18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja schodzi na psy...

hellbwoi • 2021-03-09, 15:44
Starszy aspirant Narkotyki w natarciu...

Cytat:

Policja używa sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Nagrywający chcąc ustąpić miejsca przejeżdża za sygnalizator nadający sygnał czerwony. A tutaj niespodzianka. Policjanci użyli sygnałów aby rzekomo zatrzymać nagrywającego za przepaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej. Co okazało było nieprawdą ... więcej na filmie.




kooloo

2021-03-09, 19:34
ellsworth napisał/a:

Pisowska ubecja tylko do tego jest zdolna, a jak ma zatrzymać kogoś kto na prawdę ucieka samochodem to są bezradni jak dzieci. Żywię głęboką pogardę dla tej formacji ucisku, która od roku jedyne co robi to wpie**ala mandaty babciom za siedzenie na ławkach w parku i robi naloty na ludzi, którzy próbują utrzymać przy życiu swoje biznesy!



a ty k***a co syn radnego z PO ze nagle cie zaczeli zle traktowac , bo ja z zadnej opcji i k***a nie widze najmniejsze roznicy kto jest u wladzy psy sa h*jowe jak byly w kontakcie ze zwyklym czlowiekiem

daniel1040

2021-03-09, 19:38
Ale jaja XD niedługo policjant będzie czekać za rogiem i straszyć ludzi - kto rzuci soczystą "k***ą" temu mandacik, drugi bez munduru podbiegnie, ściągnie wam maskę i cyk drugi mandacik do kolekcji.

Sv...........ge

2021-03-09, 19:45
kooloo napisał/a:

a ty k***a co syn radnego z PO ze nagle cie zaczeli zle traktowac , bo ja z zadnej opcji i k***a nie widze najmniejsze roznicy kto jest u wladzy psy sa h*jowe jak byly w kontakcie ze zwyklym czlowiekiem



Nie zesraj się

ellsworth

2021-03-09, 19:47
kooloo napisał/a:

a ty k***a co syn radnego z PO ze nagle cie zaczeli zle traktowac , bo ja z zadnej opcji i k***a nie widze najmniejsze roznicy kto jest u wladzy psy sa h*jowe jak byly w kontakcie ze zwyklym czlowiekiem



TYLKO za tego rządu odpiwerdalają takie akcje jak gonienie babć po parkach. Za żadnej też włądzy nie wpadali w 20 chłopa do restaruracji jako obstawa sanepidu, tylko sanepid sam chodził, więc weź nie pie**ol, bo to wszystko dzieje się z politycznego nadania tych pisowskich kurew.

warszawiak123

2021-03-09, 19:52
Jak jechali jak stali.
Ale jak chcieli cię zatrzymać jak stałeś. Wyłudzacze kartka długopis i skarga przez jakis czas będzie miał zamrożone dodatki to przemyśli jaką jest mendą

chmiel_9191

2021-03-09, 19:54
Nie masz pojecia co to sarkazm kmiocie? Proponuje zapoznac sie z definicja i odwolac sie ponownie do komentarza, bo to jest wlasnie k***a sarkazm. Jebac takie paly.
razak napisał/a:

nie zesraj sie ch*jozo


aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-09, 20:39
Dla pocieszenia podpowiem, że tak tuż po 45 urodzinach będą na zasłużonej emeryturze.

pro_avenger

2021-03-09, 20:46
razak napisał/a:

nie zesraj sie ch*jozo



A ty k***a taki tępy jesteś czy udajesz?

rchemik

2021-03-09, 20:54
I to jest właśnie różnica w POLICJI
w normalnym kraju to przestępca cyka się przy policji
u nas normalny obywatel musi się cykać .
BTw. w samej rozmowie słychać jak wręcz narzucają się i próbują wywrzeć presję na bogu ducha winnej osobie. Banda j***nych pisowców.

obiektywnie

2021-03-09, 21:21
mateusz165 napisał/a:

I jak normlany obywatel tego kraju ma szanować tych pseudo policjantów. Na każdym kroku filmiki z "udanymi interwencjami" super wyćwiczonych "komandosów" z policji nie strzelaj w instrybutor i tyle:D



NIe do końca tak to tutaj wygląda.

Psy z niewiadomych przyczyn coś odj***ły, może przez pomyłkę, może sami brali jakieś narkotyki, ch*j wie.

Ale kierowca skończona p*zda, z głosu taki mizerny z charyzmą niczym aktor Klanu.

Sam bym mu mandat zaj***ł za to że nie potrafi się bronić. Tym bardziej że pajac ma kamerę.


hellbwoi

2021-03-09, 21:40
obiektywnie napisał/a:


Ale kierowca skończona p*zda, z głosu taki mizerny z charyzmą niczym aktor Klanu.
Sam bym mu mandat zaj***ł za to że nie potrafi się bronić. Tym bardziej że pajac ma kamerę.



Aleś mu doj***ł, mój ty kogucie!


Musashi_Miyamoto

2021-03-09, 21:49
mateusz165 napisał/a:

I jak normlany obywatel tego kraju ma szanować tych pseudo policjantów. Na każdym kroku filmiki z "udanymi interwencjami" super wyćwiczonych "komandosów" z policji nie strzelaj w instrybutor i tyle:D



Przez spektrum filmików na WWW nic nie masz możliwości ocenić... Jedynie możesz obserwować trendy w propagandzie.

panar3

2021-03-09, 23:10
Asuritta napisał/a:

Oni nie są do służenia tylko ochrony i łapania bandziorów politycy powinni nam służyć, myślisz pojęcia... ja czekam jak obalą policje zacznę kraść i mordować faceci kobiety dzieci jeden ch*j sami tego chcecie pozbywając się policji mylicie pojęcia i każdego do jednej szufladki wkładacie róbcie dalej chwdp JP (jesteś pedałem i podaj %) Narazie dzieki policji nie mogę ale chętnie bym chciał takich zdrajców wystrzelać jak pis po psl sld konf. n lewica kukiz petru wszystkich dziękuje że jest policja bo bym zrobił coś czego nie chce a chce



Weź ryj zamknij bo muchy lecą. W duoie jesteś to gówno widzisz, Jaka Policja? Milicja na usługach złodziei i bandytów z Wiejskiej i Post UB, Gdzie jest Ustawa o Policji - w psiej dupie. Jak można być psem w tym kraju?! Lepiej własne jaja odgryźć publicznie - mniejszy wstyd, k***a. Sorry Admin - poniosło mnie. :-/

Kaczor_Donald

2021-03-09, 23:49
To sadistic czy gorzkie żale ? :lol: :lol:

svenio

2021-03-10, 06:39
He he kiedyś pytali pił Pan coś teraz pytają brał Pan narkotyki społeczeństwo się rozwinęło dogania dziki zachód