18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Policja uderzyła w Baronów Narkotykowych

xts • 2013-07-15, 18:35
W dniu dzisiejszym Policja zlikwidowała największych Bossów narkotykowych w Suwałkach, a dokładniej:

"Przejęli półtora grama marihuany. Sukces suwalskiej policji


Funkcjonariusze z grodu nad Czarną Hańczą uderzyli w podziemie narkotykowe. W czwartek zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali marihuanę - jeden miał gram, drugi pół. Zatrzymanym posiadaczom narkotyków grozi do trzech lat więzienia.
W miniony czwartek, około godziny dwudziestej, na jednej z suwalskich ulic funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach znaleźli przy legitymowanym 23-latku narkotyki. Mężczyzna posiadał około grama marihuany. Dwie godziny później kolejny patrol pełniący służbę na terenie miasta, podczas legitymowania 20-latka przy ul. Noniewicza, odkrył w dłoni młodego mężczyzny blisko 0,5 grama marihuany. 23- i 20-latek zostali zatrzymani, usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, za to przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności."

Cały tekst: http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,14278159,Przejeli_poltora_grama_marihuany__Sukces_suwalskiej.html#ixzz2Z8HWCxgF

Ulice są bezpieczne, można wyjśc.

pirastro

2013-07-15, 19:51
i bardzo dobrze. do więzienia narkomanów pozamykać. najlepiej Alcatraz :krejzi:

Tomikchomik1

2013-07-15, 19:56
I dobrze. Jak posiedzą, może zmądrzeją.

facet85

2013-07-15, 19:57
wo k***a... myślałem, ze ktoś sobie jaj robi .. a to poważne pisemkooooooo :D :D :D podziemie. No na pewno chłopaki się w h*j k***a ukrywali ;) )))

KMD

2013-07-15, 20:00
Bez żadnego j***nego sensu.
Moje podatki będą go z tego powodu utrzymywać 3 lata? Ja pie**olę!
Nie lepiej zaproponować im ugodę i wsypanie dillera? Za takie ilości nie powinno być żadnych kar, a już na pewno nie tego narkotyku.

chłop_małorolny

2013-07-15, 20:04
Mieli marihuaem !. Geniusze zbrodni! Gdyby nie nasi dzielni i mądrzy funkcjonariusze prawdopodobnie ład na cały świecie został by zachwiany. Przecież marihuanina to ino groźniejsza od wzbogaconego uranu a jej czarnorynkowa wartość to z milion amerykańskich dolarów za gram.

nakimesis88

2013-07-15, 20:08
Kiedyś była śmieszna sytuacja w mojej okolicy - mieście obok i mojej miejscowości. Koleś za zioło na własny użytek dostał chyba z 2-3 lata, kiedy w tym samym czasie doszło do skatowania (poważnego pobicia) 3 przechodniów przez grupę 3 wyrostków (jakieś 18-30 lat każdy), którzy następnie dostali jakieś 1/4 kary za zielsko. W zawieszeniu :samoboj:

MCL

2013-07-15, 20:13
Z tego wniosek prosty. Lepiej nie pie**olić się z maryśką w skali na jedną osobę. Lepiej założyć narkotykowy kartel, nielegalną podziemną hodowlę, wynająć kilkunastu karków, najlepiej jeszcze dać im po reprezentatywnej klamce i siedzieć jak boss w swoim apartamencie, jarać ten swój pół gram zielska, a to że dwadzieścia kilo idzie dziennie w obieg, nasza dupa jest chroniona przez karków z gnatem, a policja zgarnia tych co kupują po jednym gramie dla siebie.

pie**olona lewacka logika. Zwalczać problemy tam gdzie ich jest najmniej.

DARX

2013-07-15, 20:14
zal jak ch*j heh mieszkam w niemcech poprostu wiecej zarabiam i lepiej sie zyje i mam wyj***ne do holandi mam 30 min drogi jak mnie zlapia dostane upomnienie bodz jakies godziny do odpracowania ..chyba ze kogos lapia co dzien to moze ma przej***ne ..

oc...........an

2013-07-15, 20:18
Zauważyliście że kary za narkotyki są u nas często gorsze niż za gwałt czy pedofilię? W USA jest jeszcze gorzej... Otóż wysuwam tezę, że państwo tak kara za narkotyki nie dlatego, żeby z nimi walczyć, ale żeby zaprzestać samego obrotu gotówką, na którą państwo nie może położyć łapę (czyt. VAT). Jak widać, nasze pieniądze są dla państwa ważniejsze od naszego życia czy psychiki :/

psiwytrysk

2013-07-15, 20:20
Oni to wszczykujom dzieciom. Policja nas broni.

stalowyszczur

2013-07-15, 20:23
W Irlandii ichniejsze pieski (garda siobhana) zabraly mi wora trawy, no tak ze 5 gieta bylo, przeprosili, powiedzieli ze musza, ze jakbym mial haszysz to by mi zostawili, ale trawe niestety musza mi zarekwirowac. Tyle.

W Polsce bym wyrwal jakies 2-3 lata przy dobrym wietrze, poznalbym nowych przyjaciol, zasmakowal meskiego zycia. k***a, po co ja wyjechalem.

dmnkzl

2013-07-15, 20:24
Gówno prawda!!! Nie piszcie jak pojęcia nie macie. Miałem w domu 1 krzaka. Życzliwy ktoś raczył mnie podpie**olić (pewnie dlatego że wystawiałem go w oknie do słońca). Policja wpadła, krzaka zabrali, a ja dostałem wiecie ile? 60 godzin prac społecznych, minimum 20h miesięcznie. Odpracowałem w 2 tyg i to wszystko, nawet w papierach nic nie mam.
Więc pie**olenie że 3 lata itp możecie odsunąć na bok. Za posiadanie grozi do 3 lat owszem. Ale musieli by znaleźć bardzo duże ilości, specjalnie na handel. Za 1g czy jakieś tam śmieszne ilości nic nie zrobią.

12...........yu

2013-07-15, 20:26
3 lata? No przecież ręce opadają :shock:

ch...........07

2013-07-15, 20:27
Dobrze, dobrze niech zamykają za trawę, za kilka lat ci którzy wyjdą z kicia na pewno będą "nowymi" lepszymi ludźmi... zobaczymy jak wtedy sobie policja będzie radzić.