18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja uderzyła w Baronów Narkotykowych

xts • 2013-07-15, 18:35
W dniu dzisiejszym Policja zlikwidowała największych Bossów narkotykowych w Suwałkach, a dokładniej:

"Przejęli półtora grama marihuany. Sukces suwalskiej policji


Funkcjonariusze z grodu nad Czarną Hańczą uderzyli w podziemie narkotykowe. W czwartek zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali marihuanę - jeden miał gram, drugi pół. Zatrzymanym posiadaczom narkotyków grozi do trzech lat więzienia.
W miniony czwartek, około godziny dwudziestej, na jednej z suwalskich ulic funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach znaleźli przy legitymowanym 23-latku narkotyki. Mężczyzna posiadał około grama marihuany. Dwie godziny później kolejny patrol pełniący służbę na terenie miasta, podczas legitymowania 20-latka przy ul. Noniewicza, odkrył w dłoni młodego mężczyzny blisko 0,5 grama marihuany. 23- i 20-latek zostali zatrzymani, usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, za to przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności."

Cały tekst: http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,14278159,Przejeli_poltora_grama_marihuany__Sukces_suwalskiej.html#ixzz2Z8HWCxgF

Ulice są bezpieczne, można wyjśc.

ZmianaNicka

2013-07-15, 20:27
1,5 grama warte 30zl, no to pojechali po bandzie

Machol

2013-07-15, 20:28
Strach się przejść pewnymi ulicami w Suwałkach nawet w dzień - bardzo agresywne dresy. I gdzie była Policja? Po przeczytaniu tego artykułu już wiem gdzie lubią się pokazywać ;-) A budynek mają na tyle duży, że starczyło by (porównując) dla połowy Katowic.

Jarosławek

2013-07-15, 20:41
Podziemie narkotykowe mnie rozj***ło xD

MCL

2013-07-15, 20:41
Gdzie można sprawdzić wyroki sądów w polsce? Jest jakaś baza danych?

Tafariel

2013-07-15, 20:49
Kolumbijski kartel k***a rozj***li ... Tą marychą to naprawdę wielką krzywdę wyrządzili, dożywocie, a nie trzy lata! :krejzi:

piter1372

2013-07-15, 21:12
Jak dobrze że państwo się nami opiekuje i strzeże nas od narkotyków i czarnego rynku, chcąc nas uchronić od tego wsadzają do paki do 3 lat i myślą że przez to będziemy lepsi? Dobre żarty... po prostu ręce opadają jak się nawet czyta o tych ich "wielkich" poczynaniach... TO WINA TUSKA :krejzi:

Majorus

2013-07-15, 22:02
narkotyki były pewnie warte miliony dolarów

Amplifa

2013-07-15, 22:51
dmnkzl napisał/a:

Gówno prawda!!! Nie piszcie jak pojęcia nie macie. Miałem w domu 1 krzaka. Życzliwy ktoś raczył mnie podpie**olić (pewnie dlatego że wystawiałem go w oknie do słońca). Policja wpadła, krzaka zabrali, a ja dostałem wiecie ile? 60 godzin prac społecznych, minimum 20h miesięcznie. Odpracowałem w 2 tyg i to wszystko, nawet w papierach nic nie mam.
Więc pie**olenie że 3 lata itp możecie odsunąć na bok. Za posiadanie grozi do 3 lat owszem. Ale musieli by znaleźć bardzo duże ilości, specjalnie na handel. Za 1g czy jakieś tam śmieszne ilości nic nie zrobią.



Co Ty pie**olisz ? Po pierwsze prac spolecznych nie mozna odrobic w ciagu jednego miesiaca wszystkich, wiem bo sam sie kuratora pytalem, sad po prostu nie uznaje jezeli przekroczysz limit. Po drugie papierow nie mozesz miec czystych bo jezeli dostales godziny to oznacza ze przedawnienie bedzie dopiero za 5 lat.

Sichimpresich

2013-07-16, 00:52
maniek1340 napisał/a:

Suwałki- miasto zbrodni



ehh moje miasto :glowawmur: żart , żartem ale te miasto jest naprawdę patologiczne

MiloszS

2013-07-16, 02:10
"z zarekwirowanych narkotyków można by utworzyć ok.1000 działek o czarnorynkowej wartości ponad 10000 zł" - tradycyjna psiarska dopiska, której tu brakuje :)