18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

policja szykuje się na mecz Lechia Legia

nowynick • 2018-12-10, 09:25
i na to idą nasze podatki, powinni im się dać pozabijać i była by kasa na te całe podwyżki, o które tak się doprosić nie mogą

Daimler1916

2018-12-11, 17:13
kullman napisał/a:

tak sie sklada ze pracuje w tej firmie :P i powiem wam ze prawo niestety jest smieszne tak jak co niektorzy pisza ... bo kibolka sie bardzo wozi a sady maja w dupie nas jako normalnych obywateli. Prawda jest taka ze ten caly protest rozchodzil sie tak na prawde o godne zarobki dla nas a przede wszystkim o odejscie ze statystyki :) bo nie czepiamy sie za pie**oly (ofc nie mowie tu o ewenementach na ktorych z uzytkownikow mogl wpasc/spotkac sie). Chcemy wiekszego bezpieczenstwa i tak samo wkoncu skonczyc z ochrona kibolki ...



1. Współczuję Tobie ze pracujesz w takiej patologicznej formacji (mowie serio). No bo nie oszukujmy się Polska Policja nie ma zbyt wiele wspólnego z Prawdziwa Policja.
2. Również nie oszukujmy się ale ten „protest” za wiele wam nie dal. Poza tym ze wywalczyliście gorze podwyżki i 25 lat służby to wy jako pierwsza linia nic nie zyskaliście. Ja zamiast się kopać z debilami z SCS zmieniłem zawód i naprawdę jest mi o wiele lepiej. A służba mundurowa? Kiedyś była prestiżem a teraz jest zbiorem patologii, bałaganu i układów. Takie są realia i serio nie zdziwi mnie to gdy za ta „Psia grypę” oberwiecie. Zresztą kursanci z pewnej szkółki już dostali rykoszetem tak mocno ze wszyscy oblali egzamin końcowy.

MadDave

2018-12-11, 17:20
@AnyCaramba - może i mój umysł działa na płaszczyźnie zbyt nieosiągalnej dla twojego. Dlatego może ci się to wydawać szalone.
Dlatego napisze jeszcze raz- agresywne, nafetowane kibolstwo powinno zostać odstrzelone.
Najchętniej bronią automatyczną.
Podejrzewam że każdy na tym skorzysta.

maarrs

2018-12-11, 17:24
Najgorsze jest to, ze za tych pajacow i tak obrywaja kluby sportowe.

karoldeicide

2018-12-11, 19:46
abraxus ale tyś mnie teraz zaimponował

Adrian92

2018-12-11, 20:24
MadDave napisał/a:

@ Adrian92 - nie zesraj się tylko.
Gdyby nie było ryzyka zagrożenia nie było by tyle policji do ochrony. Jak dla mnie do tego bydła powinno się strzelać ostrą amunicją.
Nie mam litości dla kiboli.
A jak polska policja sobie z nimi nie radzi to ściągnąć ruski omon.



I ty mi piszesz nie zesraj się jak sam srasz w komentarzach i wylewasz swoją frustracje? Boże, co za pajac :)

Ty nie masz litości dla kiboli, hahahahahahahah... facet, jedyne co możesz to zwyzywać przez kompa, o jakiej litości Ty piszesz, dziecko...

MadDave napisał/a:

@AnyCaramba - może i mój umysł działa



Nie, twój umysł nie działa. Jesteś ograniczoną amebą.
Nagonka na kibiców zaczeła się za tuska i platformy, tyle było szumu w tv i internecie, ze kibice źli, i jak widać, tusk osiagnął swój cel bo wyprał mózgi takim idiotom jak ty których w Polsce nie brakuje.

Bo wiesz jak to jest, jako normalny inteligentny i dojrzały facet, zdaje sobie sprawę, ze są kibice i tacy i tacy, że nie każdy kto jeździ motocyklem to dawca, nie każdy kto jeździ bmw to cwaniak, nie każdy kto łysy to "seba".
Wam to się już szczurki od internetu popie**oliło, wy tutaj robicie wszystko by być na siłę śmiesznym, kumatym a tak naprawdę patrzac z boku, jesteście przykrymi i ograniczonymi ludźmi bo jakbyś poznał tego kibola, tego dawce, tego sebe w realu to jeszcze byś z Nim piwo pie**olnął, bo to w porządku ludzie z wyjątkami jak w każdej społeczności.
A ocenianie kogoś przez pryzmat jego pasji, wyglądu czy majątku jest słabe i tylko pokazujecie jakimi jesteście mało wartościowymi ludźmi.

chico35

2018-12-11, 20:40
Nie komentuję tutaj niektórych (większości wypowiedzi) chociaż nóż w kieszeni sie otwiera jakie głąby się tu wypowiadają, ok wiem już że 99% ludzi stąd nienaiwdzi (?) motocyklistów, pewnie dlatego że mama nie pozwala jeździć na 2oo i po prostu zżera zazdrość - ok, ale komentarze o podatkach etc odnośnie tego zdarzenia to już szczyt głupoty.
Wojewoda w porozumienia z komendantem policji 3 dni przed meczem doszli do wniosku, że kibice ległej nie będą mogli wejść na stadion bez racjonalnego wytłumaczenia. Pociąg zaklepany, bilety kupione, mecz na szczycie i taki liść w pysk dla tych, dla których nasza najlepsza liga na świecie jest wszystkim i którzy kibicują swoim drużynom na wyjeździe - wy pewnie tego nie zrozumiecie bo nie ruszacie tyłków od komputerów - więc kibice postanawiają i tak jechać przez co zrobił się ogólny burdel. Gdyby mogli normalnie wejść na stadion nie byłoby blokowania miasta (pociąg podjeżdża pod sam stadion) i mecz by się odbył w zajebistej atmosferze. Stadion w Gdańsku jest jednym z najbezpieczniejszych w Polsce i NIGDY nie było na nim żadnych dymów a były na nim dużo lepsze chuligańsko ekipy niż ci z wawy. Bez odbioru i w dupie mam co będziecie odpowiadać w temacie bo pisac i tak już nie zamierzam.

Wiewór

2018-12-12, 07:14
@up uuuu pierwszy kibol wypełz ze swojej socjalnej nory :D

Nolder

2018-12-12, 20:20
Śmiać mi się chce gdy widzę te małe dziewczynki pracujące w prewencji.
Białe kaski robią laski

MadDave

2018-12-12, 21:43
Adrian92 napisał/a:




A ocenianie kogoś przez pryzmat jego pasji, wyglądu czy majątku jest słabe i tylko pokazujecie jakimi jesteście mało wartościowymi ludźmi.



Adrianek mordko widzę że nastąpiłem na twój czuły punkt bo uniosłeś się jak mały j***ny nic nie znaczący balonik w przestworza :)

Powiem ci że kiboli nienawidzę bardziej od jakiejkolwiek innej grupy społecznej. Już chyba pedały i asfalty mi mniej przeszkadzają.
Mieszkam niedaleko stadionu i widze co te małpy wyprawiają po meczu zakończonym dowolnym wynikiem. Więc będę otwarcie i wprost mówił o tym że najchętniej bym takie bydło w ortalionach rozjeżdżał lub mielił, oraz odstrzeliwał z dowolnego kalibru amunicji za każdym razem gdy znowu kogoś zaczepiają, rozbijają szyby na przystanku czy wyrywają śmietnik żeby rzucać nim w jadące samochody.

Widzę że czujesz z nimi i ogromną więź i myśl o tym że możesz sobie demolować miasto z hymnem swojego ulubionego klubiku na ustach sprawia że dopiero w tym momencie doznajesz erekcji.
Smutne to, ale nie chce cię oceniać.
Każdy ma prawo być sp***olony na swój sposób :)

Dałem ci piwko żebyś się nieco dowartościował bo widzę że chyba tego potrzebujesz.

Anty_Blanty

2018-12-13, 13:06
Abraxus napisał/a:

To jest pokłosie rozpasania bandytów przez naszych rządzących. Nie będę oskarżał żadnej opcji politycznej bo żadna partia u władzy NIGDY nic nie zrobiła w sprawie kiboli.
Wymiar sprawiedliwości jest kompletnie niezainteresowany doprowadzeniem do normalności.
Po meczach zapadają wyroki 100 zł grzywny za oplucie, znieważenie policjanta. 200 zł za czynną napaść. Więc o czym rozmowa? Jak tu ma być normalnie? Grzywny jakie orzekają nie pokrywają nawet pracy protokolantki.
Sędzia, który wydaje takie wyroki wobec kiboli powinien zostać odsunięty do sądu grodzkiego do prowadzania spraw właścicieli psów srających na chodniki.
Żeby było normalnie to po pierwsze należy ich pałować na fioletowo, dwa prowadzić drakońskie bezwzględne prawo i wyrok w 24h, grzywny po 100000 zł ściąganie w sposób bezlitosny, za czynną napaść bezwzględne więzienie.



Aż się zalogowałem na moje sadolskie konto po paru latach by napisać ten komentarz. Na wstępie muszę, choć nie chcę napisać, że jesteś zwykłym baranem oderwanym od rzeczywistości, ale jak się siedzi cały czas w swoim "mega" zajebistym świecie w czterech ścianach, a jedynym oknem na świat jest monitor komputera, to masz jak masz...

Po pierwsze pie**olisz o jakimś przyzwoleniu politycznym na wybryki kibiców, którego nigdy nie było. Od zawsze każdy rząd, czy to z lewa czy prawa z nami walczył i to się nie skończy.
Po drugie pie**olisz o mało ostrym prawie w przypadku oplucia policjanta itp., Otóż uświadomie Cię, że za znieważenie policjanta Ty jako obywatel-nie kibic dostaniesz grzywnę. Obywatel-kibic dostanie oprócz dołka 48h bez jedzenie i wody również wpie**ol. Grzywny nie dostanie, ani kary pozbawienia wolności, a coś bardziej upierdliwego, czyli tzw. prace społeczne, które skutecznie demolują życie codzienne,zawodowe. Dopiero jak nie odbębni tych prac trafia do więzienia. Obywatel-kibic nawet poza obiektem sportowym dodatkowo otrzyma zakaz stadionowy na widełkach od dwóch do sześciu lat, a tenże zakaz połączony jest z dozorem policyjnym, czyli obowiązkiem stawiennictwa na komisariacie w godzinach rozgrywanych meczów polskiej reprezentacji oraz klubu, którego się jest kibicem, bez względu czy mecz jest w kraju czy za granicą.
I Ty chcesz wmawiać ludziom, że kary są za słabe?
Może i są za słabe, ja nie jestem za powszechną rozp***uchą sebixów w kominiarkach, to tak nawiasem, ale przejdźmy do sedna sprawy i do pewnego faktu, o którym nikt tutaj nie wspomniał.
Mecz na szczycie tej ch*jowej ligi odbywał się w Gdańsku. Komisja Ligi zawiesiła na ten "wyjątkowy" mecz karę wyjazdową dla kibiców Legii. W związku z tym SKLW zorganizowało sprzedaż biletów, pociąg specjalny na 1400 osób. Dwa dni przed meczem wojewoda na wniosek policji zamyka sektor gości w Gdańsku, gdyż twierdzą, że nie są w stanie zabezpieczyć tego meczu...
Żyjemy ponoć w demokratycznym kraju, więc nikt kibicowi nie będzie swoim widzimisie zabraniał jechać za swoją drużyną, więc kibice Legii wsiedli w pociąg i pojechali złożyć wieniec pod pomnikiem Poległych Stoczniowców.
Koniec końców polska policja swoją kretyńską i nielogiczną decyzją naraziła Nas podatników na koszty czterokrotnie większe niż koszt zabezpieczenia przemarszu kibiców z pociągu na stadion i z powrotem. Tym samym zaprzeczyli sobie, że nie są w stanie zabezpieczyć tego meczu, angażując 3 razy więcej białych kasków na ten dzień...
Na tym filmie widać jak kibice Legii zagrali na nosie białym kaskom. Policja przekonana, że "kibole" będą chcieli dostać się na mecz, wysiądą na dworcu głównym, a tu ch*j dupa psikus pojechali jak planowali na stację stocznia. Stąd szybka zawijka białych kasków w celu przemieszczenia się na stocznie.

Jeśli nie wiesz jeszcze po co to piszę to już Ci odpowiadam - nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. ch*ju.