18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poleciał jak kula do kręgli

Krzychuj123 • 2022-10-17, 16:49
Materiał własny sprzed roku ( zła data na zapisie). Nie wiem czy ciekawy ale tak mnie kusiło żeby wrzucić. Ogólnie wydawało się, że nie jest tak rozj***ne ( opel insygnia po lifice) ale szkody poszły na 8 koła. Bylem tak wk***iony, że poszedlem dobić tego ch*ja ale j***na k***a jeszcze zdołała sp***olić, pewnie zdechl gdzieś w krzakach.
Sorry ze jakość ch*jowa ale po prostu nagrałem telefonem z kompa.


d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-18, 08:24
Dobrze że nie jakiś jeleń czy inne gówno co do środka by mogło wpaść

Prof._Kot_Budd

2022-10-18, 09:00
Kocham napinaczy, którzy coś wrzucają, zostają pojechani jak to na sadolu i się potem wykłócają i chcą się bić, to jest jedna z ostatnich naprawdę zabawnych rzeczy na Sadistic :ok: Od siebie dodam jeszcze, że przechodzę czasem Kartuską, więc przyjdę do ciebie pod drzwi oddać stolec. Pozdrawiam.

nebelwerfer

2022-10-18, 13:35
ale się j***ny zakręcił jak baranie rogi :D najs dobry materiał, szkoda autka.

Krzychuj123

2022-10-18, 15:17
Ja pierodle, poszedlem w kimę a tu ch*j, od wczoraj jeszcze ktoś tam coś sapie XDD wciąż na was czekam jak najman w Częstochowie

turor

2022-10-18, 15:40
Krzych*j123 napisał/a:

Ja pierodle, poszedlem w kimę a tu ch*j, od wczoraj jeszcze ktoś tam coś sapie XDD wciąż na was czekam jak najman w Częstochowie



Krzychu, ile Ci pali te cudeńko w trasie ?

Krzychuj123

2022-10-18, 15:54
turor napisał/a:

Krzychu, ile Ci pali te cudeńko w trasie ?



Palilo bo już zmieniłem, 7,5 litra w trasie, w mieście 10. A to był automat 2.0 cdti 163km. Fajnie się jeździło ale ogólnie strasznie ch*jowy i awaryjny motor

kamilja

2022-10-18, 19:52
No trudno, szkoda auta i kasy.
Ale zero litości za zachowanie jak uczniak.
Trzeba było dobić i do bagażnika władować.
Chyba, że wolisz żreć ten syf (kurczaki) brazylijski chowany na rakotwórczym świństwie -
zamiast zdrowiutką dziczyznę.

opółnocyuciebie

2022-10-18, 20:18
A kogo obchodzi, że twoja corsa jest po lifcie? XD :mrgreen: :lol: Karma za zabicie tego ch*ja cię dojedzie!

Folur

2022-10-18, 23:05
k***a to Cię robiła tępy ch*ju. Zwierza nie szkoda tylko blaszanego grata? A idź w ch*j, złamasie!

PabloSkills napisał/a:

"Ja pie**ole, już po nim chyba?"
"ch*j z nim, ale z samochodem!"
Pośmiałem się... Dlatego w nocy się tak nie zapie**ala po takich leśnych okolicach.



Tłumacz prostakowi ze wsi, co wygrał prawko w chipsach, phi! Miarą jego wartości jest to jaki złom na 4 kółkach posiada...wiesz jaki to poziom "inteligencji" reprezetuje? Remizowy. :lol:

na...........pl

2022-10-20, 02:43
Folur napisał/a:

k***a to Cię robiła tępy ch*ju. Zwierza nie szkoda tylko blaszanego grata? A idź w ch*j, złamasie!


Nie zesrajcie się, przecież tego gówna w lasach jest więcej niż grzybów, łatwiej sarnę czy jelenia spotkać niż prawdz**ka, nawet po Warszawie sarny biegają.