18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja w Arizonie terroryzuje białych

Rejti • 2019-02-10, 11:59
Są biali, więc Soros się nimi nie zainteresuje :-D
W ruch idzie paralizator, kop na bile też leci.
Akcja od ~2:30



spoiler

gohan27-01

2019-02-10, 23:34
W Polsce tak powinno być, policja też dużo ryzykuje tylko utarło się w tym głupim społeczeństwie, że polscy policjanci nic nie zrobią.

Xumme

2019-02-10, 23:34
Gamera napisał/a:

Mieszkam od małego w US i nigdy nie zdarzyła mi się taka akcja. Zawsze jak widzę coś takiego, to po ryjach tych ludzi widać, że problem to ich drugi imię. Nie dziwię się policjantom, bo naprawdę ryzykują życie, to nie jest bajka jak w Polsce, że nikt tak naprawdę policjantom nie zagraża. Tutaj w każdej sekundzie możesz oberwać kulką i muszą reagować wcześniej.



I masz klawiature z Polskimi znakami w US? :D

UBcjaPOLSKA

2019-02-11, 05:26
tam prawo chroni policjanta.... W polsce jak pijaka na izbę się wywozi trzeba udowadniać, że zagrażał albo sobie - albo komuś innemu, jakich słów używał... A potem pytania, dlaczego w przedpokoju na interwencji gdzie agresywny 130kg napie**alał żonę, dostał po ryju gazem na dzień dobry? Przecież policjant mógł użyć siły fizycznej i chwytów obezwładniających, a gazu używać, dopiero gdy te okazały się niewystarczające...

Tafariel

2019-02-11, 07:15
Koleś kręci się jak gówno w betoniarce, nie ma żadnego dowodu tożsamości i nie wykonuje poleceń i zdziwiony, że go stamtąd wyciągnęli... Tak jak czasem na nagraniach policjant mówi, żeby typ wyjął rękę spod kurtki typ nie wyjmuje ręki, a później zdziwienie bo odstrzelili takiego... Zabrakło tylko "ała biją mnie nagrywaj to mordo!"

spoons

2019-02-11, 07:37
"bo dzieci", "nie przy dzieciach" ja pie**ole, to co? Ciekawe co by dzieci powiedziały jak by doszło do strzelaniny. Dzieci tego typa pewnie niejedną ostrzejszą akcje w domu w wykonaniu taty widziały.

Rollie

2019-02-11, 09:21
Kilka uwag odnośnie sytuacji
policja w juesej lubi chwalić się sukcesami jak chyba wszędzie na świecie i gdyby wszystko odbyło się legitnie to video z akcji byłoby dostępne dla gawiedzi już na drugi dzień a ten temat liczy sobie poltora roku. Można tu postawić teze, że celem było przeczekanie do przyschnięcia sprawy a potem legalne ukręcenie łba całemu tematowi (patrz sprawa nagrania z tasera Igora Stachowiaka).
Gliniarz który użył tasera (ten z Arizony) został zwolniony ze służby i nie wiadomo czy nie usłyszy zarzutów
A co do odszkodowania i zadośćuczynienia w USA to rodzinka z ogarnietym prawnikiem wyjmie spory szmal proszę mi wierzyć i nieważne czy pójdzie o exssesive force czy sexual harassment bo te dwie opcje są rozważane z tego co na szybko wyczytałem

Ponizej link z podobnej sprawy

Kierowca dostał omłot od gliniarza za co dostał 1.3 mln USD a gliniarz poszedł siedzieć






jest sprzed półtora roku i dopiero teraz

polakwrocek

2019-02-11, 09:23
spoons napisał/a:

"bo dzieci", "nie przy dzieciach" ja pie**ole, to co? Ciekawe co by dzieci powiedziały jak by doszło do strzelaniny. Dzieci tego typa pewnie niejedną ostrzejszą akcje w domu w wykonaniu taty widziały.



POj***ło ? :) Facet niewinny. Dostał odszkodowanie. Więc jest to nadużycie. Policja widząc białego aż się po gaciach zesrała że media to zignorują. I można robić co im się podoba.

jendró

2019-02-11, 09:54
Za akumulator na jajach piwko leci :mrgreen:

Dzisiaj

2019-02-11, 13:21
Kierowca obecnie w wiezieniu odsiaduje za wlam do domu. Powinni mu jaja usmazyc paraluzatorem by juz nie rozsiewal swojego DNA

picolo

2019-02-11, 15:51
Wystarczy wytłuścić, że to Arizona. To nie region to stan umysłu.

Justynka99

2019-02-12, 11:30
Nie ma znaczenia, czy facet jest winny, czy niewinny - od sądzenia i wydawania wyroków jest sąd, a nie policjanci. Nie mam nic przeciwko, gdy policjanci używają siły wobec kogoś, kto próbuje uciec, albo im w jakiś sposób zagraża, ale tortury na skutym facecie to już zdecydowanie wymierzanie kary.

Wiewór

2019-02-12, 11:53
Przecież go potraktowali ulgowo w porównaniu do murzynów. Dostał tylko paralizatorem i z buta w jaja . Murzyna bu od razu zastrzeli :-D