18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja na squocie...

Halman • 2020-12-16, 12:15

polewał z kolegi, dotrzyma mu towarzystwa... :amused:

McQurwa

2020-12-16, 12:23
Squat to wylęgarnia lewackiego robactwa

Nyrewesa

2020-12-16, 12:24
Pedały dostały trochę więcej władzy i im palma odbija.

Juzwa

2020-12-16, 12:31
W Krakowie obok dworca autobusowego stała rudera z zabitymi deskami oknami i drzwiami. Włamali się squatersi i jak przyszedł właściciel, żeby się wynieśli bo to jest prywatna własność, to go wyśmiali. Gość się wk***ił, zebrał ekipę i tym razem porządnie zaklajstrowali drzwi i okna w tym domu. Squatersi zostali w środku. Po paru dniach bez wody i jedzenia zaczęli prosić, żeby ich wypuścili. Ochroniarze ich w końcu wypuścili. Wydawało się k***om, że mogą sobie zająć nie swój domek i że prawo będzie po ich stronie tak jak jest w GB. A TAKI ch*j jak słonia trąba!

dżonyłojlker

2020-12-16, 12:31
Nyrewesa napisał/a:

Pedały dostały trochę więcej władzy i im palma odbija.



Jaką oni tam mają władzę, jak ich milicjanty do "czubkowa" zabierają.

Radbug

2020-12-16, 12:40
Marnotrawstwo roboczogodzin policjantów. A wystarczyło polać budynek benzyną i podpalić. Chociaż benzyny też trochę szkoda na to lewackie ścierwo.

ALFONZO

2020-12-16, 12:52
to jest patoCoach. polecam jego strimy na youtube.

petru23

2020-12-16, 13:04
Gmork napisał/a:

Jaką oni tam mają władzę, jak ich milicjanty do "czubkowa" zabierają.



Najpierw do Honolulu

htp

2020-12-16, 15:18
McQurwa napisał/a:

Squat to wylęgarnia lewackiego robactwa



Może hipisi też?

mackuu

2020-12-16, 16:48
Juzwa napisał/a:

(...)Gość się wk***ił, zebrał ekipę i tym razem porządnie zaklajstrowali drzwi i okna w tym domu. Squatersi zostali w środku. Po paru dniach bez wody i jedzenia zaczęli prosić, żeby ich wypuścili. Ochroniarze ich w końcu wypuścili. (...)!



I wtedy tramwajarz zawrócił na ręcznym, wszyscy wysiedli i zaczęli bić brawo... :roll:

Juzwa

2020-12-16, 20:16
mackuu napisał/a:

I wtedy tramwajarz zawrócił na ręcznym, wszyscy wysiedli i zaczęli bić brawo...



Poczytaj sobie cepie, jeśli umiesz czytać drukowane. Twój tramwajarz może się nachylić i opie**olić sobie gałę.
https://lovekrakow.pl/aktualnosci/zdjecie/1173

Jeśli to ci nie wystarczy, szukaj w innych miejscach.

Czerstwy

2020-12-16, 21:06
ALFONZO napisał/a:

to jest patoCoach. polecam jego strimy na youtube.



Jakim prawem masz konto na tej stronie marny fiucie? Polecasz nam jakieś gównokanały patostreamerskie, podbijając im tym samym oglądalność i dając tym śmieciom poklask. Patostreamy to największy rak ostatnich lat w internecie, rozwijający się coraz prężniej przez takich j***nych bezmózgów jak Ty. Siedzą te pie**olone wyrzutki społeczne w swoich melinach, chleją i ćpają za donejty i wyświetlenia od takich debili. Wystarczy, że zainwestują w najtanszą kamerke i pokażą swoją oblepioną gównem codzienność, by banda tępych kasztanów zaczęła śledzić ich losy sypiąc hajsem. Jeszcze gdyby zdychali z przedawkowania, to bym zrozumiał taki sponsoring żeby szybciej wytępić to ścierwo i ulżyć troche społeczeństwu i gospodarce.

mackuu

2020-12-16, 21:20
Juzwa napisał/a:

Poczytaj sobie cepie, jeśli umiesz czytać drukowane. Twój tramwajarz może się nachylić i opie**olić sobie gałę.
Jeśli to ci nie wystarczy, szukaj w innych miejscach.



Ty to chyba jesteś jakimś masochistą intelektualnym , wypisujesz farmazony, po czym sam podajesz źródło, które potwierdza, że to gówno prawda. Zacytuj proszę fragment przytoczonego przez ciebie tekstu, który mówi o tym, że: "Squatersi zostali w środku. Po paru dniach bez wody i jedzenia zaczęli prosić, żeby ich wypuścili. Ochroniarze ich w końcu wypuścili"
Pajacu.

Juzwa

2020-12-16, 21:31
mackuu napisał/a:

Ty to chyba jesteś jakimś masochistą intelektualnym , wypisujesz farmazony, po czym sam podajesz źródło, które potwierdza, że to gówno prawda. Zacytuj proszę fragment przytoczonego przez ciebie tekstu, który mówi o tym, że: "Squatersi zostali w środku. Po paru dniach bez wody i jedzenia zaczęli prosić, żeby ich wypuścili. Ochroniarze ich w końcu wypuścili"
Pajacu.



Chłopczyku, znam tę sytuację tak jakby od wewnątrz zdecydowanie lepiej niż redaktor i na pewno lepiej niż ty. (nie, nie jestem i nie byłem squatersem) Nie chciało mi się szukać innego źródła, co zresztą napisałem, poszukaj sam. Było dokładnie tak jak napisałem PAJACU.