18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Policja wjeżdża w protestujących

Nihilista88 • 2020-05-31, 19:09
Wjechanie w protestujących jest skutkiem zabicia jednego z przedstawicieli naczelnych, o którym głośno.


ksamilian

2020-05-31, 19:18
Bardzo dobrze, j***ć murzynów, wegan i wymyślanych rzeczy co jest zdrowe ;)

swampman

2020-05-31, 19:35
ksamilian napisał/a:

Bardzo dobrze, j***ć murzynów, wegan i wymyślanych rzeczy co jest zdrowe



patrzac na twoje posty to ciebie tez :lol:

wertuqq

2020-05-31, 19:42
Bardzo dobrze. Lewackie bydło zasługuje na takie traktowanie. Zimny Budweiser dla gliniarzy.

St...........on

2020-05-31, 19:55
Zastanawia mnie dlaczego nie maja polewaczek i dlaczego radiowozy wysłane do rozrób nie mają osłon na szybach jak nasze suki.

Aru

2020-05-31, 19:57
alexandrus napisał/a:

Zastanawia mnie dlaczego nie maja polewaczek i dlaczego radiowozy wysłane do rozrób nie mają osłon na szybach jak nasze suki.



z prostego powodu - tamci chętniej używają broni :)

ma...........an

2020-05-31, 19:57
Podpalanie radiowozów, komisariatów i biznesów niewinnych ludzi. Katowanie ludzi którzy bronią swoich dobytkow i określanie to mianem "walki z rasizm". j***ne bydło które nadaje się do utylizacji bo większego pożytku z tego nie będzie.

mygyry

2020-05-31, 20:16
Stany Zjednoczone Ameryki uznadzą Antifę jako organizację terrorystyczną - taką deklarację złożył dzisiaj na Twitterze prezydent USA. Donald Trump uważa, że to "Antifa i radykalna lewica" odpowiada za gwałtowny przebieg zamieszek po śmierci George'a Floyda.

Szkoda że nasz rząd nie ma takich jaj

r061071

2020-05-31, 20:35
mygyry napisał/a:

Stany Zjednoczone Ameryki uznadzą Antifę jako organizację terrorystyczną - taką deklarację złożył dzisiaj na Twitterze prezydent USA. Donald Trump uważa, że to "Antifa i radykalna lewica" odpowiada za gwałtowny przebieg zamieszek po śmierci George'a Floyda.
Szkoda że nasz rząd nie ma takich jaj



nie no kolego Maliniak to ma dopiero jajca ,wczoraj postawił sie prezesowi i podpisywał wszystko swoim długopisem

Jestem_na_nie

2020-05-31, 20:47
Policja powinna zastrzelić tego w czerwonym za terroryzm

donkapusta

2020-05-31, 21:11
Powiem tak, to co zrobiła policja z tym czarnym (udusiła go) jest niedopuszczalne. Ci policjanci zwyczajnie go zabili i powinni za to beknąć.
Ale wzniecać zamieszki, okradać, demolować, podpalać to ch*jowizna pierwszej maści. W tym przypadku policja powinna działać z całą stanowczością, a w przypadkach tego wymagających zwyczajnie strzelać ogniem ciągłym.

alucard321

2020-05-31, 21:27
swampman napisał/a:

patrzac na twoje posty to ciebie tez



Wow! Mamy czarnego wegana na sadolu. Tego się nie spodziewałem.

Powinni rozstawać 2 miniguny i rozj***ć wszystkich zebranych. Wmieszanych w tłum białych też. Jeśli jest tam jakiś biały to sympatyzuje z małpami i zasługuje na rozj***nie łba.

suchysongoful

2020-05-31, 21:28
Nie szkoda im samochodu
Może się ubrudzić :mrgreen:

shoe5maker

2020-05-31, 21:39
Rozumiałbym takie zamieszki jakby tego glinę uniewinniono, ale k***a nie. Jakiś jeden patus odwali murzyna, to nagle wszyscy biali są rasistami. Sami to skaczą po głowach swoich współplemieńców w skali większej niż 1 trup i zamieszek nie ma.

pankruk

2020-05-31, 22:06
mygyry napisał/a:

Stany Zjednoczone Ameryki uznadzą Antifę jako organizację terrorystyczną - taką deklarację złożył dzisiaj na Twitterze prezydent USA. Donald Trump uważa, że to "Antifa i radykalna lewica" odpowiada za gwałtowny przebieg zamieszek po śmierci George'a Floyda.
Szkoda że nasz rząd nie ma takich jaj



Trump decyduje się na radykalne kroki bo w USA zbliżają się wybory i idzie ostra walka o władzę. Każdy trochę lepiej zorientowany w polityce wie, że takie akcje są zawsze szeroko nagłaśniane żeby osłabić kontrkandydata. Donald jak widać też potrafi.