18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

policja szykuje się na mecz Lechia Legia

nowynick • 2018-12-10, 09:25
i na to idą nasze podatki, powinni im się dać pozabijać i była by kasa na te całe podwyżki, o które tak się doprosić nie mogą

Wiewór

2018-12-10, 09:41
To jest pokłosie rozpasania bandytów przez naszych rządzących. Nie będę oskarżał żadnej opcji politycznej bo żadna partia u władzy NIGDY nic nie zrobiła w sprawie kiboli.
Wymiar sprawiedliwości jest kompletnie niezainteresowany doprowadzeniem do normalności.
Po meczach zapadają wyroki 100 zł grzywny za oplucie, znieważenie policjanta. 200 zł za czynną napaść. Więc o czym rozmowa? Jak tu ma być normalnie? Grzywny jakie orzekają nie pokrywają nawet pracy protokolantki.
Sędzia, który wydaje takie wyroki wobec kiboli powinien zostać odsunięty do sądu grodzkiego do prowadzania spraw właścicieli psów srających na chodniki.
Żeby było normalnie to po pierwsze należy ich pałować na fioletowo, dwa prowadzić drakońskie bezwzględne prawo i wyrok w 24h, grzywny po 100000 zł ściąganie w sposób bezlitosny, za czynną napaść bezwzględne więzienie.

~Velture

2018-12-10, 09:52
@up
Wystarczy traktować czynną napaść na policjanta jak usiłowanie zabójstwa. Dopie**alać maksymalne wyroki i problem sam się rozwiąże.

~DMT

2018-12-10, 09:58
:roll:

Bydła nie bronię, ale tutaj byłbym ostrożny z tym co piszesz...
Pies całe życie uwiązany na łańcuchu, może być nieobliczalny po jego rozkuciu. Myślę, że wiesz o czym mówię...

Wiewór

2018-12-10, 10:04
Velture napisał/a:

@up
Wystarczy traktować czynną napaść na policjanta jak usiłowanie zabójstwa. Dopie**alać maksymalne wyroki i problem sam się rozwiąże.


Na miejscu prokuratora czynną napaść robił bym za popchnięcie policjanta. Za rzucenie butelką czy kamieniem usiłowanie zabójstwa.

~Velture

2018-12-10, 10:13
@up
Tylko prokurator musi sobie wyhodować jaja najpierw a nie, że do bandytów jest obsraną p*zdą ale jak trafi na kogoś z lufą zioła to tworzy z tego 10 porcji albo jest mocny do zwykłego kowalskiego co w obronie własnej jebnął bandycie w ryja za mocno i tamten źle upadł.

ProVVe

2018-12-10, 10:26
Myślałem, że do Francji i Belgii jada :-)

nowynick

2018-12-10, 10:35
a nie prościej (taniej) niż prokurator, śledztwa, sądy, więzienia serio dać im się napie**alać do upadłego?

Daimler1916

2018-12-10, 10:45
No dobra tylko pytanie co oni zabezpieczali skoro trybuny dla kibiców Legii zostały zamknięte?
Czyzby bali sie 1400 osob z NS która złożyła wieniec pod Pomnikiem Stoczniowców?

Cz...........as

2018-12-10, 10:54
Ale wy pie**olicie. Policja jest od tego żeby pilnować porządku. Tam gdzie jest ryzyko burdy, czy to na meczu, gdzie spotykają się kibole-debile czy to na obchodach ch*j wie której miesięcznicy.

Cytat:

Po meczach zapadają wyroki 100 zł grzywny za oplucie, znieważenie policjanta. 200 zł za czynną napaść.


No chyba w Twoim żydolandzie... Przeczytaj Art. 223 KK i zobacz co grozi za czynna napasć.

janlew

2018-12-10, 11:34
ch*j z tym ile idzie na mecze. Na muzeum żydów, w którym opluwa się Polskę, idzie w k***ę więcej.

gabriel0

2018-12-10, 13:42
Widzę że tu naprawdę nikt nie bardzo rozumie o co chodzi. System jest skonstuowany tak, aby sam siebie napędzał, co daje niskie kary, gdyż karany później znowu może popełnić taką samą zbrodnię, co daje podwójne (nieograniczone) przychody.
Prosty przykład bezpieczeństwa w terenie zabudowanym. Dlaczego wstrzymanie prawa-jazdy jest dopiero po przekroczeniu o 50 dozwolonej prędkości? W celach bezpieczeństwa powinno się natychmiast zabierać uprawnienia dotyczące prowadzenia pojazdu. Prędkości nie przekracza się "nieświadomie".
Dzięki temu sam zapie**alam ile się da, bo kary nie są odczuwalne.

Nattttsjel

2018-12-10, 14:33
Ogromna? Chyba nie widzieliście co się dzieje teraz w Katowicach. Na osiedlu Gwiazdy policjanci stoją na klatce schodowej i się wypytują gdzie co za czym. Bo tak, bazooke se z dupy wyciągnę i pójdę strzelać z dachu. Moim zdaniem jak przyjechali do was tacy ważni, to niech jadą ze swoją obroną. Pozbierali policjantów z całej okolicy i teraz na komendzie nie można nic załatwić bo "nie ma ludzi". Ale nie, władza dostala okazję organizacji jakiegoś kolejnego badziewia to wyda w cholere kasy a i tak nic z tego nie będzie. Informacje z pierwszej ręki: "spotkania" w spa, kolacje w restauracjach i ladnie Panie do trzymania neseserka. Ja tylko czekam, aż ogłoszą jakie to ciekawe i poważne postanowienia zostały klepnięte na tym całym Szczycie

Daimler1916

2018-12-10, 15:27
@up Potwierdzam.
Sam wczoraj spotkałem się z sytuacja gdzie wracając ze szkoleń (Świadectwo Maszynisty) zostałem zatrzymany przy stacji PB. Powód? Samochód był podejrzany bo na tylnej kanapie miałem plik papierów związanych z nauka na egzamin... Co to by było gdybym na siedzeniu miałbym torbę z narzędziami? Pewnie AT by wezwali... No ale ważne ze jakiś durny COP jest zabezpieczony. Kij z tym ze pół miasta jest zablokowane i ciężko gdziekolwiek dojechać w godzinach wieczornych.

A co do samych Policjantów to widać jakie „Orły” zaczęły tam służyć. Także jaki kraj taka Policja. :-/

Wiewór

2018-12-10, 19:49
AyCaramba napisał/a:



No chyba w Twoim żydolandzie... Przeczytaj Art. 223 KK i zobacz co grozi za czynna napasć.


W teorii tak jest że grozi nie wiadomo co A w praktyce później się okazuje że jest ch*j nie kara.
Ile razy były sprawy że grozi gościowi dożywocie a później się okazało że dostał 5 lat w zawieszeniu