18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja schodzi na psy...

hellbwoi • 2021-03-09, 15:44
Starszy aspirant Narkotyki w natarciu...

Cytat:

Policja używa sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Nagrywający chcąc ustąpić miejsca przejeżdża za sygnalizator nadający sygnał czerwony. A tutaj niespodzianka. Policjanci użyli sygnałów aby rzekomo zatrzymać nagrywającego za przepaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej. Co okazało było nieprawdą ... więcej na filmie.




Pandemio-psychoza

2021-03-09, 15:57
Znowu jakiś "psi wytrysk" dręczy ludzi zamiast im służyć?

Hyena83

2021-03-09, 15:59
Szukali ch*ja do dupy.
No dziurę trzeba załatać.... budżetową :lol:
Od pewnego czasu wszystkie mandaty wynoszą pińcet :-D

mateusz165

2021-03-09, 16:02
I jak normlany obywatel tego kraju ma szanować tych pseudo policjantów. Na każdym kroku filmiki z "udanymi interwencjami" super wyćwiczonych "komandosów" z policji :D nie strzelaj w instrybutor i tyle:D

Asuritta

2021-03-09, 16:20
Pandemio-psychoza napisał/a:

Znowu jakiś "psi wytrysk" dręczy ludzi zamiast im służyć?



Oni nie są do służenia tylko ochrony i łapania bandziorów :D politycy powinni nam służyć, myślisz pojęcia... ja czekam jak obalą policje zacznę kraść i mordować faceci kobiety dzieci jeden ch*j sami tego chcecie pozbywając się policji mylicie pojęcia i każdego do jednej szufladki wkładacie :) róbcie dalej chwdp JP (jesteś pedałem i podaj %) Narazie dzieki policji nie mogę ale chętnie bym chciał takich zdrajców wystrzelać jak pis po psl sld konf. n lewica kukiz petru wszystkich :) dziękuje że jest policja bo bym zrobił coś czego nie chce a chce :)

gorczański

2021-03-09, 16:23
O ty k***a piracie drogowy, Ty.
Jak jechali, jak stali! xD

dżonyłojlker

2021-03-09, 16:38
"panowie, panowie, panowie" dobrze, że nie władzuchno najukochańsza. Co za p*zda j***na. Wcale się nie dziwię, że milicjanty robią sobie jaja z takich frajerów - "brał jakieś narkotyki?" :rofl:

zeus6

2021-03-09, 16:43
Ciesz sie że nie masz zarzutu za czynną napaść na funkcjonariusza.

kothletino

2021-03-09, 16:56
Mo to pachnie urazem psychicznym do służb mundurowych oraz nerwicą lękową przy konieczności kierowania pojazdem co praktycznie uniemożliwia podjęcie mi pracy w celu utrzymania siebie i/czy rodziny. :-(

banerr

2021-03-09, 17:07
Asuritta napisał/a:

Oni nie są do służenia tylko ochrony i łapania bandziorów politycy powinni nam służyć, myślisz pojęcia... ja czekam jak obalą policje zacznę kraść i mordować faceci kobiety dzieci jeden ch*j sami tego chcecie pozbywając się policji mylicie pojęcia i każdego do jednej szufladki wkładacie róbcie dalej chwdp JP (jesteś pedałem i podaj %) Narazie dzieki policji nie mogę ale chętnie bym chciał takich zdrajców wystrzelać jak pis po psl sld konf. n lewica kukiz petru wszystkich dziękuje że jest policja bo bym zrobił coś czego nie chce a chce



Psy mają służyć wiernie społeczeństwu. To nie praca tylko służba za którą wszyscy płacimy.

Zbysław

2021-03-09, 17:37
przejechał na czerwonym czy nie? Proste

ellsworth

2021-03-09, 18:23
Pisowska ubecja tylko do tego jest zdolna, a jak ma zatrzymać kogoś kto na prawdę ucieka samochodem to są bezradni jak dzieci. Żywię głęboką pogardę dla tej formacji ucisku, która od roku jedyne co robi to wpie**ala mandaty babciom za siedzenie na ławkach w parku i robi naloty na ludzi, którzy próbują utrzymać przy życiu swoje biznesy!

pro_avenger

2021-03-09, 18:48
Za jazdę bez podświetlenia czesci tablicy powinni mu zabrac lejce. To jest elementarna wiedzą. Zawsze przed rozpoczęciem jazdy należy sprawdzić z tyłu zarówki nad tablica. :-P

razak

2021-03-09, 18:52
pro_avenger napisał/a:

Za jazdę bez podświetlenia czesci tablicy powinni mu zabrac lejce. To jest elementarna wiedzą. Zawsze przed rozpoczęciem jazdy należy sprawdzić z tyłu zarówki nad tablica.



nie zesraj sie ch*jozo

prezio87

2021-03-09, 18:52
no trzeba zapchać dziurę budżetową jak pinokio rozj***ł z kaczką gospodarkę.