę. Nie chcę, żeby mnie kiedyś jakiś policjant odj***ł za nic, bo będzie miał dość cyganów panoszących się po rejonie. Wsadź sobie w dupę taką logikę i generalizowanie. Policjanci., którzy z zimną krwią doj***li tamtego "niewinnego" murzyna powinni dostać co najmniej dożywocie.



Jak dać browara na minus ?

wertuqq

2020-06-01, 15:36
nano50 napisał

"Mam nieco włoską urodę. Nie chcę, żeby mnie kiedyś jakiś policjant odj***ł za nic, bo będzie miał dość cyganów panoszących się po rejonie. Wsadź sobie w dupę taką logikę i generalizowanie. Policjanci., którzy z zimną krwią doj***li tamtego "niewinnego" murzyna powinni dostać co najmniej dożywocie."

Masz powody do zmartwień

nano50

2020-06-01, 22:01
wertuqq napisał/a:

Masz powody do zmartwień



Faktycznie miałbym przej***ne, gdyby takich śmieci jak xYZ69 było więcej. Na szczęście to tylko ułomny margines społeczeństwa :-)