18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja Dissuje Dresiarzy

leodan011 • 2012-06-07, 11:29
Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. :shock:


krag

2012-06-08, 01:51
@Mohikan

Jeżeli Ty masz 26 lat, to światopoglądowo zatrzymałeś się chyba na gimnazjum, zresztą poziom wypowiedzi mówi sam za siebie.

Jeżeli po dobroci się nie chce, bo lepiej zgrywać cwaniaka przy kolegach, to przynajmniej stara dobra pałka rozwiązuje problem.

smyndryl

2012-06-08, 02:05
Policjanci sa OK, znam kilku, ot normlni ludzie. Ale te istoty co to nagraly nie roznia sie niczym od istot o ktorych mowia. Zwykle psy kraweznikowe szczekaja na idiotow w bramach - jedni drugich warci.
Kundle zdechniecie!

elkelk

2012-06-08, 09:16
Ale jacy dresiarze?!? Połowa miła dżinsy...

Marycha94

2012-06-08, 12:34
policja wywolala kolejna zadyme,itak nigdy nie wygraja z dresiarzami ,slychac ze nie stac ich na studio,wielkie madrowanie a przyjdzie co do czego to zaslaniaja sie mundurem,ZAWSZE I WSZEDZIE POLICJA j***nA BEDZIE!!!!!!!JP na 100%

konował

2012-06-08, 14:10
@up znam takich jak tych. j***ny cwe* z bloku który właściwie nie ma powodu byś żył. Ani do pracy, ani pomóc. NIC. Jestem szarym człowiekiem właściwie to się nie wyróżniam, ale policja NIGDY mi nic nie zrobiła. Zawsze jest tak że jakiś pseudo koks kozaczy a jak zobaczy niebieskie światełko to sp***ala gdzie popadnie. Tacy jak ty według mnie nie mają prawa żyć.

Jedras992

2012-06-08, 14:31
dlugowieczny napisał/a:


U widzę zabolało, czyżby dzielnicowy z mamą kręcił? W moim mieście zawsze piszą na stronie kogo przyjmują. Ostatnio troje z wykształceniem prawniczym, jeden po resocjalizacji, oraz jakiegoś nauczyciela, a ty obszczymurze kim jesteś z zawodu? Pewnie nawet na zmywaku cię nie chcieli. Jak mnie wkurza takie pierniczenie, może dlatego, że dwóch moich kolegów z uczelni pracuje w policji, i jak czytam takie brednie, to mnie szlag trafia.



Teksty o mamusi możesz sobie wsadzić, moje wykształcenie nie musi Cię obchodzić, a co do pracy, to nie upadłem tak nisko, żeby na zmywak lecieć. Co do panów policjantów, mam takie zdanie, bo nie raz widzę panów "bezbelkowców" (czyt. posterunkowych), którzy stoją przy ruchliwym przejściu i kasują ludzi przechodzących na czerwonym. Ok, pilnują prawa, ale później sami łamią prawo przechodząc na czerwonym, a zwracając im uwagę to zostałem spisany... Przy okazji jeden policjancik trzymał się za pistolet i bujał w miejscu, myśląc, że jest szeryfem. I tacy posterunkowi to debile, bo po otrzymani mojego numeru PESEL, pyta się o datę urodzenia...

landryn86

2012-06-08, 16:59
kur*a, postawiłbym piwo, ale jest akurat 666 :D

ĸuń

2012-06-08, 22:10
Cytat:

kur*a, postawiłbym piwo, ale jest akurat 666 :D



Jak to piszę, to jest 686, zmienia to coś?

lunio86

2012-06-08, 23:05
Szanuję policję i wk***ia mnie jak ktoś wyjeżdża z tekstami typu HWDP, jak ktoś chce anarchię to niech wypie**ala do afryki, a sama wstawka dobra - niezle sie naśmiałem.

lacid17

2012-06-09, 02:17
Szczerze to ja powiem że zdenerwowali mnie ludzie którzy komentowali ten kawałek i na siebie ''cisneli'' nawet i ci "z wyższym wykształceniem" jesteście siebie równi :) skoro piszecie że jesteście szarymi ludźmi to po co się udzielacie i doczepiacie do 'Patologi' ? :homer:

ZnanyJakoZaganiacz

2012-06-09, 13:24
lacid17 napisał/a:

Szczerze to ja powiem że zdenerwowali mnie ludzie którzy komentowali ten kawałek i na siebie ''cisneli'' nawet i ci "z wyższym wykształceniem" jesteście siebie równi :) skoro piszecie że jesteście szarymi ludźmi to po co się udzielacie i doczepiacie do 'Patologi' ? :homer:




marna

2012-06-09, 22:32
serio chciałam posłuchać tej piosenki, ale już pierwsze sekundy, w których rozdarło się "iiijooo! iiiijjoo!" zmusiły mnie do wyłączenia :-/
I hate this sound :-?

MilkyWayPL

2012-09-12, 22:46
"Kretyni kontra kretyni..."