18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja na squocie...

Halman • 2020-12-16, 12:15

polewał z kolegi, dotrzyma mu towarzystwa... :amused:

mackuu

2020-12-16, 21:54
Juzwa napisał/a:

Chłopczyku, znam tę sytuację zdecydowanie lepiej niż redaktor i na pewno lepiej niż ty. Nie chciało mi się szukać innego źródła, co zresztą napisałem, poszukaj sam. Było dokładnie tak jak napisałem PAJACU.



Im bliżej ci do tej sytuacji, tym gorzej o tobie świadczy, co nie zmienia faktu, że wypisujesz farmazony. Żadne źródło ogólnodostępne nie potwierdza twoich rewelacji, a innych nie mam zamiaru szukać. Podaj takie, które potwierdza twoje fantazje albo stul pysk. Czy jak powiem, że twoja matka się całe życie puszczała, to ja mam udowodnić, że się puszczała czy ty, że nie?

:mrgreen:

Juzwa

2020-12-16, 22:33
mackuu napisał/a:

Im bliżej ci do tej sytuacji, tym gorzej o tobie świadczy, co nie zmienia faktu, że wypisujesz farmazony. Żadne źródło ogólnodostępne nie potwierdza twoich rewelacji, a innych nie mam zamiaru szukać. Podaj takie, które potwierdza twoje fantazje albo stul pysk. Czy jak powiem, że twoja matka się całe życie puszczała, to ja mam udowodnić, że się puszczała czy ty, że nie?



Ciekawe kto do ciebie mówił, żebyś stulił pysk, że się tak wyrażasz do innych? Współczuję. Jesteś cienki Bolek, jeśli nie potrafisz znaleźć opisu jak robotnicy murowali okna wcześniej zabite dechami, jak pełnomocnika właścicieli wykopali sqadowcy, jak policja się zbłaźniła w czasie interwencji (bardzo źle uzasadnionej, bo o zakłócanie spokoju i miru domowego w ruderze jaką był ten dom). Nie masz pojęcia o tym jak przebiegała interwencja jednego z właścicieli, którzy chciał siłą wywalić tych śmieci i zablokował wyjście z tego domu. Masz zerową wiedzę na ten temat i ch*ja do powiedzenia to wjeżdżasz na matkę? To świadczy o tobie jakim jesteś podludziem. Idź possij sobie pałę, albo zwal konia, może ci ulży.

mackuu

2020-12-16, 23:49
Juzwa napisał/a:

Ciekawe kto do ciebie mówił, żebyś stulił pysk, że się tak wyrażasz do innych? Współczuję. Jesteś cienki Bolek, jeśli nie potrafisz znaleźć opisu jak robotnicy murowali okna wcześniej zabite dechami, jak pełnomocnika właścicieli wykopali sqadowcy, jak policja się zbłaźniła w czasie interwencji (bardzo źle uzasadnionej, bo o zakłócanie spokoju i miru domowego w ruderze jaką był ten dom). Nie masz pojęcia o tym jak przebiegała interwencja jednego z właścicieli, którzy chciał siłą wywalić tych śmieci i zablokował wyjście z tego domu. Masz zerową wiedzę na ten temat i ch*ja do powiedzenia to wjeżdżasz na matkę? To świadczy o tobie jakim jesteś podludziem. Idź possij sobie pałę, albo zwal konia, może ci ulży.


Nie będę zniżał się do twojego poziomu, rozumiem, że nie masz intelektualnych możliwości aby odpowiedzieć pomijając ch*je, ssanie pały i walenie konia, swoją drogą, jak to mówią, głodnemu chleb na myśli.
Jedno jest pewne, napisałeś o czymś, co nie miało miejsca i od samego początku z tego powodu robię sobie z ciebie pośmiewisko :-D :

Juzwa napisał/a:

W Krakowie obok dworca autobusowego stała rudera z zabitymi deskami oknami i drzwiami. Włamali się squatersi i jak przyszedł właściciel, żeby się wynieśli bo to jest prywatna własność, to go wyśmiali. Gość się wk***ił, zebrał ekipę i tym razem porządnie zaklajstrowali drzwi i okna w tym domu. Squatersi zostali w środku. Po paru dniach bez wody i jedzenia zaczęli prosić, żeby ich wypuścili. Ochroniarze ich w końcu wypuścili Wydawało się k***om, że mogą sobie zająć nie swój domek i że prawo będzie po ich stronie tak jak jest w GB. A TAKI ch*j jak słonia trąba!


Policeman

2020-12-17, 17:33
Prześladują chłopaków z antify, a oni chcą tylko w spokoju spać w swoim obsranym śpiworze!

Juzwa

2020-12-17, 18:12
mackuu napisał/a:

robię sobie z ciebie pośmiewisko :



Pośmiewisko to robisz z siebie pacanie. Trzy ci w cztery, albo 4 ci w 4, to bardziej gramatycznie. Chociaż nie wiem, czy to by nie sprawiło ci przyjemności.

mackuu

2020-12-17, 19:12
Juzwa napisał/a:

Pośmiewisko to robisz z siebie pacanie. Trzy ci w cztery, albo 4 ci w 4, to bardziej gramatycznie. Chociaż nie wiem, czy to by nie sprawiło ci przyjemności.


No panie, jestem pod wrażeniem. Elokwentny pocisk, tak na poziomie piątej klasy szkoły podstawowej. To nie ładnie znęcać się nad osobami słabszymi intelektualnie, ale w końcu to Sadistic, więc jest to nawet wskazane, dlatego pozwolę sobie kontynuować. Jako że już zaprezentowałeś swoje bajko pisarskie zacięcie, pisząc o zamurowanych żywcem bezdomnych bez wody ni strawy, to może biorąc pod uwagę ile ta twoja bajka z mchu i paproci dostała piw, podjąłbyś się czegoś obszerniejszego? Proponuję tytuł: "Ali-Juzwa i pięćdziesięciu dwóch troglodytów"
:amused: