18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poleciał jak kula do kręgli

Krzychuj123 • 2022-10-17, 16:49
Materiał własny sprzed roku ( zła data na zapisie). Nie wiem czy ciekawy ale tak mnie kusiło żeby wrzucić. Ogólnie wydawało się, że nie jest tak rozj***ne ( opel insygnia po lifice) ale szkody poszły na 8 koła. Bylem tak wk***iony, że poszedlem dobić tego ch*ja ale j***na k***a jeszcze zdołała sp***olić, pewnie zdechl gdzieś w krzakach.
Sorry ze jakość ch*jowa ale po prostu nagrałem telefonem z kompa.


Krzychuj123

2022-10-17, 19:37
turor napisał/a:

Nie ma takiego adresu, ani google ani targeo nie pokazuje budynku, który miałby numer 125.





Wpisz 119, potem jak przyjedziesz to zobaczysz odznaczenie jako 119, 123 i 125. Klatka A, mieszkanie 10. Ale nie wiem na ch*j ja ci to daje jak jesteś taka j***ną p*zdą, że choćbym cię błagał na kolanach abyś przyjechał to i tak zbyt Cię to przerasta, koszt podróży i możliwość wyłapania p*zdy na ryj.

cormax19000 napisał/a:

Prawie zgadłeś, moje auto ma 20lat i kolejne tyle przejedzie i po zwierzynie nie musze bulic 8etys za części z kartonu XD jeszcze mam oryginalna skrzynie i na starej dobrej elektronice siemensa a w twojim ścierwie zobacz po ile jest świeca streująca i lepiej już szukaj 2 skrzyni i auta zastępczego i te pięknie skrzypiące wykończone wnętrze haaaa uchwyt na napoje sie jeszcze otwiera ? Na przewody hamulcone juz umuwiony w serwisie ?



Fiu fiu, jakby mnie nie było stać na coś lepszego to też bym tak pie**olil XDDDD

grubystefan napisał/a:

Było sprawdzić czy był znak A18b. Jeśli nie to naprawa jest po stronie zarządcy drogi. Tylko, że jak Ty k***a musisz nagrywać własny monitor żeby wrzucić film to o nic więcej nie pytam



Patrzałem, był niesteyy

:-o

grubystefan napisał/a:

Było sprawdzić czy był znak A18b. Jeśli nie to naprawa jest po stronie zarządcy drogi. Tylko, że jak Ty k***a musisz nagrywać własny monitor żeby wrzucić film to o nic więcej nie pytam




Swoją drogą, pewnie na swojej wiosce uchodzisz za najbardziej inteligentego, że takie rady zajebiste dajesz co

:lol:

RobsoN

2022-10-17, 19:46
Dobić to ty sobie możesz ranną muchę w kiblu, dzik to by cię fruwać nauczył. Więcej szczęścia niż rozumu...

Pees4

2022-10-17, 19:54
Jacy wy jesteście niedoj***ni, typ wrzuca spoko (na tle niektórych to nawet zajebisty) materiał, a 90% komentarzy - jakim autem jeździ i że jest głupi bo ch*jowo filmik wrzucił :lol: j***ne piwniczniaki

xuxordas

2022-10-17, 20:06
Hahaha dobić to Ty mogłeś komara a nie dzika

Krzychuj123

2022-10-17, 20:12
xuxordas napisał/a:

Hahaha dobić to Ty mogłeś komara a nie dzika



Twoja dziewczyna mówi to samo

xuxordas napisał/a:

Hahaha dobić to Ty mogłeś komara a nie dzika



A swoją drogą masz rację
"haha Hahaha

:lol:



:lol:



:lol:



:lol:

"

Pees4 napisał/a:

Jacy wy jesteście niedoj***ni, typ wrzuca spoko (na tle niektórych to nawet zajebisty) materiał, a 90% komentarzy - jakim autem jeździ i że jest głupi bo ch*jowo filmik wrzucił j***ne piwniczniaki




Dzięki, gdybym ja jeszcze chciał coś na tym zyskać ale czasami widzę filmiki rodem ze "śmiechu warte" na sadisticu to po prostu płakać mi się chce, więc wrzuciłem swój, ale piwniczaki co zbierają na swój pierwszy samochód kiedy skończą 18 lat muszą trochę jadu puścić, a szczególnie ci ekolodzy dla których dzik jest mitycznym stworzeniem nie do zaj***nia.

turor

2022-10-17, 20:22
[quote="Krzych*j123"]Wpisz 119, potem jak przyjedziesz to zobaczysz odznaczenie jako 119, 123 i 125. Klatka A, mieszkanie 10. Ale nie wiem na ch*j ja ci to daje jak jesteś taka j***ną p*zdą, że choćbym cię błagał na kolanach abyś przyjechał to i tak zbyt Cię to przerasta, koszt podróży i możliwość wyłapania p*zdy na ryj. "

Który w kolejce jestem?

Nie wiem czy się dopcham :D





kezman

2022-10-17, 20:29
Odpie**olcie się,chłop coś wrzucił na sadolka a wy gównoburza,i od Insigni też się odpie**olcie bo też nią jeżdżę i i od 2,5r jest zajebista a was nie stać na fure za 20k

ElCzesuaf

2022-10-17, 20:39
no tak, ludzi nie stać na insignie, obudź się xd to opel

Krzychuj123

2022-10-17, 20:55
[quote="turor"]
Krzych*j123 napisał/a:

Wpisz 119, potem jak przyjedziesz to zobaczysz odznaczenie jako 119, 123 i 125. Klatka A, mieszkanie 10. Ale nie wiem na ch*j ja ci to daje jak jesteś taka j***ną p*zdą, że choćbym cię błagał na kolanach abyś przyjechał to i tak zbyt Cię to przerasta, koszt podróży i możliwość wyłapania p*zdy na ryj. "
Który w kolejce jestem?
Nie wiem czy się dopcham



Wezmę Cię na strzała przed kolejką, hasło promocyjne to sadistic

ElCzesuaf napisał/a:

no tak, ludzi nie stać na insignie, obudź się xd to opel



Hmm, faktycznie to nie to samo co e36 w gazie

turor

2022-10-17, 21:09
Krzych*j123 napisał/a:

No to dawaj, Gdańsk kartuska 125/10. Czekam głupi pajacu



4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.



meloox

2022-10-17, 21:09
[quote="Krzych*j123"]
turor napisał/a:


Wezmę Cię na strzała przed kolejką, hasło promocyjne to sadistic
Hmm, faktycznie to nie to samo co e36 w gazie



Nie bij piany z tymi zjebami. Szkoda klawiatury,a i tak polemika z Ogrami nic nie wniesie...I tak,jezdze zafira :D

Pierdzioh6

2022-10-17, 21:27
Gościowi wyj***ł dzik przed samochód, to normalne że każdy by chcial przerobic go na kiełbasę. Racsej wy jesteście jacyś niedoj***ni i byście jeszcze tego dzika w jajca pocalowali

PabloSkills

2022-10-17, 21:51
"Ja pie**ole, już po nim chyba?"

"ch*j z nim, ale z samochodem!"



Pośmiałem się... Dlatego w nocy się tak nie zapie**ala po takich leśnych okolicach.

focusek

2022-10-17, 21:54
cormax19000 napisał/a:

Prawie zgadłeś, moje auto ma 20lat i kolejne tyle przejedzie i po zwierzynie nie musze bulic 8etys za części z kartonu XD jeszcze mam oryginalna skrzynie i na starej dobrej elektronice siemensa a w twojim ścierwie zobacz po ile jest świeca streująca i lepiej już szukaj 2 skrzyni i auta zastępczego i te pięknie skrzypiące wykończone wnętrze haaaa uchwyt na napoje sie jeszcze otwiera ? Na przewody hamulcone juz umuwiony w serwisie ?



hahahah idz se konia zwal w starym golfie pedale :D sram na ten twoj zlom od niemca przywieziony sklepany z 5 :D ale dupsko piecze jak ktos nowka z salonu wyjezdza a ty po niemcu ? tfu ci na morde j***ny polaczku

andrzejrobert75

2022-10-17, 21:58
siurallamiralla napisał/a:

Ciebie bym dobił ty ch*ju złamany



Bambinista?